Skocz do zawartości
Forum

Seks hiszpański


Gość fru.fru

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co w tym fajnego, ale przynajmniej nic obrzydliwego :D
ale anal to coś obleśnego... nigdy przenigdy tego nie zrobię ;p czułabym się jakbym robiła kupę hehe :D a to podobno boli na początku często (no i można potem mieć rozluźnione mięśnie odbytu i luźne s*anie hehe)i w ogóle nie wiem jak facet może chcieć wkładać wacka do odbytu gdzie się załatwia :D jak jakiegoś to jara, to niech się o sedes poociera, na jedno wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

anal dostarcza nowych wrazen z cala pewnoscia, jest meeega przyjemny, jesli nie robi sie tego na sile...ja sprobowalam i od tamtej pory uwielbiam.a najlepsze doznania sa kiedy mezczyzna raz wchodzi do pochwy a raz do pupy...

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

wszystko jest prawdopodobne, ale słyszałam też o mężczyźnie,który złamał penisa (prącie) podczas stosunku...takie rzeczy na co dzień się nie zdarzają...może jakby ktoś uprawiał anal 5 razy dziennie przez 10lat to odbyt by się rozciągnął...mój lekarz w każdym bądź razie nie uważa tego za niebezpieczne.A żeby się nie zarazić trzeba dbać o higienę również odbytu :)
Ja w każdym razie nie zamierzam nikogo przekonywać,ale osobiście uważam,że jest to jedna z przyjemniejszych form stosunku...

Odnośnik do komentarza
Gość Seks to zdrowie

Seks hiszpański jest cudowny i sprawia przyjemność obu partnerom a co do wypotu wiedzi pani acha to jeśli nie myjesz dupy to jest obleśne ale wydaje mi się że z dziewczyną która nie dba o higienę żaden rodzaj seksu nie jest ani przyjemny a jest wręcz obleśny

Odnośnik do komentarza

~mamamuminka
nie,dlaczego...sam odbyt jest czysty i bez obaw można się kochać...mnie w każdym bądź razie nigdy nie ,zawiodła' ta metoda :)

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
odbyt jest czysty i pachnący, to połóż klocka gównianego na talerzu i zjedz ja kiełbasę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...