Skocz do zawartości
Forum

Obawa przed seksem


Gość Gwizdka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i mam straszną obawe przed pierwszym razem. Jestem z chłopakiem rok, i nie potrafie mu sie przyznać że nigdy nie zadowalałam się sama, czy w takim wypadku mogę obawiać się że penis może się nie zmieścić?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że penis się zmieści. Już tak jesteśmy stworzeni, że wszystko do siebie pasuje. Nie musisz się o nic martwić. Jeszcze rok temu tez miałam ten sam problem. Też nigdy sama sobie nie robiłam dobrze i bałam się pokazać swoje niedoskonałości przed chłopakiem. Bałam się, ze bedzie mnie porównywał z innymi dziewczynami i że go nie zadowolę. Jednak moje obawy okazały się bezpodstawne. Nasz seks był cudowny, a ja nie martwiłam się o moje ciało. Starałam się nie pokazywac z których części ciała jestem niezadowolona - on dzięki temu też na nie nie zwracał uwagi. Dla niego byłam idealna. Ja i moje ciało. Obawy i lęki znikły. Pozostała radość z seksu. Nie masz się czym stresować - wszystko będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Gwizdka, to, że nie zadowalałaś się sama jest jak najbardziej na plus. Po pierwsze, masz pewność, że jesteś dziewicą, więc to będzie Wasz wspólny pierwszy raz - to dość romantyczne :)
Kolejna sprawa - żadnych obaw. Penis na pewno się zmieści. Nie może być inaczej! Jesli obawiasz się czegoś pamiętaj o podstawowych kwestiach:
- nie spieszcie się - zróbcie to gdy oboje będziecie na to gotowi, gdy będziecie mieli czas dla siebie, bez stresu, na spokojnie tyle czasu ile potrzebujecie
- pamiętajcie o zabezpieczeniu! to jest konieczne!
- jeśli jesteś dziewicą i obawiasz się bólu pamiętaj o grze wstępnej. Podczas gry wstępnej podniecasz się i wydzielasz śluz dzięki temu partnerowi łatwiej wejść do pochwy. Jeśli będziesz spięta, możesz nie być rozluźniona, dlatego zafundujcie sobie długą grę wstępną, tak abyś czuła, że jesteś wilgotna
- mów swojemu partnerowi jeśli Cię coś boli, czy żeby był bardziej delikatny itp, musicie poznać Wasze ciała aby nauczyć się co Wam sprawia przyjemność
- na pewno wszystko Wam się uda, uwierz, że tego nie trzeba się uczyć ;)
Ważne, abyście oboje byli pewni, że tego chcecie, nie działali pod presją, że wszyscy tak robią to i Wy. Musicie tego chciec, czuć się dojrzali na tyle aby to zrobić i pamiętajcie o zabezpieczeniu!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...