Skocz do zawartości
Forum

Opalanie topless


Gość Rafik85

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie! To szkodzi zdrowiu, nigdy bym sie nie opalala, chyba sie calkiem sie nasmarowac kreme z filtrem i wtedy sie opalac. Ale nie wiem, czy wystawianie biustu pod promienie slonca jest dobre, slyszalam, ze moze wywolac raka.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi przede wszystkim o wystawianie sutkow, to jest szkodliwe. Moze w stroju i nie mniej szkodzi, ale przynajmniej jakos estetyczniej wyglada, chyba ktos jest na plazy dla nudystow wtedy to jest ok. Osobiscie nie przepadam ani za jednym ani za drugim

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna lubi się opalać topless, nie robi tego często bo muszą być warunki,
Spokojne kulturalne towarzystwo mieszane a nie napaleni panowie po 50tce :)
W polsce zawsze duże zainteresowanie najfajniej we Włoszech z tym , ale za to często będąc nad morzem jesteśmy na plaży nudystów w Dębkach tam
opalamy się na golasa, jest fajnie dużo młodych ludzi i atmosfera luźna i mało podglądaczy.

Odnośnik do komentarza

ja nie jestem za, bo wg mnie biust (tzn sutki) to nasze sfery intymne i nie powinno się ich pokazywać byle komu jeśli nie jest się jakąś fotomodelką. I w ogóle może część ludzi by nie chciała tego oglądać? Już nie mówię tu o facetach, bo oni zawsze i wszędzie by chcieli oglądać. No, chyba, że któraś u siebie na podwórku się opala lub na plaży nudystów, to niech się opala. Muszę też dodać, że opalanie piersi powoduje raka piersi.

Odnośnik do komentarza

a we Włoszech, jak też dodał kurczak, jest tak duże słońce, że tym bardziej jesteśmy narażone na choroby nowotworowe i poparzenia. Kiedyś już tak leżałam na słońcu cały dzień (oczywiście biust zasłonięty) i tak się poparzyłam, że potem miałam problem z chodzeniem i w ogóle ubraniem czegokolwiek na siebie. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza

Ale plaża nudystów to jest nagość całkowita ! Topless natomiast dotyczy kobiet i tylko ich piersi :) poza tym nie ma zakazu w naszym kraju opalania topless była kiedyś już sprawa o nieobyczajne zachowanie bo straż miejska chciała wystawić mandat 2 plażowiczkom i co ? I sąd stwierdził że nikt nie był zgorszony i nikt nikogo za nic nie ukarał. Purytańskie społeczeństwo nic nie wolno każdy się gorszy ...

Odnośnik do komentarza

Pudelek wyznacznikiem moralności i obyczajowości. Jak dla mnie to jeśli chcą to mogą opalać się topless. Mnie to bez różnicy. Samej zdarzyło mi się z raz czy dwa razy jak byłam na wakacjach. Fakt byłam nasmarowana blokerami i na słońcu spędziłam dosłownie 2-3 godziny, i to nie w największe słońce... ale bo ja wiem. trochę dziwne to było.... Tylko ze po za granicami naszego kraju nikt z tego sensacji nie robi. Popatrzą się i pójdą, żadnych komentarzy ani ślinienia się na widok pary cycków... tam jest to normą

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ja bez bikini czułabym się taka.... No właśnie. Taka goła :D
Nie wiem, nie próbowałam ale jak już to w zaciszu własnego ogródka ;)
To nie to że mam kompleksy, ale bałabym się w miejscu publicznym że jakiś nazbyt zboczony typek by się na mnie rzucił czy coś...
Nie wiem, może przesadzam ale tego typu obawy mam jakby od dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza

Jestem całkowicie za swobodnym opalaniem się topless. Nie widzę w tym nic gorszącego. Nie rozumiem natomiast dlaczego ktoś uważa, że kobiety z nadwagą miałyby tego nie robić. Przypominam wszystkim że na plażę chodzimy się opalać, wypoczywać, dobrze bawić a nie gapić na innych ludzi i zastanawiać kto ma nadwagę, komu widać sutki, kto ma ładniejsze piersi itd. Proponuję kiedyś spróbować - nie na bardzo zatłoczonej plaży, gdzie zapewne znajdzie się ktoś kto będzie was bez przerwy obserwował lub zacznie Was "umoralniać" , a w spokojnym, cichym miejscu. Tylko ostrożnie, żeby się nie poparzyć.

Odnośnik do komentarza

u nas to nie przejdzie bo nie ma takiej tradycji ani takiej tolerancji. Skoro bulwers powoduje matka karmiąca dziecko w restaturacji czy na lotnisku to kobieta opalająca się topless bedzie wywoływać jeszcze bardziej skrajne emocje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...