Forum Seks

Nieprzyjemny zapach penisa

~XWodzioX

~XWodzioX

Cześć, Mam problem... Mam 18 lat i zauważyłem a raczej poczułem że mój penis smierdzi. To ne jest żart. Niby się myje codziennie i dbam o czystość swego interesu a on nadal smierdzi... nie wiem jak określić ten zapach no ale delikatnie rzecz ujmując jest mało sympatyczny. Co robić? Są jakieś dezodoranty do interesów?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Panda

Panda

Pewnie masz jakąś infekcję albo jakąś grzybice stąd ten brzydki zapach. Dezodorant Ci nie pomoże, bo tu nie chodzi o to, aby pozbyć się zapachu tylko źródła. To, ze się myjesz codziennie nie znaczy, że nie mogłes złapac infekcji. Czasem złe mycie szkodzi bardziej niż nie mycie, albo np. mycie zwykłym mydłem, które ma inne PH i wpływa niekorzystnie. Najlepiej by było gdybyś poszedł do lekarza i zrobił posiew, wtedy byłoby wiadomo co to jest i jak to leczyć, lekarz przypisałby Ci odpowiednie leki, bo większość jest na receptę. Zanim jednak się wybierzesz, bierz lakcid na odbudowę flory bakteryjnej, myj się 2-3 razy dziennie najlepiej wodą albo wodą z żelem do higieny intymnej dla mężczyzn i smaruj clotrimazolum.

229 panda Kobieta, 40 lat, Katowice
Gapi89

Gapi89

Witam,
Problem polega na tym, że podczas pieszczot i stosunku z moim partnerem wydziela się z jego penisa prejakulat o bardzo przykrym i nieprzyjemnym zapachu co nie ukrywam jest bardzo uciazliwe. Wysłałam chłopaka do urologa który nic nie stwierdził więc dał mu skierowanie na badanie spermy. Czy to wystarczy żeby dowiedzieć się co mu dolega? Czy ma jakąś infekcje i jak pozbyć się tego okropnego zapachu który zniechęca mnie do seksu?

92008 gapi89 Kobieta, 33 lata, Warszawa