Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

Znikajaca chyba masz koleżankę o nicku Acha ?

Przecież ty nie wiesz jakie cipki podobają się facetom? Ja lubię duże wyrośnięte ze sporymi skrzydełkami bo dla mnie takie są śliczne , kumpel najbardziej lubi "bułeczki" prawie bez widocznych warg tylko "przecięcie" w kroku. Każdy jest inny jeden lubi bananay drugi pomarańcze a dziewicą jak chcesz możesz być do emerytury :)

Odnośnik do komentarza

Jak jest napalony to nie zwraca uwagi...
Znacie to przysłowie chyba ?
Duża część facetów zwraca uwage na to ,tylko o tym się nie gada kolegom.. Dużo tych wagin tutaj jest po prostu już wyeksplatowana , przynajmniej połowa z nich , druga połowa to powiedzmy że młodzieżowe. Ja osobiście przydziłbym się takich już mocno rozchylonych ...

Odnośnik do komentarza

Jakich wyeksplatownaych a ty myślisz że wszystkie są takie bułeczki a z wiekiem się zmieniają? A kompleksy to możesz mieć jak to ludzie z niską samooceną. Z jakiego powodu kompleksy że ktoś ma inną niż ty uważasz za ładną? Ludzie trochę akceptacji innych... ktoś może skrytykować twoją że wygląda jak np. cipka dziecka a nie kobiety.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam niskiej samooceny, już dawno wyleczyłam się z tego.
Jak komuś się coś we mnie nie podoba to trudno. Każdy może mieć własne zdanie. Ważne że mi odpowiada moja część ciała. A gdybym miała taką która jest moim zdaniem brzydka to nie interesowałoby mnie to że komuś może się podobać.

Nie wiem dlaczego Ty jak ktoś wyrazi odmienne zdanie niż Ty to od razu traktujesz to jako atak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...