Skocz do zawartości
Forum

Seks z kobietą o pełnych kształtach


Gość psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM
mam 27 lat i od 8 lat jestem w związku (od 3 lat jestesmy malzenstwem). Kocham moja zone, ona mnie rowniez. Jednak jest pewne ale. Nie zrozumcie mnie zle. Ale strasznie pociagaja mnie kobiety o pełnych ksztaltach. Co tu duzo mówic. Oglądam się za grubszymi dziewczynami. Moja zona jest szczupłą osoba ostatnio nawet jeszcze schudla bo sie zapisala z kolezanka na jakies aerobiki i takie tam. Ale widzicie... mnie kręcą takie babeczki xl, zeby było za co złapac... przepraszam ze tak prosto z mostu pisze ale co robic? Czy to cos znaczy? Jak widze taka kobiete na ulicy mam ochote po prostu ja przytulic, dotykac jaj pupy, bioder, ud, duzych piersi (moja zona ma niestety male). Nie wiem co sie ze mna dzieje ale strasznie mnie ciagnie do takich kobiet, fantazjuje o nich i boje sie ze kiedys zaurocze sie w jakiejs. Co robic czy to normalne? Po prostu uwielbiam piekne ksztalty jak temu zaradzic aby nie zdradzic zony a spelnic swoje marzenie o takiej cudownej kobietce?
Oczywiscie rozmawialem z zona ze jest szczupla ze moglaby przytyc ze jest za chuda, ale wiecie... ona uwaza ze jest gruba i sie odchudza a mnie az sie serce kraja...

Odnośnik do komentarza

Hm... nie oczekuj od swojej żony, że przytyje do rozmiaru XL, bo ona po prostu chce być zgrabna, szczupła. Co innego jeśli ona popada w skrajność tzn robi się zbyt chuda, większość mężczyzn nie lubi wychudzonych kobiet. Może powinieneś jej powiedzieć chociaż, że kręci cię jak dziewczyna ma krągłą pupę i lekkie boczki, nie lubisz kości :) może trochę zaprzestanie z tym odchudzaniem.
Jeśli kochasz swoją żonę, to żadna puszysta kobieta nie stanie wam na przeszkodzie, ale jeśli już myślisz o zdradzie, to wasze małżeństwo nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj że figura to nie wszystko. Moim zdaniem głupio by było zdradzić żonę dla figury. Wiem, że mężczyźni mają swoje fantazje, które chcieliby zrealizować, ale czy na pewno małżenstwo jest tego warte? Wg mnie nie. Docen to, że żona jest zgrabna i ma motywacje. Możesz ją poprosic aby sie nie odchudzala, zeby spotykala sie z kolezankami na ciastko nie na ćwiczenia. Ale może Cię posłuchac, choc nie musi. Moze macie inne ideały kobiecosci. Skoro zakochales sie w swojej zonie i ja poslubiles, tzn ze jest dla Ciebie atrakcyjna, taka ja poznales, taka ja akceptuj i niech ona bedzie najpiekniejsza. A seks z kobieta o pelnych ksztaltach nie jest niczym dziwnym. Sama znam facetow, którzy lecą tylko na XL bo jak to mówią "muszą miec za co złapać". Jedni lubią szczupłe inni lubią grubsze, nie mów żonie o tej fantazji bo zrobi jej sie przykro. To tak jakby Tobie bylo przykro jakby Ci powiedziała kocham cie, ale podobaja mi sie lepiej zbudowani wyzsi itp. Tacy jestescie i tacy do siebie pasujecie, jesli Twoja miosc jest szczera - kochaj ja taka jaka jest jesli fantazja jest silniejsza i zona traci urok w Twoich oczach a kobiety xl zyskuja, zastanow sie czy to na pewno milosc.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z tych co raczej preferują szczuplutkie dziewczyny z małym biustem, chociaż czasem potrafiła mnie zainteresować i dziewczyna cięższa i wyższa ode mnie pod warunkiem że była proporcjonalna może być dobrze zbudowana ale jeśli jest "duża" to i biust duży pełny i cała reszta :) wtedy pomimo innych preferencji też jest szansa że będę wniebowzięty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...