Skocz do zawartości
Forum

Połykanie spermy


Gość 01cynamonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Tarja
Równie dobrze to moze dzialac w druga strone - jesli kocha to zrozumie i przynajmniej sprobuje ;)

Tez tak sadze jezeli jestes z tym mezczyzna to moze chociaz spróbuj nic strasznego zawsze mozesz wypluc nie zapominaj o tym , ze gdy on ci robibi dobrze oralnie tez co nieco musi polknac i miec to w buzi

Odnośnik do komentarza

Owszem odrazu mozesz to wypluc ja np wypluwam na reke badz recznik papier co kolwiek zdazylo mi sie nawet i na faceta xD ale i tak bylo mu zbytdobrze i dla niego to normalne mozesz sobie przygotowac husteczke lub kawalek papieru a napewno nie bedzie mial ci za zle

Odnośnik do komentarza
Gość Piotr1212

Dziwię się paniom, ale ja nie mam z tym żadnego problemu. Uwielbiam spermę. Seks bez niej w moich ustach to połowa przyjemności . Sam fakt, że mi się spuści do nich tak mnie podnieca , że czuję mega orgazm i tryskam ze zdwojoną siłą. Po czym wszystko łykam jego spermę i moją do ostatniej kropelki.

Odnośnik do komentarza
Gość kobietka_a

Cóż... każdy i każda ma swoje upodobania i granice. Fakt, że niektórych połykanie spermy kręci... Mój mąż nigdy tego nie chciał ode mnie. Zawsze jak jest blisko daje znak, żebym przestała. Tak, że nie wiem jak zareagowałabym na wytrysk w ustach... Ale czasem... chyba mam ochotę spróbować ;)
Lubię seks i najbardziej podoba mi się jak facet kończy w środku, choć potem nie uwielbiam wyciekającego ze mnie ejakulatu... To zawsze uważałam za mały minus...

Najważniejsze w tym, aby niczego nie robić na siłę. Seks ma być odprężeniem i przyjemnością, spotkaniem kobiety i mężczyzny na najbardziej intymnym gruncie. Nie ma więc mowy o wymuszaniu czegokolwiek z jednej czy drugiej strony... Po tym jaki facet jest w łóżku można wiele powiedzieć o nim...

Odnośnik do komentarza

Też na początku miałam takie obawy a teraz nie wyobrażam sobie mojego życia seksualnego bez finału w ustach (raz w tygodniu to obowiązek) :)
Mojego chłopaka bardzo to kręci. Wiedział że mam opory więc zaczęliśmy mnie do tego "przyzwyczajać" i przekonywać w następujący sposób: po seksiku, kiedy miał już ochotę na orgazm kończył na moich piersiach, po czym maczał palce w tej spermie i dawał mi do buzi. Dzięki temu przyzwyczaiłam się do smaku jego soczków (a ma przepyszne) i teraz nie mam już z tym żadnych problemów, a dodatkowo sprawia mi to ogromną przyjemność :)
Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość rozczochrany

Dzisiejsze wymagania w stosunku do dziewczyn sa dosc wysokie. Dziewczyna ktora nie jest w stanie polknac spermy, nie umie robic tzw. glebokiego gardla i nie uzaje sexu analnego nie jest w stanie na dluzszy okres utrzymac chlopaka. Kazdy mezczyzna byl raz albo wiecej u zawodowej prostytutki ktora takie praktyki ma w swojej ofercie na codzien. Konkurencja jest duza i coraz czesciej dziewczyny aby utrzymac chlopaka ida z nim do tzw. trojkata czyli do sexu we trojke. Jest to mile urozmajcenie i swietna zabawa.

Odnośnik do komentarza

A nie sadzicie,ze 19 lat to troche malo?nie wierze w to by byl to jej ostatni partner.(wsumie nigdy sie nie jest pewnym).ale wiem po sobie samej z poprzednimi partnerami mialam tez blokade.poprostu trzeba dojrzec do tego i naprawde kochac ta osobe.jesli sie odwazymy i nie myslimy ze to obrzydliwe,ponizajace itd to dowod ze kochamy naprawde.reszta to tylko zludzenie
Ja tez z poprzednim partnerem tak mialam.wydawalo sie ze go kovham byl czysty ale jakos zawsze mnie to odrzucalo.bedac z nim 3 lata w zwiazku nigdy nie milalam jego spermy w ustach.a teraz...mniam ;) uwielbiam wprost i podnieca mnie to bardzo

Odnośnik do komentarza

~rozczochrany
Dzisiejsze wymagania w stosunku do dziewczyn sa dosc wysokie. Dziewczyna ktora nie jest w stanie polknac spermy, nie umie robic tzw. glebokiego gardla i nie uzaje sexu analnego nie jest w stanie na dluzszy okres utrzymac chlopaka. Kazdy mezczyzna byl raz albo wiecej u zawodowej prostytutki ktora takie praktyki ma w swojej ofercie na codzien. Konkurencja jest duza i coraz czesciej dziewczyny aby utrzymac chlopaka ida z nim do tzw. trojkata czyli do sexu we trojke. Jest to mile urozmajcenie i swietna zabawa.

Aha, na pewno. :P A trzecie zdanie to już w ogóle powala. ;)

Odnośnik do komentarza

rozczochrany - naprawdę? chyba Cię trochę -poniosło nie każdy facet był u prostytutki. Mój facet uwielbia seks i ja też. Wiele nowości próbowaliśmy a wiele jeszcze przed nami. Wiem, że na pewno będe chciała spróbować gdy oboje tego będziemy chcieli i to jest fajne ze mamy jeszcze co odkrywac a nie zer doszlismy do punktu gdzie poza nim zadnej nowosci.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość Michalxxx

Co tu duzo mowic prawie dla kazdego faceta jest to podniecajace wiec jesli wy mowicie ble fuj nie zrobie tego i juz to badzcie pewne ze zrobi mu to dziwka badz inna kochanka lepsza od was ktora do tego smakowicie sie oblize, pobawi sie sperma, rozmarze ja po twarzy, namietnie wypluje czy polknie.. w koncu to takie podniecajace czuc goraca sperme. I pozamiatane albo raczej pozlizywane :) bo albo facet juz skoczyl w bok i spelnil swe marzenia albo zrobi to wkrotce, oczywiscie wy bedziecie myslec ze was kocha takie jakimi jestescie i wogole lecz to jedynie zludne przeswiadczenie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie widzę w tym nic poniżającego. Wydaje mi się że Polacy jako naród w kwestii seksu są wciąż jakoś tak baaardzo konserwatywni. Moja prywatna sprawa co robię z żoną w sypialni, jeśli robimy to za obopólną zgodą - może na wszystko przychodzi czas, ale nie powinnaś się zmuszać do rzeczy na które nalega Twój partner.

Seks oralny - no bardzo przyjemny dla każdej ze stron, jeśli nauczą się z tego czerpać przyjemność. Jeśli dogadujecie się w sypialni to bardzo dobrze, ale jeśli któraś strona nalega, może się to przenieść do "normalnego" życia.

"Kazdy mezczyzna byl raz albo wiecej u zawodowej prostytutki ktora takie praktyki ma w swojej ofercie na codzien. "

Jakoś mi się cholernie nie wydaje, chyba faceci którzy nie potrafią rozmawiać z kobietami chodzą na k*wy - co uważam dla faceta za poniżające. Żądze żądzami, ale w życiu nie zapłaciłem za seks.

Po tym jaki facet jest w łóżku można wiele powiedzieć o nim...

To prawda, ale na codzień jestem bardzo spokojny, w łóżku lubię wymęczyć moja partnerkę :) ale to chyba normalne :) wszystko z dozą rozsądku i umiaru, ale powiedzmy że odkrywanie nowości można sobie zostawić też na inną porę roku :)

Czemu nie ma wciąż odpowiedzi na stwierdzenie,ze "bardziej poniżające jest robienie minety kobiecie" niz odwrotnie?

To jak stwierdzenie że czarne koty przynoszą pecha. Nie ma w tym nic poniżającego, ba - a gdy do tego dodamy jeszcze jakąś małą zabawkę - kulki geiszy - mozna wprowadzić takim sekem partnerkę na nowe orbity wokół ziemi :)

Odnośnik do komentarza

jestem zdziwiona....

sexu oralnego nie uprawia sie z obcą osobą
i jesli sie kogos kocha na tyle zeby z nim TO robic...
to nie widzę nic obrzydliwego w polykaniu spermy
przeciez to totalny brak konsekwencji
co niby w tym upokarzającego i dla kogo?
to w sumie cały sex oralny mozna tak okreslic
dla obu stron...
bo w sumie jak tak spojrzec na to z boku
to jest to obrzydliwe ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...