Skocz do zawartości
Forum

Golenie penisa


Gość mlooooddyyuy9944

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlooooddyyuy9944

Witam. Jestem mlodym chlopakiem, mam 18 lat i jak na swoj wiek mysle, ze jestem dosx dobrze rozwiniety plciowo. Moj penis ma 18 cm. Czesto zastanawiam sie nad zgoleniem wlosow lonowych. Kiedy gadam z kumplami raczej wydaje sie to dla nich glupie. I tutaj mam pytanie dla dziewczyn/pan. Co wy sadzicie na ten temat?? Jakie aspekty przemawiaja dla was za czy tez przeciw. Czy wielkosc czlonka ma na to jakia wplyw, w sensie efektu wizualnego??

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Wielkośc członka nic do tego nie ma;)
To już bardzo indywidualna kwestia. np mój facet się nie goli i mi to nie przeszkadza, ale na pewno są kobiety, którym by przeszkadzało.
Z drugiej strony nie miałabym nic przeciwko jakby był tam bez owłosienia:)
Chociaż nie wyobrażam sobie jakbym JA miała nie golic miejsc intymnych...no ale baby to co innego:P

Odnośnik do komentarza

Penisa raczej nie golisz, bo przecież na penisie włosy chyba nie rosną, jak już to wokół. Ten temat był już poruszany:
http://forum.abczdrowie.pl/forum-uroda/226585,depilacja-miejsc-intymnych-u-mezczyzny,6
moim zdaniem to zależy od tego jakie masz włosy, jesli sa one bujne, jest ich dużo, to możesz albo podgolić, trochę przyciąć, albo zgolić całe wedle uznania. Kurczak depiluje włosy, wiec moze Ci opisac co i jak :)
Jeśli o mnie chodzi - to tak jak mówiłam, wszystko zależy jakie te włosy masz. Jeśli masz afro, to jak najbardziej tak, ale jesli nie sa zbyt bujne, to mysle ze mozesz sobie darowac, odrastanie włosków nie nalezy do najprzyjemniejszych chwil ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mój partner także się goli. Nie aż tak regularnie, jak my, kobiety :) Po prostu on wychodzi z założenia, że zamiast podcinać woli raz na jakiś czas ogolić, żeby były krótsze. Na pewno jest to wygodne dla mnie pod względem seksu oralnego. Jak dla mnie wcale nie musi być na łyso, byle po prostu nie były też za długie. Jak już odrosną wcale mi to nie przeszkadza. Musisz sam zdecydować, jeśli nie masz partnerki, która mogłaby Ci podpowiedzieć co woli. Proponuję, żebyś raz się ogolił, nie musisz się tym chwalić kolegom ;), po prostu zobacz sam czy Ci to odpowiada, jeśli tak, to nie przejmuj się oceną innych.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystko zależy od mody i oczywiscie kwestia gustu co kto lubi, ale czesto gust wynika po prostu z mody. Pamietam gdzies widziałam w necie fotke madonny i miała takie afro na wzgórku, że nie byłam pewna co widzę krocze madonny czy jakies zwierzatko. I to kiedys było seksi. Potem seksi były paseczki na srodku wzgórka, widziałam kiedys nawet strzałke w dół zamiast paseczka ;) Teraz jest modna na golenie sie po calosci, zeby nie bylo nigdzie włoska. I moda ta dotyczy nie tylko kobiet ale i mezczyzn. Ale przyznajcie drogie Panie ze codzienna depilacja nie jest mila, bo im czesciej sie golimy tym wloski szybciej odrastaja. Mysle ze to indywidualne podejscie kazdego z nas, ja np. nie mialabym nic przeciwko jesli moj partner nie bylby ogolony. U kobiet to inaczej, bo teraz jest moda na kobiete gladka, szczupla itd, ale z czasem moda sie moze zmienic i kto wie, moze i my bedziemy hodowac afro ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

ej bez przesady z tym, że jest nie męska ;) Ja bym nie miała nic przeciwko jakby mój się golił w miejscu intymnym:D
chociaż goli jedno miejsce-pachy, a to dlatego, że tylko wtedy trzyma mu się dezodorant w kulce.
i uważam, że o "nie męskości" bardziej świadczy charakter, zachowanie, sposób bycia...czasami jeszcze sposób ubierania się;)
a jeszcze co do golenia...mój kochany leniuch czasami nie goli twarzy kilka dni, bo mu się nie chce i śmieje się, że będzie miał brodę na której zrobimy warkoczyki. Ja wtedy mówię ok, skoro lecimy naturalsem, to ja też się nie golę i będziemy mi robic warkoczyki w różnych miejscach:D następnego dnia mam zawsze gładkiego faceta:P

Odnośnik do komentarza

Ja gole mojego Wacusia ale oczywiście tylko jego i woreczek;) reszta dookoła i nad nim pozostaje choć raz na jakiś czas sobie skracam ale nie mocno bo później wypadają, że w łóżku ciągle pełno kłaków:) moim zdaniem taki gładziutki wygląda sto razy lepiej niż zarośnięty a nie jest niemęski bo wszędzie dookoła pozostaje naprawdę męskie owłosienie. Lepiej do seksu, lepiej do złapania ręką i same zalety. I mam żonę żeby nie było że jestem gejem!! Chcecie zobaczyć i się przekonać jaki ładny?:D

Odnośnik do komentarza

Ja też biegam, przed wakacjami trener zasugerował bym zaczął biegać i trenować w krótkich spodenkach biegowych - trochę się wstydziłem przez pierwsze treningi. Póżniej zwróciłem uwagę, że starsi zawodnicy nie mają włosów na nogach, więc na ostatni trening przed wakacjami się całkowicie ogoliłem. Nikt nie zwrócił mi uwagi, nie było żadnej reakcji. Wtedy czułem się strasznie - jakbym był nago. Po wakacjach kontynuuję golenie i nikt się w klubie nie nabija, nie komentuje, a ja się do tego przyzwyczaiłem. W wakacje na golenie poderwałem dziewczynę (właściwie to ona mnnie). Fakt dwa tygodnie pierwsze to tragedia: swędzenie, krosty, poczucie wstydu przed rodziną (trudno nie zauważyć wygolonych nóg). Ale teraz luzik, ostatnio po basenie z moją Madzią nawet ojca namawialiśmy na golenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamil_17

Witam
nie zastanawiaj się jedż na gładko. Mi trener zasugerował wygolenie z rok temu. I zrobiłem to. Następny dzień, i dramat swędzenie krosty. Trwało to z miesiąc. Fakt że trzeba się przyzwyczaić i do efektu i do reakcji otoczenia. W klasie pachy i klaty to wszyscy mają gładkie, z trzech kumpli gacie zdejmują na Wfie to też są ogoleni. Po siłowni pod pprysznicem to chyba wszyscy są wygoleni. Ja osobiście po wygoleniu czuję się wygodniej i mam mniejsze opory przed rozebraniem się pod prysznicem czy to na basenie czy też po siłowni. Problemem jest tylko to że trzeba 2 razy w tygodniu .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...