Skocz do zawartości
Forum

Chodzenie do barów ze striptizem a zdrada


Gość Trick

Rekomendowane odpowiedzi

Częśc,
Mam 24 lata i jestem w związku od 2 lat. Po roku od rozpoczęcia związku zamieszkaliśmy razem, i na poczatku było cudownie ale teraz jest co raz gorzej. Mój chłopak bardzo czesto chodzi do klubów ze striptizem..... mówi ze lubi tam chodzić. Seks u nas zawsze był wspaniały i tak jest nadal, on mi nic nie mówi że to moja wina czy że jestem oziębła, na rutynę też nie może narzekać bo ostatnio z nim o tym rozmawiałam... no to się pytam po co on tam chodzi. ? Sama kiedyś zrobiłam mu striptiz... ale mówi ze to nie to. To co? Mnie to frustruje że on tam gołe tyłki ogląda i mu się to podoba bo to mój tyłek powinien mu się podobać. Tydzień bez striptizu tro tydzień stracony. co robić? Czy to jest zdrada czy nie, bo ja uważam że on mnie zdradza i już ciągnę ostatkiem sił psychicznych....

Odnośnik do komentarza

dla mnie to jest zdrada, twój facet jest jakiś niewyżyty i bardzo niedojrzały... fuj, ja bym nie znosła tego gdyby mój mąż chodził oglądać gołę baby.... tak, jakbym ja mu już nie wystarczała. Niedobrze mi na samą myśl o tych dzi*************

Odnośnik do komentarza

jak to on twierdzi że lubi tamta atmosferę, że on pójdzie zko legami i beda się dobrze bawić takie męskie wieczory, tylko że te męski wieczory są bardzo czesto, jak dla mnei to za czesto.... nie wie jak to dokładnie opisać. Mówi ze ja jestem najpiękniejsza ale przeciez jak by tak było to tam by nie lazł.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście uważam, że to nie jest zdrada, patrzenie na kobiety nie jest zdradą, jeśli by iść tym tropem i klasyfikować to do zdrady, równie dobrze można by było oskarżyć kogoś że śniło mu się albo fantazjował o kobietach. Zdrada to zbliżenie z kimś, zdrada fizyczna, albo zdrada emocjonalna - zakochanie się w kimś pomimo braku bliskości. Ale tutaj, wydaje mi się, ze jest tylko patrzenie, platoniczność, nie ma bliskości (pod warunkiem, ze masz pewnosc ze Cie nie zdradza, ale mysle że nie). Wydaje mi sie, że Twojego faceta podnieca samo patrzenie tak jak już ktoś wcześniej o tym wspomniał. W klubach są różne kobiety, może raz fantazjuje o blondynce raz o brunetce, duze piersi, małe itp. Ma tam to czego nie ma w domu (tanca na rurze itp) ale to wcale nie oznacza ze Cie nie kocha albo mu sie nie podobasz. Po prostu lubi taka forme relaksu. Powiedz mu o tym, ze dla Ciebie jest to troche przykre jak wieczory spedza podziwiajac inne kobiety a Ty siedzisz sama w domu. Powiedz, ze nie chcesz zabraniac mu tam chodzic ale chcialabys aby to ograniczył. Zapytaj go czy niechcialby takiego klubu w domu. Kup seksowną bielizne albo erotyczne wdzianko, jak wróci do domu rozpal go już od progu. Mam nadzieje ze ten pomysl sie sprawdzi jesli nie to warto byloby sie zastanowic, czy nie jest uzalezniony od takiej formy spedzania czasu, albo czy te chodzenie do barow nie niesie ze soba drugiego dnia, np jedna z tamtejszych dziewczyn wpadla mu w oko.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

;| wolne zwiazki sa dla takich kobiet ktore zarabiaja dupami na zycie. kobieta ktora sie szanuje nie pozwoli sobie na takie traktowanie ze strony faceta. Idz poogladaj gdzies facetow albo powiedz mu konkretnie ze Cie to boli. to nie jest normalne. on sie nie postawil w Twojej sytuacji nie zastnawaia sie nad tym co czujesz przez co nie jestes szczssliwa i ciagle podswiadomie bedziesz dazyc do tego zeby rywalizowac z tymi .... ! co innego gdybys tolerowala takie chore rzeczy.

Odnośnik do komentarza

zdradą bym tego nie nazwała ale chorym zachowaniem już tak. Tak isę nie zachowuje facet będący w związku. Jeśli facet jest w zwiazku i mówi że jego kobieta jest najpiękniejsza i najlepsza to po co mu jakaś co świeci cyckami .... ja rozumiem, wieczór kawalerski, od czasu do czasu z kumplami ale nie aż tak często to jest chore...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

no właśnie ja też tego nie rozumiem.... przecież one nie zwracaja na to żadnej uwagii, kto z kim przychodzi, podejrzewam że jak by się ich zapytać kto był to by wymieniły tylko stałych bywalców, pojedyncze osoby bo na resztą nie zwróciły by uwagi

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...