Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks i brak przyjemności z seksu


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu rutyna? Piszę to ze strony kobiety, która równięż miała taki problem. Po prostu nie chciało mi się ale przytłoczyły mnie obowiazki domowe, nie chciało mi się wieczorem baraszkować ale chciał mi się spać. Jak wszystko zmieniliśmy? Postanowiliśmy do opieki nad dziećmi zaangażować dziadków oraz wprowadziliśmy kilka urozmaiceń co seksu jak zele intymne czy afrodyzjaki. NO i obecnie raz na jakiś czas staramy się zarezerwować wieczór dla siebie razem i wyjść na miasto.

Odnośnik do komentarza

Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz oraz czeoś jej nie zaproponujesz. Może jej się jednak spodoba? Proponowałabym zobaczyć jak będzie. :) Im mniej się uprawia seksu tym mniej się chce. Im więcej tym bardziej się chce. Tak właśnie działa biologia organizmu. Polecałabym zel libi gel, ostatnio sobie wypróbowaliśmy bo wyczytaliśmy dobre opinie w sieci. Ogólnie mieliśmy durex intense i jest fajny ale postanowiliśmy sprawić sobie coś innego. I ten mega. Niegdy jeszcze nie dochodziłam do orgazmów tak szybko.

Odnośnik do komentarza

My zamawialiśmy przez internet, przy okazji kupienia innych gadżetów erotycznych. W sklepie intymnosc.pl , ale ogolnie tych wszystkich sklepów z akcesoriami erotycznymi jest sporo, wydaje mi sie, że widzialam libi gel równiez na allegro. Ale nie jest to zwykły żel intymny. Trochę nawilza, ale przede wszystkim uwrazliwia okolice intymne. Czuje się wszystko kilka razy bardziej. Wiadomo, ze dla przyjemności potrzebne jest podniecenie, ale jak użyjemy tego żelu toodczuwam o wiele wiecej oraz bawię sie o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość apidalia

Brałam, teraz własnie biore. Ziołowe tabletki, w składzie żadnych skladników, które mogłyby zaszkodzić, a w moim przypadku naprawdę fajnie działają ( nie miałam ochoty na seks ale te tabletki prakycznie ją przywróciły ponownie).

Odnośnik do komentarza

No właśnie/ Bierzesz tabletki? Bo w wielu przypadkach właśnie tabletki są winne spadku libido. Sama tak miałam, ostatecznie zmieniłam tabletki na inne i było lepiej.Tabletki anty mogą mieć bardzo rozny skład. Nie każdemu będą pasowały takie same. Druga sprawa to może jakaś blokada psychiczna z przeszłości? Może sama negatywnie nastawiasz się do seksu, wyobrażasz sobie,że będzie tak jak wcześniej i przez to masz problem z osiągnięciem przyjemności. WIzyta u seksuologa nie będzie w tym przypadku niczym złym. Mogłabyś ewentualnie wypróbować jakichś tabletek na libido, niektórym pomagają.

Odnośnik do komentarza

Oj u nas jest podobnie chociaż sytuacja jest nieco odwrotna.On ma ochotę na seks, ja nie mam. Ostatnio mam wrażenie,ze robię to aby się ode mnie odczepił i przestał mnie napastować ? Seks jest co weekend. On chciałby częściej ale na tygodniu wykręcam sie tym,że jestem zmęczona ( siłownia, praca itp....).

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaGriet

Wiesz co, nie chcę Cię straszyć ale zdarzają się sytuacje kiedy facet nie ma seksu i szuka go gdzieś indziej. Nie twierdzę, że Twój również taki będzie, ale zdarzały się sytuacje kiedy ona ciągle odmawiała seksu a potem dziwiła się ,że on znalazł sobie zastepstwo bo nie chciał dłużej szukać. Nie usprawiedliwiam tego ale przestrzegam, bo jednak coś takiego się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaKriet

Nie zmuszać, ale próbować naprawić związek. Kiedyś rozumiem,że miałaś ochotę na seks tak? Jeśli tak to coś się stało,że jej nie masz.A powodów może być wiele. Warto jest zrobić sobie badania na hormony aby zobaczyć czy przypadkiem nie jest coś źle właśnie z Twoimi hormonami. Często problemem jest rutyna w związku. Jak robi się coś ciągle tak samo to nic dziwnego,że z czasem się tego odechciewa. Dlatego też warto jest wprowadzić urozmaicenia. Jakieś wibratorki, jajeczka wibrujące. Nowe żele intymne, ewentualnie spróbwać hiszpańskiej muchy ( polecam tutaj sex elixir bo jest fajny chociaż początkowo miałam problem z uwierzeniem w jego działanie). Próbowałaś może tabletek na libido?

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaKriet

Teraz już nie bierzesz antykoncepcji? Bo często problem jest właśnie w braniu tabletek anty. Jak brałam to też nie miałam ochoty,ale potem zmieniłam na inne i od razu się poprawiło. Co do tabletek na libigo to warto jest spróbować. Nie dam Ci gwarancji, ze na Ciebie podziała ale na mnie swego czasu podziałało. brałam libido therapy. Które poleciła mi zresztą moja pani ginekolog( oczywiście nieoficjalnie ale powiedziała,ze wiele jej pacjentek twierdziło, zże działa).

Odnośnik do komentarza

Nie biorę antykoncepcji obecnie, bo mi się to nawet nie opłaca. Nie będe brała tabletek dla raptem jednego numerka w tygodniu. Nie ma sensu sie truć ? Ale co do tabletek na libido to spróbuję. Kiedyś faktycznie miałam większą ochotę na seks. Najwiekszą chyba kilka miesięcy po ślubie ( pobraliśmy się 5 lat temu). Mogliśmy wtedy nie wychodzić z łózka. Jesli chodzi o hormony to robiłam. I wszystk na razie jest niby ok.

Odnośnik do komentarza

Moje rozwiązania
zrób sobie badania hormonów takie jak estrogen i hormony tarczycy
wyjedź z partnerem na jakieś krótkie wakacje
znajdź sobie jakieś hobby
no i kupicie sobie jakieś zabawki erotyczne. Im bardizje urozmaicony seks tym lepiej. Poza tym im więcej się uprawia seksu tym większą ma sie na niego ochotę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...