Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

~oli-vkaa
no i się całkowicie zgadzam ze znikającą. nie jestem dziewica, ale gdybym miała takiego to pewnie bym nią była już na zawsze. nie każdemu facetowi podoba sie ,,takie cos". ja bym sie bala, że jak facet to zobaczy to się jeszcze przestraszy, czułabym sie skrepowana.
przecież w obecnych czasach jest tyle możliwosci. zabiegi medycyny estetycznej, operacje plastyczne itd. nie trzeba ludzi straszyć...
nie z kazdym facetem sie idzie di łózka tylko z jednym

Odnośnik do komentarza
Gość Maiko022397

Powiem wam że ja mam 27-28 i mam z tego powodu okropne kompleksy. Myślałam o operacji. Boje się co będzie w przyszłości, nie przeżyłam jeszcze swojego pierwszego razu i martwie się reakcją chłopaka. Czy mu się spodoba.... a niektóre teksty na tym forum jeszcze mnie dobiły.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiko022397

Ale są i takie osoby które uważają takie wargi za obrzydliwe (hiro) i właśnie dlatego uważam że mam brzydką. Wiem ,że mężczyzna jak kocha to zaakceptuje taką jaka jestem. Ale ja chce nie tylko żeby mnie kochał, chce mu się też na prawdę podobać. ;/ mi się nie wydaje ,że przesadzam ,przecież widzę że wielu osobom to się nie podoba

Odnośnik do komentarza

~Maiko022397
Ale są i takie osoby które uważają takie wargi za obrzydliwe (hiro) i właśnie dlatego uważam że mam brzydką. Wiem ,że mężczyzna jak kocha to zaakceptuje taką jaka jestem. Ale ja chce nie tylko żeby mnie kochał, chce mu się też na prawdę podobać. ;/ mi się nie wydaje ,że przesadzam ,przecież widzę że wielu osobom to się nie podoba

jeśli będzie Cię naprawdę kochał, to i Twoje wargi będą mu się podobały. Takie gadanie jak tutaj są czysto teoretyczne i nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością, chyba że faceta faktycznie interesuje w Tobie tylko seksualność. To jest coś podobnego, jakby ktoś na forum zapierał się że nigdy nie będzie z blondynką, a tu rach ciach i bierze sobie taką za żonę, bo akurat taką naprawdę pokochał.

Odnośnik do komentarza

~Maiko022397
Powiem wam że ja mam 27-28 i mam z tego powodu okropne kompleksy. Myślałam o operacji. Boje się co będzie w przyszłości, nie przeżyłam jeszcze swojego pierwszego razu i martwie się reakcją chłopaka. Czy mu się spodoba.... a niektóre teksty na tym forum jeszcze mnie dobiły.

glownie one sie nie podobaja kobietom, bo sa szykanowane ze maja wiecej niz inne. takie cipki sa najlepsze, wiecej unerwionego, wrazliwego sromu ktory mozna piescic ;) zdecydowanie najlepiej takie cipki sie lize i caluje (bo jest co).
bezposrednio z fizjologii taka cipka jest oznaka wiekszych pokladow estrogenow co ma zwiazek z kobiecoscia wlascicielki, libido i atrakcyjnoscia.
kompleksy to choroba psychiczna i o dziwo chyba czesciej sie przytrafia tym paniom ktore sa wartościowsze fizycznie

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuśka 36

Witam ja mam powiedzmy 6, mam 36 lat i 3 porody za sobą, więc wyglada nie najgorzej, jest zadbana i bynajmniej nie wygoloną na 0, tylko z pozostawioną wyraźną ścieżką, wskazującą kierunek dziurek ;p. Jednak zgadzam się z poprzednikami, iż wygląd dla większości facetów nie jest ważny, ważne, czy partnerka wie co i jak i potrafi robić wszystko to co men pragnie. A Oliwce mogę tylko pogratulować głupoty i powiedzieć, że nie nacieszy się swoją 10 długo, bowiem za kilka lat będzie miała 17,19, ...23 ... itd. Cipka tak jak reszta ciała się starzeje a ciąże, kolejni partnerzy, porody, kilogramy i przede wszystkim czas nie są jej sprzymierzeńcami. Ciesz się zatem dziewuchopóki możesz a pychę schowaj do kieszeni. Pozdrawiam Kaśka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...