Skocz do zawartości
Forum

Golenie penisa


Gość mlooooddyyuy9944

Rekomendowane odpowiedzi

przeciwwskazania:
1)możliwość zacięcia i wprowadzenia wirusa brodawczaka, który bytuje w tych okolicach. będziesz obrośnięty na mordzie jak małpa.
2) jeżeli jesteś gejem cwelem. to ostrymi odrostami pokłujesz odbytnicę cioty i ci wpierdoli

Odnośnik do komentarza

wizalnie wyglada na wiekszego , ja czasem uzyje maszynki ,ale nie do golej skóry bo jak klaki wylaza to cholernie swedzi ,a latem to koszmar jak trzeba sie podrapac ! moja kobietka lubi łyso i tez na wygolona ,zebym brody nie podrapał

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczyna 19

Po goleniu włosy są twarde i ostre; jak dotkną warg sromowych, to kłują jak szpilki, i z pizdy leci kref.
Poza tym włosy pelniom rolę amortyzatora i tłumika dźwięku, jak jajka walom o pizdę.

Odnośnik do komentarza

Facet jak dla mnie powinien golić, depilowć jajka nad ponisem rowek między pośladkami i pachy a resztę oczywiście skracać trymerem ,gdy się upoci i oklei moimi sokami w trakcie sexu  to te jego kłaki strasznie wyglądają poklejone i jak ja to mam pieścić fujjj a na ogolonym tego efektu nie ma i wszystko jest bardziej apetyczne 

Odnośnik do komentarza

Chłopi z ery kamienia łupanego będą twardo trzymać się tezy że prawdziwy samiec musi być taki jak go stworzył stwórca lecz ci co wiedzą co to laptop telewizor,smartfon itd. już wiedzą że maszynka służby da przycinania a Gillette do golenia i że czasy się zmieniły i moda TEŻ.     "76%kobiet jest za goleniem, skracaniem owłosienia w miejscach intymnych"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...