Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem wibratora dla par. Wybrałem Lelo Tiani 3, bo opinie o producenci są bdb. Do tego luksusowo wygląda. Moze ktoś z Was używa tej zabawki. Chciałbym sprawić Ż niespodziankę i ciekaw jestem szczególnie co do odczuć płci pięknej. Co do libi gel to również stosowaliśmy z partnerką i faktycznie dobry żel

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdania,że czasami warto jest wziąć sprawy we własne ręce. I po prostu spróbować podkręcić atmosferę. Jest bardzo wiele fajnych gadżetów erotycznych, które można znaleźć sobie w sklepach .Sama proponuję przetestować sobie na przykład SEX ELIXIR. Nie wiem czy znacie ale jest to tak zwana hiszpańska mucha. Jest to afrodyzkaj dla obojga partnerów. U nas bardzo podziałał.

Kup sobie również jakąś seksowną bieliznę  Może jakieś gry erotyczne by podziałały?

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdania,że przerwy nie są dobrym rozwiazaniem .Bardzo czesto ludzie właśnie przez to się rozstają. Najważniejsza jest rozmowa. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć,że jednak coś jest nie tak i próbować to jakoś zmienić. Justa słyszałam o tym afrodyzjaku o jakim tutaj piszesz. Gdzie zamawiałaś ten sex elixir? Czy kupię go w normalnej drogerii takiej jak rossman czy natura? Skąd wiesz,że nie jest to placebo i że rzeczywiście to działa?

Odnośnik do komentarza

Kupowałam tutaj:
http://sexelixir.eu/

Ale środek jest w naprawdę wielu sklepach tak więc możesz sobie porównać ceny czy aby gdzieś nie jest taniej. Nie wiem czy znajdziesz w normalnych sklepach. możę w sex shopach ale ja do takich miejsc nie chodzę.Dla mnie zdecydowanie wygodniejsze jest zamawianie produktu przez internet.

A i nie jest to na pewno placebo bo poprosiłam męża aby mi to wkroplił do napoju wtedy jak nie bede widziała i powiem Ci,żę rzeczywiści to działa !

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie chce? To musi być naprawdę sztywny ! Mój bardzo lubi tak świntuszyć i jestem pewna,ze ma tak większość facetów. Mój również lubi takie urozmaicenia i ja równiez bo jestem zdania,ze moze to naprawdę podkręcić atmosferę w związku tak wiec czemu ich nie stosować?

Mogę polecić między innymi:

Libi Spray - używacie go tam na dole. Zwiększa Wasze odczucia w seksie.O wiele lepszy od słynnego żelu durexa
Viamea - to coś dla Was jak odczuwacie spadek libido.Znacznie je zwiększa

Sex Elixir - świetny afrodyzjak. Wkraplasz kilka kropelek do napoju i wzrasta ochota.

Wszystko z meżem przetestowaliśmy

Odnośnik do komentarza

O tym Sex Elixir ostatnio czytałam i zastanawiałam się czy sobie nie zamówić. Już dawno chciałam spróbować jak działają ta wszystkie afrodyzjaki.Czy jednak nie jest to efekt placebo? Czy rzeczywiście to Twoim zdaniem może działać? Czy nie jest tak,że bierzesz to i od razu podnieca Cię cała ta sytuacja,że brałaś afrodyzjak?
Mam nadzieję,że to zrozumiałaś bo trochę tutaj naplątałam ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Mxle napisał:

O tym Sex Elixir ostatnio czytałam i zastanawiałam się czy sobie nie zamówić. Już dawno chciałam spróbować jak działają ta wszystkie afrodyzjaki.Czy jednak nie jest to efekt placebo? Czy rzeczywiście to Twoim zdaniem może działać? Czy nie jest tak,że bierzesz to i od razu podnieca Cię cała ta sytuacja,że brałaś afrodyzjak?
Mam nadzieję,że to zrozumiałaś bo trochę tutaj naplątałam ?

Placebo, pomaga jak umarłemu kadzidło.

Odnośnik do komentarza

Nie jest to na pewno efekt placebo. Również zastanawialiśmy się czy to działa czy nie bo wiadomo,że zawsze na poczatku masz pewne wątpliwości. Ale umówiliśmy się aby przetestować to kiedy ja nie będę o tym wiedziała. Tak więc któregoś wieczoru po prostu wkroplił mi trochę tego środka do napoju. Powiem Ci,ze dawno już nie czułam takiego podniecenia jak właśnie wtedy. Tak wiec coś w tym musi być i środek działa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...