Skocz do zawartości
Forum

Seks hiszpański


Gość fru.fru

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fru.fru

Cześć, jestem Paulina mam 17 lat mam chłopaka od 2 lat. Nie uprawiamy jeszcze seksu, jestem dziewicą, ale dochodzi miedzy nami do zbliżeń (seks oralny). Mój chłopak ostatnio mówił, że chciałby uprawiac ze mną seks hiszpanski. Wiem na czym to polega ale jakos mnie to w zaden sposob nie podnieca, choc jego pewnie tak. Co o tym myslicie? Zabawiacie sie w ten sposob z partnerami?

Odnośnik do komentarza

nie jestem doświadczona że tak powiem.... a jestem na nie na wiele rzeczy bo po prostu nie wyobrażam sobie bym takie coś kiedykolwiek robiła.
Może nie jestem tak do końca na nie, bo nie wiem.... ale nie wiem jaką można mieć z tego przyjemność.
W 100% jestem na nie jeśli chodzi o oral( w tym zwykły oral i połykanie spermy) i anal, nie próbowałam i nigdy bym nie chciała spróbować. To po prostu nie jest dla mnie. A co do reszty to nie wiem...

Byłam jeden raz w życiu w związku- jakieś pół roku więc bez seksu bo za wcześnie , nie namawiał mnie ale z innych powodów nie wyszło nam , no i boję się że nigdy już nie znajdę faceta który się dostosuje do moich preferencji bo wiem że prawie każdy facet lubi oral

Odnośnik do komentarza

to jeśli nie spotkałaś nigdy kogoś kogo pokochałaś prawdziwie z wzajemnością to nie możesz stwierdzić że tego nigdy nie zrobisz :) uczucie często otwiera oczy na różnego rodzaju formy seksu bo nie patrzy się na osobę z którą to się robi jak na zwykłe ciało mężczyzny/kobiety, ale jak na coś więcej. :) pożyj jeszcze trochę, spotkaj kogoś wspaniałego, to wtedy się wypowiesz ;)

Odnośnik do komentarza

Ja także jestem za. My z moim partnerem traktujemy to bardziej jako element gry wstępnej, także do wytrysku dochodzi podczas innych pieszczot bądź normalnej penetracji. Choć może nie jest to dla nas, kobiet, jakiś fizycznie znaczący moment, na pewno wzbogaca grę wstępną. Nie widzę problemu, aby tego nie robić. W końcu mężczyźni też nas pieszczą tak jak tego chcemy i wówczas cała akcja skupia się tylko na nas ;) Więc jeśli tylko chcesz, spróbuj, przekonaj się czy Tobie to odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

zgadzam się z Kluską, seks hiszpanski to element gry wstepnej, skoro ludzie uprawiaja seks oralny to czemu nie hiszpanski w koncu to dotykanie cialem o cialo a w oralnym jednak jest "blizszy" kontakt dwóch osób. ja nie widze w tym seksie nic jakiegos dziwneg, chorego czy zboczonego, jesli faceta podniecaja moje piersi i wiem ze marzy o tym, zeby dotknac ich swoim penisem, to tyle przyjemnosci moge mu sprawic :)

Odnośnik do komentarza

Mężczyźni lubią seks hiszpanski z bardzo prostego powodu - po prostu lubią piersi :) Sam fakt dotykania piersi sprawia im przyjemność a jeśli mogą robić to penisem to już w ogóle raj na ziemi :)
Kiedyś czytałam też, że lubią seks hiszpański bo ściśnięte ku sobie piersi kojarzą się niektórym z pośladkami co też na swój sposónb je kręci bo mają i piersi i pośladki w jednym. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie jestem facetem, ale wydaje mi się, że seks hiszpański może być przyjemny dla obu stron, jeśli mają ochote to robić, nie powinno się robić nic na siłę i nic z łaski.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...