Forum Seks

Skrępowanie przed pissingiem

Izunia36

Izunia36

Witajcie mam na imię Iza :)
Mój mąż bardzo chce spróbować tzw. pissing'u ale potwornie się wstydzę, prosi mnie o to od długie czasu. mam na prawdę na to ochotę ale wstyd wszystko psuje. moglibyście jakoś poóc, coś polecić np? :)

84363 izunia36 Kobieta, 41 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

muszka19

muszka19

no ja Ci nie doradze bo nie probowalam i tez bym sie wstydzila nie wiem dla mnie to juz troche niesmaczne co kto lubi mnie nie kreci ale skoro on chce i Ty tez to chyba nie ma sie co wstydzic, nie wiem, moze zacznijcie od takich prob pod prysznicem? albo w łóżku nie wiem... wode wylej na niego zeby juz wczesniej bylo mokro? nie wyobrazam sobie tego nie boisz sie ze zasiusiasz łóżko??

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
aanielkaa

aanielkaa

jesli maz chce i Ty tez to przelam sie i tyle sprobujcie najpierw od małych ilosci i ustalcie gdzie co i jak :)

najlepiej by bylo jakbyscie nie mowili o tym podczas zblizenia bo czasem mowienie o tym moze zniechecac niz sam fakt. ja sie kiedys nad tym zastanawialam ale maz nigdy nie proponowal wiec ja tez nie mam smialosci pytac :)

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
hacerking

hacerking

W najprostszym skrócie jest to oddawanie moczu na ciało partnera ;)

84348 hacerking Mężczyzna, 26 lat, Krotoszyn
dzika nutria

dzika nutria

i to jest podniecające albo w jakis sposob krecace???
dla mnie to obrzydliwe zapach moczu i sikanie kojarzy mi sie z czym innym. Niedługo modne bedzie stawianie kupy na klate masakra

83993 dzika-nutria Kobieta, 25 lat, Pszczyna
fijolek

fijolek

Wiesz... jak dla mnie to wszystko z Tobą w porządku, bo to zupełnie naturalne wstydzić się obsikaniem partnera... :)

~Dzika nutria - na bank jest już nazwane oddawanie stolca na partnera podczas aktu seksualnego i niejedna para tego spróbowała...

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 31 lat, Łódź
~Zbyszek007

~Zbyszek007

żartujecie sobie co w tym może być podniecającego...?

Izunia36

Izunia36

Mój ukochany mówi że jestem jego gwiazdeczką z nieba, i bardzo by tego chciał, po prostu on dla mnie zrobi wszyscy ale mnie do niczego nie przymusza raz rzucił hasło, i czeka, nie namawia nie wraca do tematu ale wiem, że tego bardzo chce :)

fijolek

fijolek

Iza, jeśli Ty też tego chcesz, a widze, że chyba tak to to zróbcie, tylko rzeczywiście w wannie albo pod prysznicem, żeby w razie czego szybko "posprzątać". Różne ludzie mają fantazje. Dla wielu pissing to zboczenie, ale jesli obie osoby w związku tego chcą, to ok. Tylko weź tez pod uwagę, że to może wiele między Wami zmienić, jak to zrobicie. Możecie inaczej na siebie patrzeć, jeśli któremuś z Was to się nie spodoba. Z drugiej strony, jeśli obojgu Was się bardzo spodoba to może Was to zbliżyć, bo w końcu będzie to bardzo intymne. Niewiele par by się na to zdecydowało. Szczerze mówiąc niewiele osób w ogóle by sie przyznało, że ma takie fantazje.

Swoją drogą jeszcze tak wspomnę, że nie wiem czy widziałas ten film "Sponsoring", bo tam jest właśnie scena jak mężczyzna (sponsor) oddaje mocz na dziewczynę (prostytutkę), ponieważ było to jego fantazja a z żoną by jej nigdy nie zrealizował.

--

niebieskajarzębina

niebieskajarzębina

koprofilia - akt z wypróżnianiem się.

ogólnie najważniejsza jest reakcja partnera po próbie tzw pissingu. Jeśli jesteście w bardzo bliskiej zażyłości nie będzie problemem dla Ciebie jakiś jego komentarz, badź inna reakcja. zawsze wszystko można obrócić w żart. gorzej jak wam się spodoba:)

83925 niebieskajarzebina Kobieta, 31 lat, -
Izunia36

Izunia36

Hihi, no. Pożyjemy zobaczymy :)
Już daaawno temu to mi powiedział, poślubie jesteśmy już troszkę :)
Za nie dlugo rocznica :)

~innabardzo

~innabardzo

mnie raz na jakiś czas to kręci... ale zbyt normalne to to nie jest...

pink elephant

pink elephant

bo to nie jest normalne wg mnie to przesada to juz forma zboczenia ja bym tego w zyciu nie spróbowala nawet jakby facet chcial to bym powiedziala sory ale dla mnie to zboczone i wulgarne brak szacunku do kobiety, facet ma na mnie nasikac? calkowity brak szacunku do siebie...

84373 pink-elephant Kobieta, 32 lata, Złocieniec
~Acha

~Acha

Boże, przecież to obrzydliwe! Nie wiem kogo może podniecać obsikanie partnera podczas seksu... masakra! Moim zdaniem to z twoim mężem jest coś nie tak :P ble...

Kaja

Kaja

co kto lubi, niektórych spraw nie ma co rozumiec moze nie doswiadczylysmy tego a moze to jest fajne albo po prostu kreci kazdego co innego jesli obie strony chca to niech to robia w koncu co kogo obchodzi kto co robi w swojej sypialni czy lazience

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
fijolek

fijolek

Dokładnie Kaja, każdy ma prawo do swoich "zboczeń" ;) o ile nie obarcza się nimi tych, którzy nie chca być obarczeni...

--

Izunia36

Izunia36

A właśnie fijolek dobrze mówisz :) przecież on tego chce ja go nie zmuszam, i każdy ma jakieś tam "zboczenia" w łóżku :) kto powiedział, że tradycyjnie tylko można :P

~Acha

~Acha

jasne, że każdy ma jakieś zboczenia, ale bez przesady... to jest obrzydliwe i niehigieniczne, ludzie to w końcu nie zwierzęta. Mój by dostał przez łeb, że tak napiszę, jakby w ogóle spróbował coś takiego zrobić. Fuj. Rozumiem jakieś fetysze do stóp, przebieranki, facetów w stringach, zlizywanie śmietany czy czekolady z ciała partnera, ale obsikiwanie się? Z takim człowiekiem musi być coś nie tak... a kysz