Skocz do zawartości
Forum

Jaka część ciała w mężczyznach podoba wam się najbardziej?


Gość lalunia888

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lalunia888

Mam do dziewczyn takie pytanie: jaka część ( części) ciała męskiego was kręci najbardziej? Ja np. uwielbiam i zawsze zwracam uwagę na meskie ręce, zwłaszcza te włochate, a jeszcze mnie kręcą kiedy u facet ma..długie włosy! A co wam się podoba? dzielcie się;-)

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie! zaczelam sie zastanawiac nad tym i az się rozmarzyłam;-) też mnie kreca mocne ręce, czyli meskie takie, a nie jakieś cienkie patyki, ale też mnie kręci włochata klata, mmm, szerokie ramiona też..i wiesz, nie zwracam az takiej uwagi czy ma dużego czy nie, dla mnie liczy się jednak to coś, całokształ czy ciałokształt;-)

Odnośnik do komentarza
Gość lalunia888

O, clareta, zgadzam sie z toba, tak jedrna pupa wyglada baardzo apetycznie;-) W sumie oni na nasza tak samo zwracają uwagę. Chociaż wiadomo, że kreci najbardziej nas jednak ta częśc ciała, króra my, kobiety, nie posiadamy...Wiecie dziewczyny o co chodzi))

Odnośnik do komentarza

mi się też bardzo podobają włosy na klacie!!! :D a dłonie wiele mówią o mężczyźnie, męskie dłonie to podstawa a nie jakieś delikatniusie z idealnym manikiurem ;) ale tak ogólnie to nie mam jakiejś części ciała na którą szczególnie zwracam uwagę, czasem jakiś zwróci moją uwagę ogólną aparycją :)

Odnośnik do komentarza
Gość girl with a tatoo

Zgadzam sie z wypowiedziami co do owłosionej klaty i rak! lubie jak sa wlosy na calym ciele, tzn. nie jak u malpy, ale kiedy wlosy nawet wystaja spod koszuli - to mnie kreci! i duze dlonie, i ramiona, mm....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...