Skocz do zawartości
Forum

Prowokowanie obcych mężczyzn


Gość Paulinkaaa.1

Rekomendowane odpowiedzi

haha, ale dowcipniś! Podoba mi się twoje nastawienie do życia;-) Tak, musze zrobić zdjęci swoich nóżek i wkleić następnym razem, a co! W takim razie mi sie podoba gra uczenica - nauczyciel, czyli taka Lolita i Humbert...już zaczynam fantazjować..;-p

Odnośnik do komentarza

O, jakia aktualny temat! Rzeczwyscie, dziewczynki potrafia sie ubrac, zeby zwrocic na siebie uwage, nawet jesli i na sportowo. A ja tez bylam w strefie kibica, ale zalozylam po prostu krotkie spodenki, snikersy (taki a-la trampki) i koszulke i zrobilam dwa warkocze, oczywiscie wszystko w scislym dress code: na bialo-czerwono;-)

Odnośnik do komentarza

Obiecuję poprawę!;-p Serio, zrobię fotkę,a co? a powiedz, czy zwracasz uwage na glos, np. lubisz cienkie glosiki czy takie glebokie, niskie? kiedys do mnie pozno zadzwonil moj chlopak, a bylam juz troche zmeczona a glos mi sie jakos wieczorem obniza i mam mala chrypke, no i kiedy z nim rozmawialam, powiedzial, ze mam teraz seksowny glos..

Odnośnik do komentarza

sacura nie bądź śmieszna, to nie jest czat lub portal randkowy tylko forum :))) a tak w ogóle to czym tu się chwalić? Nie ty jedyna masz w szafie krótkie spódniczki :) i nie ty jedyna masz sexy głos, sama nie mam cienkiego heh :P mąż mi często mówi, że mam niski, seksowny głos :)
a wracając do kurczaka, to pierwszy raz się z nim zgodzę, że te kibicki są bardzo sexy :) krągłości gdzie trzeba, to jest to :) i ładne.

Odnośnik do komentarza

nie wszystkie z nich mają krągłości, ale niektóre mają i do tego chociaż są ładne :) mają biusty i nie mają jakichś strasznie wychudzonych nóg, a brzuszki wysportowane co widać na pierwszej focie, a nie wychudzone bzebzole :))) a ta na pierwszej fotce od lewej po prawej stronie (gdzie ich 3 jest), to też widać, że krąglejsza dziewczyna. No i jasna sprawa, iż magia photoshopa zadziałała, to widać :)

Odnośnik do komentarza

słuchajcie a co myslicie o tym ze kobieta któ¶a prowokuje prosi isę o gwałt. Ja ostatnio zbaraniałam, jak usłyszałam z ust mojej kolezanki na imprezie że dziewczyna ta prowokuje że aż prosi oto by ją zgwałcić. Dla mnie to jest debilizm bo jak można prosić o gwałt, kobieta ( jak i mężczyzna) ma prawo w każdym momencie się wycofać i ich strój nie ma tu nic wspólnego.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Tarja ma rację - trzeba uważać z kim grasz w tę ''grę'' . Ja rozpoznaje bo wyglądzie, zachowaniu itp. mężczyzny czy można właśnie z nim tak ,, pograć '' czy raczej dać se siana.....

A ja nie prowokuję ( zazwyczaj ) obcych mężczyzn, bo jeżeli wiem ( a bynajmniej wydaje mi się ) że już nigdy więcej się nie spotkamy, on nie zagada, ja nie zagadam i ogólnie - nic z tego nie wyjdzie, to odwracam wzrok i idę własną drogą. Czemu ? Bo takiemu mężczyźnie, który zauważy, że spodobał się kobiecie ( pod względem fizycznym oczywiście - no bo bądź co bądź, ale obcy to obcy i nie znasz go ) rośnie ego. Tak, moje kochane. A jeżeli nie jesteś jedyna która ma ochotę go poprowokować ? Albo chociaż dać znak że wpadł ci w oko ? Ego mu rośnie, a po co to komu ? Tylko uważa się za ''kogoś'' .
Co innego, gdy podrywasz. Albo dasz sygnał i jest możliwość żebyście się poznali :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

no jak zalezy jej na prowokowaniu robotników, którzy nota bene rzucają teksty do każdej laski to ok.... ale ak jak dziewczyny pisały jak prowokuje zbyt mocno to może się doigrać... i nie bedzie wtedy bardzo przyjemnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...