Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

no tak, o to mi chodziło:D ale może to ja źle to napisałam, że nie zrozumiałaś :D

olivka, powiem Ci, że brak słów.. już tu jedna taka była, co twierdziła, że jakby miała taką to by nigdy nie uprawiała seksu(Znikająca), tylko że wiesz co się okazało? Że jest dziewicą, i nie wie co to seks, a co dopiero seks z kochającą osobą... może z Tobą też tak jest?... trochę akceptacji.. tym bardziej, że to nie jest żadna wada budowy ani nic z tych rzeczy ;/

Odnośnik do komentarza
Gość oli-vkaa

no i się całkowicie zgadzam ze znikającą. nie jestem dziewica, ale gdybym miała takiego to pewnie bym nią była już na zawsze. nie każdemu facetowi podoba sie ,,takie cos". ja bym sie bala, że jak facet to zobaczy to się jeszcze przestraszy, czułabym sie skrepowana.
przecież w obecnych czasach jest tyle możliwosci. zabiegi medycyny estetycznej, operacje plastyczne itd. nie trzeba ludzi straszyć...

Odnośnik do komentarza
Gość oli-vkaa

a sama mam nr 10 i uważam że to jest ideał. uwazam tez że nie powinno sie zapominac o depilacji i nie nalezy paradowac z przysłowiowym buszem jak to robią niektóre kobiety. a połączenie motylka z buszem to juz całkowita masakra jest. czy te kobiety nie maja zadnego wstydu??!!!

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

ty sobie olivka zrób operację plastyczną...mózgu...pewnie na tej swojej idealnej cipce masz dopiero dwa włosy na krzyż i nie miałaś jeszcze penisa między nogami.Chłopak cię połaskotał palcem na klatce schodowej i uważasz, że wszystkie rozumy pozjadałaś.To ty nie masz wstydu w tak bezczelny sposób obrażać inne kobiety...Idealna cipka to taka, która dobrze się bzyka, nie musi wyglądać jak dwa ząbki czosnku...

Odnośnik do komentarza

Wiesz co olivko - rozczaruje Cię.. Znam wielu facetów, którzy uważają, że taka cipka jak Twoja jest jak małej dziewczynki - i ruchanie takiej - jeszcze wygolonej - kojarzy im się z pedofilią - i nie myśl, że to żart.. mówię całkiem serio! Ma prawo Ci się nie podobać czyjaś cipka - bo nie jesteś facetem, masz inne spojrzenie na sprawę.. być może jesteś estetką, ale też egoistką, nie potrafiącą zaakceptować czyjejś odmienności.. Budowa waginy jest jak różnica w wyglądzie - jednym nie podobają się Chińczycy, innym Azjaci w ogóle, jeszcze innym Eskimosi -każdy jest inny, a Twoja wypowiedź kojarzy się tu większości z jednym - BRAKIEM TOLERANCJI. Pozdrawiam nietolerancyjnych

Odnośnik do komentarza

olivka ile ty masz lat bo brzmisz jak dziewczynka. Myślę że g...o wiesz o życiu. Wartości nie ma uroda a już kształt cipki jest sprawą tak indywidualną jak nie wiem co. Mój mąż np nie lubi łysych całkowicie cipek, bo mu się kojarzą z dziewczynkami właśnie i z pedofilią. I lubi jak tam jest lekki moherek. No nie kudły do kolan ale taki lekki koperek ;) I co? Myślisz że mam mu przez rozum przechodzić? Mam ryzykować udane przez 12 lat pożycie seksualne dla jakiejś wydumanej estetyki? Czy szukać faceta który woli łyse 10 idealne? Zawsze tępota mnie irytuje sorry.

Odnośnik do komentarza

żal mi Cię, biedactwo. Przywiązujesz wagę do tekiej pierdoły, jakby całe życie seksualne zależało od tego, czy wargi mniejsze są mniejsze czy większe od tych większych. Tak, jakby faceci naprawdę taaak zwracali na to uwagę. Cóż, może CI z Twojego otoczenia zwracają, bo są tacy sami jak Ty. Tylko szkoda, że nie patrzycie na wnętrze kobiety, lub chociażby na jej ogólną aparycję, tylko na jedno, pochwę. Na pytanie co jest najważniejsze, aby seks był udany, z pewnością odpowiadasz: kształt cipki i rozmiar penisa.

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

Bez przesady... Co do wygolonych to mój też za tym nie przepada bo mówi że to tak dziwnie, ze jak by się z małą dziewczynką kochał. Co do kształtu to jak dla mnie spór jest o pietruszkę. Każda ma inną i według niej bedzie ona piękna. Jesli same siebie akceptujemy, nasi partnerzy również to nie ma sensu się oto kłocić bo to do niczego nie prowadzi. Każda cipka ma swoich zwolenników i przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Ja sie zgadzam z olivką. nie chcialbym iść do łóżka z panną, która zamiast cipki w majtkach ma jakies monstrualne anomalie.
a co do lasek ktore takie mają, to można wam tylko współczuć, że bóg was tak ukarał.
ja osobiście wole jak kobieta jest wygolona a nie zarośnięta jakimis krzaczorami. znam wielu facetów, którym podobaja sie wydepilowane kobiety i nie koniecznie musi być to kojarzone z kochaniem się z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdze oczywiscie, ze liczy sie dla mnie tylko wygląd intymny, bo całokształt tez jest ważny.
gdybym poszedł z laska do łózka i by sie okazało, że jej cipka wygląda tak jak te na niektorych obrazkach (np. 8) to czułbym się jakoś dziwnie i nieswojo :/ bo jednak wygląd w miejscu intymnym też jest ważny

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

myślę, że cipki swojej ukochanej kobiety nie nazwałbyś "monstrualną anomalią", nawet gdyby się okazało, że to 8...wiecie co jest dla mnie monstrualną anomalią?jak idziesz do łóżka z fantastyczną kobietą, a ona zamiast cipki ma penisa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...