Skocz do zawartości
Forum

Tablica wagin


Rekomendowane odpowiedzi

~1995ola1995
Ja mam niestety 10. Nie moge się do niej przekonać, według mnie jest aseksualna. Zwykłe przecięcie między nogami, nic mi nie wystaje. Wargi sromowe mniejsze są tak malutkie, że żeby je zobaczyć musze mocno rozchylić większe. Cipka sprawia wrażenie stale zamkniętej. Oglądałam dużo zdjęć kobiet i bardzo mało widziałam cipek podobnych do mojej. Widocznie są rzadkością. W zupełnej więkrzości widziałam cipki z wielkimi, wystającymi wargami sprawiającymi wrażenie, że cipka jest stale gotowa do stosunku. Boże jak ja bym chciała mieć taką cipke jak 4, 7 lub 23. Może nie mają dużych warg sromowych, ale przynajmniej są otwarta i wszystko jest na wierzchu. Nigdy nie miałam żadnych kompleksów, ale moja cipka wprawia mnie w takie, że nigdy jej nikomu niepokaże ze wstydu

10 jest przecudna nie masz się czego wstydzić

Odnośnik do komentarza

masz najpiękniejszą cipke jaka istnieje taka cipka to moje marzenie chętnie bym taką cipke polizal 10 jest idealna jest przepiękna, oczywiście ogolona na zero. Taka slicznotka musi być gładka.

~1995ola1995
Ja mam niestety 10. Nie moge się do niej przekonać, według mnie jest aseksualna. Zwykłe przecięcie między nogami, nic mi nie wystaje. Wargi sromowe mniejsze są tak malutkie, że żeby je zobaczyć musze mocno rozchylić większe. Cipka sprawia wrażenie stale zamkniętej. Oglądałam dużo zdjęć kobiet i bardzo mało widziałam cipek podobnych do mojej. Widocznie są rzadkością. W zupełnej więkrzości widziałam cipki z wielkimi, wystającymi wargami sprawiającymi wrażenie, że cipka jest stale gotowa do stosunku. Boże jak ja bym chciała mieć taką cipke jak 4, 7 lub 23. Może nie mają dużych warg sromowych, ale przynajmniej są otwarta i wszystko jest na wierzchu. Nigdy nie miałam żadnych kompleksów, ale moja cipka wprawia mnie w takie, że nigdy jej nikomu niepokaże ze wstydu

Odnośnik do komentarza
Gość Motylekxoxo

A ja mam chyba 3/9 ale raczej 3 bo nie wystaje mi az tak duzo;) tez mam duze kompleksy ale przyzwyczajam się juz do mojej cipci ;) jest chociaz co ssać hehe. Najwazniejsze zeby byla czysta, pachnaca i gotowa ;))

Odnośnik do komentarza
Gość blondynka23

A ja mam cos podobnego do 27 i uwazam, ze moja cipka jest bardzo seksowna i sliczna, czulabym sie zle posiadajac cipke jak dwie bulki. Jeszcze nie slyszalam od zadnego faceta, ze moja cipka jest brzydka, czy jakas inna. Wrecz slysze zawsze, ze jest idealna i b.dobrze im sie ze mna uprawia seks, a ich penis jest w raju i najwazniejsze, slicznie pachnie, a nie zalatuje rybim odorem, tylko ma przyjemny wrecz bardzo ekstytujacy zapach.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie mam cipki więc nie powiem..(; ale moge powiedzieć jaką ma moja dziewczyna i siostra. Dziewczyna ma bardzo piękną, zawsze goli włoski i chodzi na solarkę żeby nie było tej rożnicy. Najbardziej podobna jest chyba 6 albo 10. A mojej siostry nie jest zbyt ładna ale za to ciaśniutka, najbardziej podobna jest chyba 1 tylko ogolona.

Odnośnik do komentarza
Gość smalec z masłem

do Prlrknk@

skąd wiesz jak ciasna jest cipka siostry??nieźle

no ja mam taką szósteczkę i cieszę się, że mi wargi z bikini nie wypadają bo przy tych luźniejszych czasem się tak zdarza, ale na szczęście każda potwora znajdzie swego amatora, tylko myć się dziewczyny i chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Gość dzikirosomak

Mam typ 8. Gdy w okresie dojrzewania urosły mi takie wargi, miałam straszne kompleksy, planowałam operację plastyczną. Ale potem znalazłam chłopaka, poznałam przyjemność seksu... I pokochałam swoją waginę taką, jaka jest :) przestałam się przejmować jej wyglądem kiedy się przekonałam, jak wiele przyjemności jest w stanie mi dać :D Teraz nie wyobrażam sobie niczego w niej zmieniać. Oczywiście, że dbam o higienę, golę się itp. (choć nie uważam, że niegolenie włosów na ciele jest czymś złym - to osobista decyzja).
Więc dziewczyny, zaakceptujcie swoje cipki <3 każda jest inna i moim zdaniem to dobrze, że nie wyglądamy wszystkie jak z jednej linii produkcyjnej. A najważniejsze to dbać o higienę i zdrowie :) i czerpać ze swojego ciała tyle przyjemności, ile się da!

Odnośnik do komentarza

~Anonimowa12345
Ja mam coś między 3, a 8 i okropnie się tym przejmuje :/ A wy co myślicie?

3, 4, 6, to takie fajne cipki na ktore mozna , dotykac , polizac ,popatrzec ale jak masz 5, 7,8, wg mnie musialabys cos zrobic choc jak masz faceta i mu odpowiada to jest luz , tylko uzywac tej cipy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...