Skocz do zawartości
Forum

Seks z kobietą o pełnych kształtach


Gość psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

no ja bym powiedział że chcesz żeby ona troche sięzmieniła, że wolałby jej piękne piersi potrzymać! nie wiem jak jeszcze, bo ja z tym problemu nie mam, moja dziewczyna ma piękne rozmiary i prawda że lepiej mieć coś. a nie tylko kości nosić na sobie

Odnośnik do komentarza
Gość Djembe man

Ja uwielbiam kobiety które mają trochę więcej ciała. Nawet więcej niż trochę. Uwielbiam kochać się i czuć mięciutkie i cieple ciało na sobie. Kręcą mnie pokaźne uda i duuuza pupa. A seks z kobietą chudą jest taki zimny. Lubię czuć jej brzuch na swoim jak się na mnie kładzie. Podnieca mnie patrzenie na pokaźną pupę jak Ale taką naprawdę dużą. Kto choć raz doświadczył sexu z panią xxl wie o czym mówię. Lubię czuć jej ciężar na sobie. Choć sam jestem szczupły. Mam koleżankę która waży 90kg z którą często spotykam się na sex i powiem wam że wcale to nie przeszkadza w niczym. Wręcz przeciwnie, ostry sex podkreca głośne klaskanie o jej ciało. Duże panie są sexi.

Odnośnik do komentarza

Typowa_Gruszka
Niby problemów nie mamy. Współżyjemy no nawet dość często. Czasami mam problemy gdy np chcemy spróbować jakiejś pozycji a ja ze względu na moje uda i dość pokaźny tyłek nie mogę tego wykonać. Wtedy się załamuję i przychodzi mi do głowy to że jego była partnerka była szczupła stosunkowo wysoka i im sie na pewno w łóżku układało. I ja ze swoja budową mogę sie schować do jego eks która zapewne potrafiła się nieźle gimnastykować bo jej tłuszczyk nie przteszkadzał.

Gruszka ja osobiście uwielbiam pokaźne uda i kraglą pupę. Jest wiele pozycjie które właśnie dzięki takim walorom są przyjemne tylko z kobietami z większą pupą i poważnymi udami. Np. Pozycja od tyłu moimi zdaniem ma sens tylko z kobietami z dużą pupą. A próbować można wszystkiego. Osobiście lubię czuć jak pośladki kobiety uderzają o moje uda w pozycji nas jezsca a tego nie da ci zadna szczupla. Większy brzuszek również dodaje wspaniałych doznań jak ja jestem do góry i unosze pupę partnerki czując jak jej brzuszek ma swoim. Jak dla mnie sex z kobietą szczupłą jest tylko szybkim numerkiem który pozwala zaspokoić żądze. Ani to się wtulic ani za co złapać. I do tego uczucie wciskających się bioder jak nie daje satysfakcji. Typowa gruszka a co ty sądzisz o facetach 175 76kg.

Odnośnik do komentarza

pink elephant
rzecz gustu ja jestem krągła wiec licze ze kragle tez sie podobaja :P jedyne nie podoba mi sie jak dziewczyna ma tak chude nogi jak dwa patyki a miedzy nimi przerwa ze niewiadomo czy w roskroku stoi czy tak ma

A podczasw sexu z patyczkiem nie czujesz nic tylko jej jej mokrą szparke. Te nogi wręcz wybijają się w uda i sprawiają ból. A taką mala pupa jak się napnie to jest mega twarda. Dla mnie lipaw

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...