Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam małego penisa, skoro w rodzinie nie ma tego problemu?


Gość to...on

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imie Michał i mam 18 lat ( we wrześniu skoncze 19).Wiem ze moje pytanie nie bedzie dla państwa czyms nowym ale musze uzyskac odpowiedz ponieważ ten serwis jest jedynym spotkanym przezemnie gdzie odpowiedzi moze udzielic mi specjalista a nie zwykly internauta,oraz osobiscie bym sie wstydził zapytac np lekarza.

Chodzi oto ze moj penis jest mały jak na moj wiek.. ma 4-6cm w spoczynku i ok.12 cm w wzwodzie.
Wiem ze duza role odgrywa tutaj genetyka a wiec skoro ze wzrostem nie mialem problemu bo skoro moj ojciec ma 170 cm,mama 160,brat 178cm 23lata a ja mam 175 to dlaczego z tym mam,skoro glupio przyznac nieraz widzialem ze moj ojciec czy brat nie ma z tym problemu... chodzi oto ze mieszkamy tylko we 3ch poniewaz mama jest za granica a wiec czesto chodza np w majtkach i widac nawet niechcac patrzec ze maja dosc wielkie... a moj jest ledwo zauwazalny w porownaniu do nich...

Nie nie chce zadnych technik czy masci bo wiem ze to i tak nie zadziala po prostu chciałbym sie dowiedziec czy majac te 18lat mam szanse ze jeszcze urosnie czy mam sie juz pogodzic z ta wielkoscia?? slyszalem ze penis rosnie do 21roku zycia czy to prawda?? skoro genetyka ma duze znaczenie a w mojej rodzinie raczej maja wieksze rozmiary czy mam jeszcze szanse..??

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie jestem lekarzem tylko internautą, ale myślę, że mogę się pokusić o odpowiedź mam nadzieję, wiarygodną :)
Po pierwsze, masz racje z tym, że mężczyzna dojrzewa, rozwija się do 21 roku życia. Dlatego nie jest wykluczone że Twój penis jeszcze urośnie. Może nie dojrzałeś jeszcze w pełni, zawsze to 3 lata Ci zostały do punktu dojrzewania a przez te 3 lata jeszcze wiele może się zmienić, zwłaszcza, że jak sam zauwazyłeś - mężczyźni w Twojej rodzinie mają dość duże przyrodzenie - możliwe, że Ty także będziesz je miał, choć w zasadzie na to nie ma 100% reguły bo brat moze miec geny ojca a Ty matki, a nie wiesz jakie penisy mają mężczyźni ze strony matki. Jednak mimo wszystko szanse jakieś są i to nawet spore. Dlatego nie przejmuj się tym za bardzo i cierpliwie czekaj. Jeśli się martwisz, że coś może być nie tak, zrób badania hormonalne, sprawdź poziom hormonów. Te badanie robi się z krwi. Nie musisz się wstydzić lekarza, to lekarz i nie z takimi problemami spotyka się na co dzień.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

drogie dziecko, orgazm ma miejsce w mózgu w Ośrodku Rozkoszy, a nie w penisie!!!!!!!. Jeżeli podczas walenia konia masz wytrysk=orgazm, to se dupy nie zawracaj, bo ew. tabletkami, operacjami, spierdolisz chuja i zostaniesz impotentem. Poza tym, jeśli chcesz dogodzić dużym chujem babie, to jesteś w błędzie, gdyż łechtaczka kobieca odpowiedzialna za orgazm kobiecy, leży kilka cm poniżej spojenia łonowego, i wystarczy penis nawet 5cm by wyzwolić jej orgazm, a duży i gruby chuj, to tylko ból dla normalnej kobiety, z wyjątkiem kurew. Ale tu kłania się wiedza: musisz szorować penisem w piździe minimum 10 minut, zanim ci sflaczeje po wytrysku. Jeżeli ci tryśnie spermą za szybko, to musisz tyle razy się spuszczać, ciągle mając chuja w piździe, aż baba osiągnie jeden orgazm.Ty w tym czsie osiągniesz kilka orgazmów=wytrysków. Z reguły wystarczy 5 razy się spuścić, szorując chujem bez przerwy w piździe. Ważne: na seks wybierajcie dni niepłodne, i na wszelki wypadek wsuń dziewczynie do pochwy globulkę Oval Patentex. Gumki używaj tylko w dniach płodnych + globulka Oval Patentex. W dniach płodnych kobieta ma największą ochotę na seks, ale radzę na wszelki wypadek unikać wtedy seksu, no, chyba, że chcesz się ożenić.

Odnośnik do komentarza

Tak, chcę się orzenić, bo laska jest git. Znudziło mi się walenie konia, a najgorsze, że na żołądziu zrobiła mi się boląca i krwawiąca ranka. Wstydzę się powiedzieć o tym mamie i lekarzowi tesz.
Poradźcie czym mam smarować, by zagoić ranę. Często waliłem konia nieumytymi łapami, czy mogłem czymś złym się zarazić?

Odnośnik do komentarza
Gość Do chłopca

tak, mogłeś się zarazić brodawczakiem, żółtaczką. Wiedz, że żółtaczka, to choroba brudnych rąk. Pamiętaj na przyszłość: przed waleniem własnego konia lub pieszczotami manualnymi kobyłki dziewczyny, należy umyć i genitalia i rence.

Odnośnik do komentarza

A mnie ciekawi skąd autor wiedział jakiej wielkości penisa mają w rodzinie? Porównywał sobie z innymi? Penis ogólnie mieści się w normie ale szału tutaj nie ma. Da się go powiekszyć tak do 15 cm, czyli o te 3 cm ale na więcej bym się raczej nie nastawiał.

Odnośnik do komentarza

Twoja wola jednak nie wiem czy nawet jeśli będziesz ćwiczył i 5 razy dziennie to członek się pod wpływem pompki powiększy, może jedynie tymczasowo. Ogólnie większą moc ma tutaj farmakologia czyli dobranie odpowiednich tabletek. Celuj w tabletki z duzą dawką L argininy, czyli skłądnika, który pompuje krew podczas erekcji w znacznie większej mocy niz normalnie. Dzieki temu ciała jamiste naturalnie się rozszerzają. I podczas dłuższej terapii członek się powiększy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...