Skocz do zawartości
Forum

Co sądzicie o męskich piersiach?


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwiłbyś się.

No proszę. Nagle stwierdziłeś, że mężczyźni jednak mają piersi, tylko są mniej widoczne. Jasne, że tak i bardzo dobrze, że tak jest.

Moje piersi nie są w żaden sposób kobiece, tak samo jak nie jestem w tym miejscu owłosiony jak goryl - rozumiem, że wyolbrzymiasz wszystko tylko i wyłącznie po to aby mi w swoim mniemaniu dopiec. Dlaczego? Być może cierpisz na jakiś skrywany deficyt męskości i sądzisz, że jak spróbujesz mi dosrać to będzie ci lepiej. Znam takich jak ty i wierz mi, że znam również swoją wartość i wcale nie jest mi źle na świecie a na forum jestem z ciekawości. Ot i wszystko.

Odnośnik do komentarza

No proszę. Nagle stwierdziłeś, że mężczyźni jednak mają piersi, tylko są mniej widoczne. Jasne, że tak i bardzo dobrze, że tak jest.

O tym, że każdy ma piersi wie nawet 10-letnie dziecko. Ubrałem to wczesniej w złe słowa.

Moje piersi nie są w żaden sposób kobiece, tak samo jak nie jestem w tym miejscu owłosiony jak goryl

Są. Wyglądają jak brzydkie kobiece piersi. Nie są w żaden sposób męskie. W żaden. Owszem, nie jestes jak goryl, wygląda to jednak tak samo źle.

rozumiem, że wyolbrzymiasz wszystko tylko i wyłącznie po to aby mi w swoim mniemaniu dopiec Dlaczego? Być może cierpisz na jakiś skrywany deficyt męskości i sądzisz, że jak spróbujesz mi dosrać to będzie ci lepiej. Znam takich jak ty i wierz mi, że znam również swoją wartość i wcale nie jest mi źle na świecie a na forum jestem z ciekawości

Niczego nie wyolbrzymiam. Faceci nie mają cycków jak kobiety, to po pierwsze. Po drugie, są one obrzydliwe. Po trzecie, jestes dziwakiem. Mam dalej wymieniać? Nie mam problemu z moją męskoscią, raczej ty ją masz. Rajstopki? Ocenianie nóg facetów i tak dalej? Dziwne, nie? Nikomu na tym forum nie próbuję dosrać, ale jak widzę takich ludzi jak ty, to wręcz muszę. Bawi mnie ta konwersacja, i Ja bawię się nią. Ciężko obecnie porozmawiać z osobą o tak skrzywionej psychice. I takim charakterze. Zauważyłem, że obrażasz kobiety, który napisały prawdę, więc ja napisałem ją prosciej.

Na forum jestes z ciekawosci. A co cię tak ciekawi? Co kobiety myslą o owłosionych cyckach i rajstop(k)ach u facetów? A co można mysleć? Obrzydliwe gówno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...