Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne - pochwalcie się


Rekomendowane odpowiedzi

no jasne. skoro wszyscy zdradzają to "dlaczego nie ja?" hm?
mój chłopak ma bardzo hedonistyczne spojrzenie na świat. kiedyś, na samym początku usłyszałam od niego, że bez względu na wszystko by mnie kochał. mogę go zdradzić, mieć kogoś na boku... bez znaczenia. najważniejsze żebym ja tez go kochała i będzie ok.
wiecie ile nerwów i czasu kosztowało mnie wyjaśnienie mu jak to działa? wytłumaczenie, że jeśli się kogoś kocha to sama myśl o zdradzie jest nieprzyjemna (przynajmniej dla mnie). i że to działa w dwie strony. sam jego dotyk, pocałunek (nie mówiąc o czymś więcej) po zdradzie (zarówno z mojej jak i jego strony) byłby dla mnie czymś obrzydliwym, odrzucającym. a teraz Kurczak: wszystko co miłe co kiedykolwiek usłyszałam od mojego chłopaka to nic w porównaniu ze zdaniem "chcę tylko Ciebie i tylko dla siebie". bez zazdrości. czyste stwierdzenie. myślę, że nie jestem jedyną osobą dla, której szczerośc i wierność to podstawa. a Ty zdajesz sie nie szanowac obydwóch tych cech. nie pouczam. tylko zauważam. i życzę szczęscia. mimo wszystko

Odnośnik do komentarza

@Złośliwa
"Jestem pewna że nie jesteś moim znajomym z podwórka bo wszystkich mieszkańców swojego budynku znam ;pSwoich wrogów znam i uwierz że każdego poznałabym bo samym stylu pisania nawet gdyby był anonimowy."
Tak, jasne.

@Topic
No cóż, nie posiadam żadnych gadżetów erotycznych, a szkoda, ale muszę powiedzieć, że kolekcja Kurczaka jest niczego sobie.

Co pragnę powiedzieć. Nie rozumiem wypowiedzi ludzi, którzy za to, że Kurczak pochwalił się swoją kolekcją od razu skaczą do niego ;x
Musicie w końcu zrozumieć, że jeden człowiek lubi to, natomiast inny nie no i okej. Ten który lubi nie czepia się tego drugiego o to, tak? Okażcie trochę tolerancji i zrozumienia.
Mnie np. interesują a i nawet podniecają takie zabawy łóżkowe z użyciem wyżej wymienionych gadżetów [czy nawet tych niewymienionych: jak kajdanki, jakieś kneble i tego typu rzeczy].
Zawsze można tym przedłużyć grę wstępną i jest ciekawiej. Ale rozumiem [w przeciwieństwie co do niektórych tutaj zebranych], że nie każdy będzie lubić to co ja i się z tym liczę i to szanuję. Dla przykładu: miałam jedynego w życiu partnera seksualnego, który preferował zwykły seks, beż żadnych zabawek ani niczego. I co? Uszanowałam to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...