Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

A mi jest smutno, bo mam 27. A jestem w miarę młoda (25l), żadnych dzieci i jeden stały partner od 5 lat.... Zawsze miałam z tego powodu kompleksy... A teraz jak słyszę, że będzie gorzej i że inne kobitki mają takie ładne "bułeczki" to tym bardziej mi źle...

Odnośnik do komentarza

~kasic
A mi jest smutno, bo mam 27. A jestem w miarę młoda (25l), żadnych dzieci i jeden stały partner od 5 lat.... Zawsze miałam z tego powodu kompleksy... A teraz jak słyszę, że będzie gorzej i że inne kobitki mają takie ładne "bułeczki" to tym bardziej mi źle...

Jest wielu mężczyzn którzy lubią takie kształty:) Nie przejumj się aż tak tym, to nie powód do kompleksów. Każda z nas jest inna więc nie ma co generalizować i wpajać sobie, że jest się gorszym

Odnośnik do komentarza

Faktycznie niektórych głupota razi na kilometr... Prawdziwy (i zakochany) facet wszystko zaakceptuje i polubi... A jak ktoś ma siano w głowie i spotyka faceta, który się nadaje też tylko do jednego... No to faktycznie oboje powinny sobie zrobić u chirurga plastycznego wszystko, począwszy od mózgu.

Odnośnik do komentarza
Gość aantośka

każda inna, i sa rózne gusta, ja mam 6 tylko chyba nogi nie tak przylegajace a wolalabym bardziej rozchylaną, zeby bylo widac kiedy jest mokra i nabrzmiala, obecnie wciąz wyglada jak u dużego niemowlaka :/

Odnośnik do komentarza
Gość nataliaaaaa112

Znikajaca
Szczerze to nie wiedziałam że takie coś jak 8,12,15,16,18 i 28 w ogóle istnieje. Gdybym taką miała to wolałabym zostać dziewicą do końca życia

co proszę, ja mam 28 i to jest ładna cipka :) na żywo nie wygląda źle, a każdy z moich partnerów i aktualny ją uwielbiają, a aktualny wręcz kocha, uwielbia na nią patrzeć, dotykać. takie jak u 5letniej dziecwzynki są estetyczne, małe zgrabne, ale wlasnie takie jak 28 pociągają mezczyzn. fakt niektore sa "obleśne" ale to juz w skrajnych przypadkach, ale raczej kazda WYGOLONA cipka moze byc piekna ;)

Odnośnik do komentarza

Kurczę u mnie to wystające- coś pomiędzy 8, 28 , urodziłam syna i tak jakby się zmieniły te moje wargi, powiem Wam, że jak słyszy się tekst od ukochanego typu no gdzie ta Twoja dziureczka, albo jak jestem w stroju kąpielowym, ze za bardzo widać Ci cipkę, czy tekst synka, mama a Ty masz siuraka, to jest smutne :( Jestem atrakcyjną kobietą i wogóle nie pasuje do mnie moja wg męża pochwa, on bardzo przywiązuje wagę do wyglądu mojego i najchętniej zrobiłabym sobie waginoplastykę, ale poniekąd nie chcę przyznawać mu racji, bo nie mam dużego kompleksu na tym punkcie, ale jak taki tekst mi puszcza to nie jest nic miłego, taka sucha krytyka bez pomyślunku i co pozostaje mi chyba zmienić męża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...