Skocz do zawartości
Forum

Skrępowanie przed pissingiem


Izunia36

Rekomendowane odpowiedzi

Wydmuszki - okropne określenie, ale czasami nad wyraz trafne - niestety. Spoko że Cię do niczego nie zmusza i mniej my nadzieję że tak pozaostanie. Ale kategorycznie mówisz nie czy po prostu to nie jest ten moment?

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza
Gość MariolkaLes

Iza - zastanów się czego się boisz najbardziej. Ja ci powiem to nie jest nic strasznego a wręcz jest to bardzo przyjemne, zwłaszcza jak robi się to z osobą która cię kocha.

To co ci mogę polecić, przed tym jak będziecie chcieli spróbować wypijcie na 2-3 godziny przed dużo wody.

To co możesz zrobić sama to wejdz do wanny lub pod prysznic nasikaj do szklaneczki a potem polej swoje ciało zobaczysz czy ci się to spodoba czy nie. Oczywiście zrób to od razu i jak będziesz porządnie podniecona. Natomiast jak się przełamiesz gwarantuję ci że wasz związek tylko zyska.
Mariolka

Odnośnik do komentarza
Gość pudzian13

IZUNIA36:-) NIEWSTYDZ SIE:-) ZROB MU PREZENT ?powiedz ze bendziesz to robic kiedy tylko chcesz.? POPROS POD PRYSZNICEMABY WSZEDL W CIEBIE I ZROBIL TO W C**** TO CIE ZRELAXUJE I OKRUTNIE PODNIECI:-) JAK BENDZIE LEZAL NIEC H PODNIESIE SIE NA LOKCIACH OTWOZY BUZIE WYSTAWI JEZYK? SIKAJ NA BUZIE JEZYK NA NIEGO WYTZYJ SIE O NIEGO JAK KOCICA OD PIERSI PO C**** OD PIERSI NIECH ZLIZUJE W DUL ♡♥WIECZOR WCZESNIEJ JESZ MANDARYNKI POMARANCZE PIJESZ WODE I RANO PO CZYM SEX♥♡ JAK JEDZIE CI MINETE BO ZJECHAL W DUL DO C**** DELIKATNIE POPUSZCZASZ MU DO UST:-) TY WARJUJESZ PSYCHICZNIE MYSL ZE TO ROBISZ I TO ZE CIE LIZE WPRAWIA CIE W NIESAMOWITY ORGAZM A DO TEGO TEMPERATURA CIEPLY MOCZ DAJE DODATKOWY EFEKT PODNIECENIA ODWROTNY JAK LASKA Z CIEPLOM CHERBATOM W USTACH:-) MANDARYNKI WODA DAJA DOBRY SMAK ZLOTEGO DESZCZU:-) JAK NIEDAJESZ RADY SIKAC DO UST PODCZAS MINETY NIECZ OTWOZY BUZIE WYSTAWI JEZYK WTEDY DELIKATNIE POPUSZCZAJ I ZJEDZ MU C****** W USTA SIKAJAC NIECH LIZE:-) A JAK MASZ PROBLEM Z DAWKOWANIEM TO POD PRYSZNICEM DELIKATNIE NA BUZIE NA JEZYK DELIKATNIE POWOLI CO HWILE PZERWA A PAN DO MINETY:-)

Odnośnik do komentarza

~pudzian13
IZUNIA36:-) NIEWSTYDZ SIE:-) ZROB MU PREZENT ?powiedz ze bendziesz to robic kiedy tylko chcesz.? POPROS POD PRYSZNICEMABY WSZEDL W CIEBIE I ZROBIL TO W C**** TO CIE ZRELAXUJE I OKRUTNIE PODNIECI:-) JAK BENDZIE LEZAL NIEC H PODNIESIE SIE NA LOKCIACH OTWOZY BUZIE WYSTAWI JEZYK? SIKAJ NA BUZIE JEZYK NA NIEGO WYTZYJ SIE O NIEGO JAK KOCICA OD PIERSI PO C**** OD PIERSI NIECH ZLIZUJE W DUL ♡♥WIECZOR WCZESNIEJ JESZ MANDARYNKI POMARANCZE PIJESZ WODE I RANO PO CZYM SEX♥♡ JAK JEDZIE CI MINETE BO ZJECHAL W DUL DO C**** DELIKATNIE POPUSZCZASZ MU DO UST:-) TY WARJUJESZ PSYCHICZNIE MYSL ZE TO ROBISZ I TO ZE CIE LIZE WPRAWIA CIE W NIESAMOWITY ORGAZM A DO TEGO TEMPERATURA CIEPLY MOCZ DAJE DODATKOWY EFEKT PODNIECENIA ODWROTNY JAK LASKA Z CIEPLOM CHERBATOM W USTACH:-) MANDARYNKI WODA DAJA DOBRY SMAK ZLOTEGO DESZCZU:-) JAK NIEDAJESZ RADY SIKAC DO UST PODCZAS MINETY NIECZ OTWOZY BUZIE WYSTAWI JEZYK WTEDY DELIKATNIE POPUSZCZAJ I ZJEDZ MU C****** W USTA SIKAJAC NIECH LIZE:-) A JAK MASZ PROBLEM Z DAWKOWANIEM TO POD PRYSZNICEM DELIKATNIE NA BUZIE NA JEZYK DELIKATNIE POWOLI CO HWILE PZERWA A PAN DO MINETY:-)

Prawie zwymiotowałam... ja bym takie faceta po czymś takim nie pocałowała...

Odnośnik do komentarza

Ja sikałem na łechtaczke swojej partnerki juz kilka razy a ona na mojego penisa. Coś wspaniałego i zbliżającego!
Doznania niesamowite!
Kto nie sprobuje to nie będzie wiedział!
Pissing to ludzka rzecz i polecam, jest bardzo podniecające ale tylko z odpowiednim parterem

Odnośnik do komentarza

Mysmy zaczeli od tego ze patrzyłem jak ona o robi kilka razy :) najpierw w plenerze potem pod prysznicem :) Za któryms razem podlozylem palec, potem reke :)to super uczucie jak ona siusia na stojaco i leci po moim jak sie przytulimy :)

Odnośnik do komentarza

Ja też miałem problem z namówieniem dziewczyny. Dopiero jak była lekko pijana to się zgodziła. Na początku przez majtki a później już bez. Teraz eksperymentuje z nią kobiecą desperację tzn trzymanie siku do granic wytrzymałości

Odnośnik do komentarza
Gość tosztucznyproblem

~yaro2
też kiedyś spróbowałem pissingu z moją kobietą, ale oczywiście ona na mnie, w drugą stronę bym tego nie zrobił☺ale tak ją kocham, że chciałem tego bardzo☺

Dlaczego "oczywiście"? Ja tam się oblewam moczem z moim facetem na przemian i nie widzę w tym nic zdrożnego, świetna zabawa i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ale widzę ciemnotę tutaj. Jakie zboczenie? Jeśli DWIE osoby tego chcą, to jest zupełnie NORMALNE.
Ja zrobiłam to kiedyś z ciekawości... niby fajnie, ale ja wolę raczej oglądać, jak ktoś to robi. Taki ze mnie cichy obserwator.

Odnośnik do komentarza

Temat trochę zamarł, ale coś Wam powiem. Mam ponad 40 lat. Kilka tygodni temu poznałem kobietę, która mnie namówiła. Byłem wcześniej sceptycznie nastawiony, ale cała ta atmosfera pieszczot, ogromnego podniecenia przy naszym kolejnym spotkaniu i nagle padło hasło. Poszliśmy do ubikacji ona usiadła wiecie gdzie, ja przyłożyłem usta. Byłem podniecony i jednocześnie bardzo się bałem. Nagle poczułem ja mnie mocniej łapie za głowę i tylko ciepło wypełniło mi usta. Uczucie obłędne do czasu, aż poczułem smak. Nie był najgorszy, ale zanim kubki smakowe zadziałały czułem jakby mi ktoś usta wypełnił czymś ciepłym. Podnieciło mnie to tak mocno, że miałem samoistny orgazm z wytryskiem bez pobudzania członka.

Odnośnik do komentarza

yyz całkowicie się z Tobą zgadzam. Też tego spróbowałem i jest to rozkoszne doznanie. To co mnie zaskoczyło, to to, że smak siuśków był wręcz przyjemny. Były nawet smakowite. Uwielbiam jak na początku kobieta robi to w majtkach. Powolutku. I ta rozkosznie powiększająca się plama wilgoci.

Odnośnik do komentarza

Ja może to źle określiłem. Dla mnie ich smak też był wtedy przyjemny. Tyle tylko, że na pierwszy raz bałem się jak będzie i z tego strachu chyba najpierw poczułem ciepło, a po chwili dopiero smak. Smak jak dla mnie trudny do określenie. Odczułem jednocześnie słony, gorzki i kwaśny. Tak jednak charakterystycznie zmieszany, że trudno mi go określić. Obecnie mam już większe doświadczenie, ale może innym razem. Pozdrawiam fanòw pissingu i niedowiarków.

Odnośnik do komentarza

jestescie jacys dziwni... jak ktos z kims jest do konca zycia to jak moze sie czekogolwiek wstydzic przy tej drugiej osobie... jestescie jednoscia... jak ja bym kogos mial to bym nawet na niego sral... chyba ze te cale zwiazki to tylko tak na pokaz, takie sztuczne... zawsze myslalem ze jak sie juz ma ta jedyna to taki mocz to a zresztaaa po co mam to pisac....

Odnośnik do komentarza
Gość Andżelika1980

Jakieś 5 lat temu mąż podczas piwkowania w zaciszu domowym wrócił z WC i zapytał czy wiem jaki jest mocz po takiej ilości piwa.
Zapytałam w jakim sensie. On stwierdził że nie ma zapachu i smaku.
Podskoczyłam jak oparzona czy spróbował!!!
Odpowiedział TAK bo zawsze zastanawiał się jak to jest uprawiać sex z siusianiem.
W pracy zapytałam koleżanki psycholożki o to czy z nim jest wszystko w porządku. Ze zdumieniem wysłuchałam, że to niegroźny fetysz, który jest tzw. normą i w żaden sposób nie jest groźny. Hmm, postanowiłam poczytać o tzw. urynofilii.
Mąż zdziwił się, że sama rozpoczęłam temat w domu. Rozmawialiśmy długo, on powiedział, że mocz nie ma zapach i prawie smaku po dużej ilości piwa, a wtedy wypiliśmy zaledwie po trzy piwka.
Faktycznie sama to sprawdziłam, ale zastanawiało mnie co jest, co może być przyjemnego w nasikaniu drugiej osobie do ust. Nie umiałam sobie tego wyobrazić.
Pewnego sobotniego wieczoru dziwnie patrzyliśmy się na siebie. Kiedy poszłam za potrzebą mąż poszedł za mną, patrzył jak siusiam, podłożył dłoń i był bardzo podniecony.
Nasz sex po kilku latach małżeństwa był ok., ale nie było euforii i motylków w brzuchu.
Zaczęliśmy się całować, zaczęłam pieścić go oralnie, on mnie podniósł zaczął tam lizać i nie przeszkadzał mu w ogóle zapach i smak wtedy jeszcze dość wyraźnego moczu.
Jak zobaczyłam jego silne podniecenie, samej mi się to udzieliło. Szybko poszliśmy do sklepu po piwko. W domu zaczęliśmy pić i się kochać, długa gra wstępna i delikatne pieszczoty nie wskazywały na późniejszą perwersyjną zabawę, ale oczywiste było, że pissing tego wieczoru będzie dominującą zabawą podczas tego kontaktu.
Mąż poszedł do ubikacji i jak wrócił stwierdził, że już jest gotowy. Poszłam się wysiusiać i również zauważyłam, że mój mocz jest bezwonny i jakoś zupełnie mnie nie brzydził.
Zaczęliśmy ostry sex. Z początkiem w sypialni, później w salonie i na końcu w łazience.
W pewnym momencie mąż powiedział aby na niego nasiusiała. Zrobiłam to bez wahania. On zwariował!!!
Pod koniec mojego siusiania na jego całe ciało i penisa nagle on zbliżył się i podczas siusiania zaczął mnie tam lizać.
Nie wytrzymałam i poprosiłam o to samo. Opróżnił na mnie cały pęcherz, ciepły płyn i świadomość skąd wypływa podniecił mnie bardziej niż kiedyś sperma.
Od tego czasu nasz sex jest inny a doznania o wiele silniejsze.
Pissing uprawiamy przynajmniej raz w tygodniu. Potrafimy bawić się tak kilka godzin i mimo upływu prawie pięciu lat nadal nas to kręci i mamy dzięki temu coraz większą ochotę na siebie.
Tym, których to kręci, proponuję dużo płynów, aby się przepłukać i do dzieła! Nie ma się czego wstydzić. To cudowne doznania i niepowtarzalna rozkosz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...