Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Gość lena1234567

My mamy sporą kolekcję wibratorów, w tym łechtaczkowy soniczny z Lelo, świetna sprawa!
Poza tym kulki gejszy, koraliki i kulki analne. Magic wand też niedawno wpadło. :) Nie mamy natomiast klasycznego dildo.
Pomysły czerpiemy podglądając inne pary, na przykład na Snapchacie (Dla niewtajemniczonych: snapy sex )

Odnośnik do komentarza

Chyba ktoś tutaj naoglądał się "50 twarzy Greya" i chce poeksperymentować w sypialni
I prawidłowo. Rutyna w łóżku, to najgorsze co może być.
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo dobrze sprawują się urządzenia wibrujące. Różnego rodzaju nakładki itd Sprawiają dużo frajdy, zarówno mi jak i partnerce
U nas chyba najlepiej sprawdził sie libi gel. Najlepszy żel intymny jaki miałam okazję wypróbować :)

Odnośnik do komentarza

gadzety erotyczne to cos wspaniałego, niesamowicie podkrecaja atmosfere w łozku, mozna ich uzywac jak tylko sie chce, pelna dowolnosc, u mnie hitem jest jajeczko Lush, wibrator sterowany zdalnie poprzez aplikacji, niewazne gdzie znajduje sie moj mezczyzna- zawsze mozemy sie zabawic :) czasami nawet lubimy go uzywac jak jestesmy gdzies w miejscach publicznych, taki fajny motyw gry wstepnej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość malwa111

~Lillla
gadzety erotyczne to cos wspaniałego, niesamowicie podkrecaja atmosfere w łozku, mozna ich uzywac jak tylko sie chce, pelna dowolnosc, u mnie hitem jest jajeczko Lush, wibrator sterowany zdalnie poprzez aplikacji, niewazne gdzie znajduje sie moj mezczyzna- zawsze mozemy sie zabawic :) czasami nawet lubimy go uzywac jak jestesmy gdzies w miejscach publicznych, taki fajny motyw gry wstepnej ;)

Nie znam tego produktu, ale może wypróbuje :) Póki co to kupiłam takie kulki gejszy https://kochajsiebie.pl/kulki-gejszy-progresywne/320-226-je-joue-ami-progresywne-kulki-gejszy.html#/98,kolor,fioletowy ten sklep erotyczny ma generalnie sporo fajnych gadżetów, mam już 2 inne w planach do kupienia

Odnośnik do komentarza

u nas ostatnio w łóżku furorę robi jajeczko lush, jest genialne, jak seks to tylko z nim, nawet jak idziemy gdzieś na drinka ze znajomymi czy na zakupy, to mam je założone, a mąż steruje z telefonu, jest bardzo dyskretne i naprawdę jest gorąco potem w łóżku dzięki niemu :)

Odnośnik do komentarza

My w ostatnim czasie kupujemy sobie takie zabaweczki .Jestem zdania,że wszystko jest dla ludzi i może to bardzo podkręcić atmosferę.

mam swój ulubiony internetowy sex shop - jest tam bardzo wiele fajnych eleganckich zabawek erotycznych specjalnie dla kobiet.

Za to nie jestem zupełnie przekonana do tych wszystkich stacjonarnych sex shopów. Nigdy nie byłam i nie wiem czy bym się wybrała. Raczej nie czułabym się dobrze. Co jak co ale takie miejsca mnie krępują.

Dodam,że na początek warto jest sprawić sobie porządny wibratorek. Dobra zabawka.

Szukajcie tutaj https://intymnosc.pl/ - w sklepie maja dobre ceny i spory wybór gadzetów.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy miałyście może do czynienia z kulkami gejszy? Chciałabym sobie kupić ale mam pytanie. Mianowicie czy te kulki w środku wibrują czy może nie? Jeśli o mnie chodzi to gadżety z których najczęściej korzystamy to: zele intymne, przetestowaliśmy chyba wszystkie jakie są wibrator z króliczkiem na łechtaczkę kółko na penisa wibrująceno i hiszpańska mucha (konkretnie sex elixir)

Odnośnik do komentarza

Mamy chociaż dla mnie o wiele lepszy był libi gel. Może dlatego, że przyzwyczaiłam się do libi gel i dopiero potem kupiliśmy sobie dla porównania droższy durex intense. I mam wrażenie,że libi gel daje o wiele lepsze wrażenia Wystarczy kropelka wielkości grochu i orgazm murowany. Z kolei durex intense daje naprzemiennie odczucia zimna i gorąca ale nie zwiększa wrażliwości łechtaczki tak jak libi gel. Tak wiec oba żele są podobne a jednak w działaniu inne Ja jestem za libi gel. No i jeszcze kwestia pojemności durex intense jest mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...