Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2022 o 09:11, Gość Majka napisał:

Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wyjąć kolczyki i zapomnieć (mówię o intymnych ) nie po to dbałam i cierpiałam a były takie dni że chciałam wyjąć teraz już zmieniłam oczywiście na większe i masywniejsze ,patrząc w lustro czuje się bardziej pewna siebie odkąd je mam a mam ponad sześć lat a nie jestem nastolatką bo mam prawie czterdziestkę (mam je dla siebie i nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą,pomyślą )

Masz rację inni niech się zajmą sobą , moja ci,,a moje kolczyki i to dla mnie nie dla innych 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2022 o 09:11, Gość Majka napisał:

Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wyjąć kolczyki i zapomnieć (mówię o intymnych ) nie po to dbałam i cierpiałam a były takie dni że chciałam wyjąć teraz już zmieniłam oczywiście na większe i masywniejsze ,patrząc w lustro czuje się bardziej pewna siebie odkąd je mam a mam ponad sześć lat a nie jestem nastolatką bo mam prawie czterdziestkę (mam je dla siebie i nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą,pomyślą )

Zawsze podobał mi się kolczyk w tym miejscu ale bałam się przekłucia lecz po twoim wpisie upewniłam się i zdecydowałam i od ośmiu tygodni mam swój piercing horizontal w kapturku łechtaczki oczywiście po wygojeniu zmiana na większy bo teraz to tylko 1,6mm

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 09:03, Gość Meggg napisał:

Wczoraj zmieniłam kolczyki w sutkach na kółeczka na rozmiar 5/13/10 i jestem zafascynowana wyglądem ? za głupie komentarze ?

Nie wiem jak długo posiedesz w piersiach przekłucie ale myślę że parę lat bo pięć milimetrów to spory? ja też mam obie piersi z kolczykiem też kółeczka ale roz. 6/14/10 mam duże sutki więc fajnie pasują, ten rozmiar mam od trzech lat a pierwsze przekłucie miałam w 2008 r. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...