Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Fotek swoich gadżetów erotycznych na pewno nie dam. Te kulki gejszy to jak się stosuje? Czy one wibrują czy nie?
Bo na razie to bawimy się nowym wibratorem oraz działanie naprawdę fajne. Mieliśmy chwilowy przestój erotyczny bo po 7 latach związku jest pewne znudzenie ale teraz staramy się bawić ze sobą na nowo.
Świetny jest Sex Elixir . Daje się kilka kropelek do napoju i bardzo wzmacnia ochotę na bara bara =.

Odnośnik do komentarza
Gość 22paulina

Ja z mężem bardzo lubimy takie gadżety erotyczne. Działają na wyobraźnie i urozmaicają życie łóżkowe. U nas brak rutyny na jaką często skarżą mi się koleżanki. Zawsze robimy zakupy w sexishop. Z każdego zakupu byliśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Gość Zawiedziona9876

Ja od dłuższego czasu szukam penisa mocowanego na brodzie partnera, takiego który będzie umożliwiał mu jednoczesne namiętne lizanie mojej szparki, kiedy ja będę rytmicznie kołysać biodrami nad jego twarzą usmiech.gif mmm ... niestety nigdzie nie mogę znaleźć czegoś takiego ....
interesuje mnie identyczny jak w tym filmie pod koniec: http://pl.biguz.net/watch.php?id=1877379&amp ;name=podbr%C3%B3dek%2C-k***a%2C-mistrz-pozostawia-za-ku lisami%2C-aby-jej-niewolnikiem

Odnośnik do komentarza

Powiem wam że ja ostatnio z moim partnerem wprowadziłam urozmaicenie do naszej sypialni i powiem że jest bosko. To gadżety które sprawiają że stajesz się niewolnikiem lub poddanym. Odkryłam bardzo fajną linie produktów Sinful. Ten zestaw jest super Powiem wam że ja ostatnio z moim partnerem wprowadziłam urozmaicenie do naszej sypialni i powiem że jest bosko. To gadżety które sprawiają że stajesz się niewolnikiem lub poddanym. Odkryłam bardzo fajną linie produktów Sinful. Ten zestaw jest wspaniały mój ostatni zakup http://www.jatm.pl/nsnovelties/sinful-bondage-kit-black.html

Odnośnik do komentarza

My z mężem bardzo lubimy sobie zafundować jakąś zabaweczkę. Po kilku latach małżeństwa warto sobie urozmaicić jakimiś żelami czy kajdankami ;) my mamy spory już zestaw kilku wibratorów, jajko wibrujące, 3 dilda i jedno podwójne. Najwięcej mamy żeli bo to jednak niewielki dodatek a potrafi całkowicie odmienić zabawę w łóżku (a i fortuny się na niego nie wyda).

Odnośnik do komentarza
Gość 098789eihbd

mam pytanie
dlaczego jeżeli kobieta twierdzi że jest homoseksualna a ubiera i stylizuje sie na mężczyzne i podobaja jej się typowo męskie kobiety a w łóżku używa z kobietami wibratorów które są przecież na kształt penisa dalej uważa że jest lesbijką skoro w partnerkach szuka wszystkiego co męskie?

Odnośnik do komentarza

Na stronie esextoys24.pl masz dużo sex zabawek, dobra stronka, obsługa jest dyskretna. Nie trzeba się bać, że paczka przyjdzie owinięta w czerwoną folię i logo sklepu ;P Pakują to tak, żeby ani kurier, ani sąsiedzi się nie zorientowali co do klienta dociera, a najważniejsze jest to że zachowują pełną dyskrecje.

Odnośnik do komentarza
Gość rysiek65

No...ja to powiem że bardzo happy jestem z lalki kupowanej z esextoys24.pl. Super jakość, bardzo naturalistyczny wygląd, trwały gadżet. Wysyłka okej, wyszło mi za darmo, poza tym tak to opakowali że nie miałem stresu że ktokolwiek się zorientuje co jest w środku zapakowane.

Odnośnik do komentarza

Super wybór masz w esextoys24.pl. Od kilku lat kupujemy sobie z dziewczyną różne gadżety, ale dopiero tutaj mnie niektóre zabawki naprawdę zaskoczyły. Pomysłowe, oryginalne akcesoria, można dodać szczyptę soli i pieprzu do seksu dzięki takim dodatkom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...