Skocz do zawartości
Forum

Rutyna w łóżku


Gość mikam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie,jak u was wygląda sex? Ja jestem z facetem 3lata a nasz sex wygląda zawsze tak samo ja na dole,on na górze(pozycja klasyczna)zero niczego nadodatek zawsze tylko w nocy przy zgaszonym świetle.Wiem że mój partner napewno by chciał czegoś innego wiadomo jak każdy facet a ja nie umiem mu tego dać,boje się że może lepszych doznań poszukać gdzieś indziej. Proszę o rade.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie umiesz mu tego dać? Wstydzisz się? Krepujesz? Jeśli tak, to nie rób niczego nagle, gwałtownie, tylko małymi kroczkami zmieniaj Waszą łóżkowa rutynę. Zacznij od zmiany pozycji. Gdy się kochacie, unieś się sparta na łokciach, możesz się odwrócić albo pocałować go i lekko popchnąć do tyłu aby mu dac aluzję, żeby się połozył. Wtedy będziesz mogła zmienić pozycję. Na początku może będziesz się krępowała, ale raz, drugi trzeci, to stanie się naturalne i oczywiście przyjemne :)

Możesz także próbowac pewnych innych zmian, np. nie róbcie tego przed snem w łóżku, ale np. w łazience, kiedy Twój partner się kapie, zapukaj, że potrzebujesz czegoś, wejdź i wskocz do niego pod prysznic czy do wanny. Nie wstydź się siebie, Twój partner na pewno będzie zaskoczony z takich zmian. Możesz także zacząć już w ciągu dnia, kiedy wróci z pracy, zrób mu masaz po obiedzie. Niech to będzie taki początek gry wstępnej. Twój partner Cię kocha i nie pójdzie do innej tylko dlatego, że kochacie się zwykle tak samo. Dla niego wazna jest bliskość z Tobą nie doznania z inną, ale jesli Ty chcesz mu dac coś nowego - spróbuj od zmiany pozycji i zmiany miejsca, gdzie zwykle się kochacie. Z czasem na pewno się przełamiesz i będziesz próbowała znacznie więcej, może masz jakieś fantazje które chciałabyś zrealizować - szepnij o tym partnerowi. Na pewno mu się spodoba :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

To zmien to co bylo do tej pory, najlepiej malymi krokami. Np nie uprawiajcie seksu przy zgaszony swietle tylko np zapalcie lampke, albo swiece wlaczcie nastrojowa muzyke. Zastanow sie co sprawilo by Ci przyjemnosc jaki seks chcialabys miec co wprowadzic nowego i sprobuj to zmieniac, jesli rutyna Cie martwi, wprowadzaj dobre zmiany zobnaczysz ze to polubisz

Odnośnik do komentarza
Gość eye of the tiger

u mnie wygląda to tak: zaczyna się najcześciej w łożku a kończy różnie:P pozyja klasyczna, na jeźdźca, od tyłu i inne.
Może porozmawiajcie ze soba, może on boi się czegoś zaproponować bo boi się ze sobie coś o nim pomyślisz... Szczera rozmowa i eksperymentowanie to jest moja rada

Odnośnik do komentarza

bo to jest tak jak nie spróbujesz to nie wiesz czy to lubisz czy nie. Najpierw trzeba spróbować, dać się ponieść emocjom a dopiero później analizować czy było warto:) W łożku nie ma że czegoś nie wypada, przecież i tak oprócz waszej dwójki nikt się o tym nie dowie

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...