Skocz do zawartości
Forum

Wpadka podczas seksu analnego


Gość Grodka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje doświadczenia są nieprzyjemne. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to jest brudne i nikt mi nie powie, że tak nie jest. Poświęciłam się i zrobiłam sobie godzinną lewatywę. Dodam, że wcześniej wypróżniłam się.
Powiem tak: penis w odbycie wywołuje u mnie uczucie bólu brzucha jak podczas biegunki. Robi mi się gorąco i jedyne czego pragnę, to "wypchnięcie" wszystkiego co tam siedzi. Odbyt zawsze pozostawia podły zapaszek, nawet po gruntownym myciu. Oczywiście "po" na członku został brązowawy śluz z resztkami kałowymi( były one maleńkie ale jednak). Mężowi to nie przeszkadza ale ja czuje się fatalnie w trakcie i po. Poza tym doszłam do wniosku, że głównie facetom podoba się sex analny (są wyjątki). Skoro i facet i kobieta mają takie same odbyty to dla czego sami nie fundują sobie korka w dupsko? Wspaniała większość wzbrania się przed tym jak przed ogniem.
Uważam, że facetom spodoba się wszystko co doprowadzi ich do orgazmu i gdyby mogli wsadziliby w nos swojej partnerce, gdyby to było możliwe(albo w ucho)
Dla czego kobiety mają się poświęcać i robić coś, co jest właściwie ani przyjemne ani estetyczne??? Rozumiem, że są pary którym to sprawia przyjemność i niech tak dalej będzie. Przedstawiłam swoje doznania i swój pogląd na ten temat. Jestem chyba za duża estetką (hehe) ale mnie odpycha ten rodzaj stosunku i już wiem, że nigdy więcej tego nie będę robiła ( próbowałam się przekonać, wytrzymałam kilka stosunków tego typu i za każdym razem jest tak samo) W sumie czemu się dziwić, pupa jest do sr.... a nie do ru......

Odnośnik do komentarza

no Gombrowicz już pisał o gwałceniu przez ucho więc kto wie :D
A co do Twoich doświadczeń to jesli ci sie nie podobało to nie ma co isę zmuszać. Fakt większość facetów sie broni przed tym jak przed ogniem ale dla nich to raczej kojarzy się z sotunkiem homoseksualnym a dla większości facetów określenie gej jest największa obrazą jaką można usłuszyć. Wydaje mi się z stąd jest ich sprzeciw.

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

nawet najlepszym zdarzają się wpadki...Ja osobiście jestem zdania,że anal jest bardzo przyjemny i można mieć orgazm :) Kolesia olej,masz kolejne doświadczenie a następnym razem pamiętaj,że lewatywka nie zaszkodzi... :) ale nie jak tu koleżanka wspomniała uciekać z łóżka 5 minut przed i zwalać chłopa z nóg tekstem o higienie odbytu, tylko dyskretnie,przed randką lub gdy przewidujesz możliwość igraszek (np.biorąc prysznic i szykując się na spotkanie z ukochanym) potem będziesz miała ten komfort że jeśli dojdzie do analu to będziesz czuła się pewnie i swobodnie...

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

nie wyjaśnię ci tego z fizjologicznego punktu widzenia bo nie jestem ekspertem,ale w odpowiedniej pozycji penis stymuluje także "ściankę" pomiędzy pochwą a odbytem i są na prawdę przyjemne doznania i nawet orgazm.Na pewno każda kobieta ma inne doznania,jedna ma orgazm pochwowy inna tylko łechtaczkowy a niektóre mają orgazm także podczas analu :)

Odnośnik do komentarza

niema zadnej winy poprostu chcialas sprobowac tak jak na codzien ludzie probuja roznych rzeczy.. nie przejmuj sie ja coprawda jak by mi sie tak zdarzylo to bym sie zalamala. Ale to jego sprawa sam chcial sie tam pakowac .. mogl to wziac pod uwage a gosciowi dala bym rade ze jak chce takie ekscesy z laskami to niech lewatywe sie nauczy robic :P pozdrawiam i nie zadreczaj sie nie jestes napewno jedyna. podziwiam Cie za odwage napisania tego problemu

Odnośnik do komentarza

~FlyLove
Witam. Moje doświadczenia są nieprzyjemne. Utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to jest brudne i nikt mi nie powie, że tak nie jest. Poświęciłam się i zrobiłam sobie godzinną lewatywę. Dodam, że wcześniej wypróżniłam się.
Powiem tak: penis w odbycie wywołuje u mnie uczucie bólu brzucha jak podczas biegunki. Robi mi się gorąco i jedyne czego pragnę, to "wypchnięcie" wszystkiego co tam siedzi. Odbyt zawsze pozostawia podły zapaszek, nawet po gruntownym myciu. Oczywiście "po" na członku został brązowawy śluz z resztkami kałowymi( były one maleńkie ale jednak). Mężowi to nie przeszkadza ale ja czuje się fatalnie w trakcie i po. Poza tym doszłam do wniosku, że głównie facetom podoba się sex analny (są wyjątki). Skoro i facet i kobieta mają takie same odbyty to dla czego sami nie fundują sobie korka w dupsko? Wspaniała większość wzbrania się przed tym jak przed ogniem.
Uważam, że facetom spodoba się wszystko co doprowadzi ich do orgazmu i gdyby mogli wsadziliby w nos swojej partnerce, gdyby to było możliwe(albo w ucho)
Dla czego kobiety mają się poświęcać i robić coś, co jest właściwie ani przyjemne ani estetyczne??? Rozumiem, że są pary którym to sprawia przyjemność i niech tak dalej będzie. Przedstawiłam swoje doznania i swój pogląd na ten temat. Jestem chyba za duża estetką (hehe) ale mnie odpycha ten rodzaj stosunku i już wiem, że nigdy więcej tego nie będę robiła ( próbowałam się przekonać, wytrzymałam kilka stosunków tego typu i za każdym razem jest tak samo) W sumie czemu się dziwić, pupa jest do sr.... a nie do ru......

całkowita racja :)

Odnośnik do komentarza

@ ~Grodka , chyba Cię trochę rozumiem. Ja też miałam niewypał podczas pierwszego ( i ostatniego) analu. Z tym, że u mnie nie doszło do niczego w zasadzie, bo strasznie bolało i daliśmy sobie spokój. W myśl zasady: "nic na siłę" Mój partner był dość obficie obdarzony przez naturę i po prostu się nie dało. Podczas próby wejścia, czyli delikatnego , aczkolwiek zdecydowanego naciskania na zwieracz ja... ze dwa razy puściłam bąka :((( Też było mi okropnie głupio. Myślałam, że się popłaczę ze wstydu, podczas gdy on poszedł pod prysznic. Ale nie, umiał stanąć na wysokości zadania i taktownie zbagatelizował sprawę. A potem kochaliśmy się dalej już normalnie. A przygotowany do nawilżania olejek wykorzystał do zrobienia mi cudownego masażu ...
Ale na kolejny anal nikt mnie prędko nie namówi!
Tak, że nie przejmuj się, a tego gościa na Twoim miejscu chyba bym nie zadzwoniła... Skoro on się nie odezwał ( a powinien!!! ) to Ty chyba nie powinnaś...
Trzymaj się, pozdrawiam i życzę bardziej wyrozumiałego faceta :)

Odnośnik do komentarza
Gość diabelek1968

~aps
bo to cham i pesymista jak sie spuścił to mu się zainteresowania zmieniły z lalą gumową to musi robić tam sobie nie ubrudzi
,

hahahahha, dobre !!!!!!dokładnie tak jak piszesz a skoro pan taki delikatny to mógł nie patrzec, hahahah

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest obrzydliwe. Przepraszam, że tak prosto z mostu, ale ta dziura służy do srania. Dobrze ktoś na początku napisał. Czego się tam spodziewał? nic oprócz kupy tam nie ma... ;D
Nigdy tego nie robiłam i nie zrobię. I absolutnie nie chodzi tu czy po "Bożemu" czy nie. Bo jak się ma pomysły, to seks można urozmaicać na wieeele sposobów Gość1234. Nie koniecznie gównem. No chyba, że ktoś ma taki "gówniany" fetysz ;D

Odnośnik do komentarza

Dużo życzy wydaje sie obrzydliwe dopóki sie nie spróbuje. Trzeba dobrze dziurke nawilzyc i penisa najlepiej olejkiem dla dzieci i powoli wprowadzać penis do pupy. Na początku boli ale sie nie spinac odbytu i rozluźnic sie i ruszać po woli i będzie naprawdę super, inny sposób podniecenia dla kobiety naprawdę super polecam. Żeby było fajnie zacząć warto od seku oralnego pozycja 69 aż będziesz dobrze rozpalona i potem anal delikatnie i powoli. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...