Forum Seks

Ćwiczenia na powiększenie penisa

~naaapaaleeniec69

~naaapaaleeniec69

Witam. Mam 18 lat i pewien (dla mnie) problem. Mój penis we wzwodzie osiąga długość 19 cm. Jest to jednak niezadowalający mnie rozmiar. Czy istnieją jakieś ćwiczenia na penisa, przez które mój członek powiększył by się chociażby o 2-3 cm ?? Bardzo proszę o pilną pomoc. Przykłady jakichś ćwiczeń. Pozdrawiam :) :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~PorannaRosa

~PorannaRosa

no to ile ty chcesz mieć tych cm. Bez przesady, taki wątek to chyba zachyba tylko po to aby słuchać jaki to masz duży sprzęt

~grixx

~grixx

Probowałem ćwiczeń.Głownie polegają one na intensywnej masturbacji i doprowadaniu do częstych erekcji. Potem wprowadziłem pompke. Jednak tak naprawdę żadno powiekszanie nie dało takiego efektu jak tabletki. W które na poczatku nie wierzyłem ale potem postanowiłem wypróbować i nie żałuję bo rzeczywiście z czasem dają efekty. Polecam penis complete plus żel penilarge. Najlepsze kombo.

~gary123

~gary123

Weź sobie przygłupie tabletkę na idiotyzm i nie wciskaj kitu o tabletkach na przyrost penisa. Tabletki na powiększenie penisa pomagają tylko sprzedawcą tabletek. - Powiększają im konto

~Damian20

~Damian20

18 cm jest ok nic nie trzeba robić. Pałka rośnie nawet do 21 roku życia więc w tym wieku nie wiadomo czy to jest już koniec przyrostu. Ja mam prawie 20 cm dł i około 5 cm śr i jest spoko. Więcej mi nie potrzeba bo sprzęt doskonale się sprawdza. Żonka jest bardzo zadowolona i często miewa podczas jednego stosunku po 2-3 orgazmy.