Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu u partnerki podczas stosunku


Gość cz...16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam problem z partnerką , niedawno zaczeluścimy kochać się za Sobą ! Jesteśmy dopiero po kilku doznaniach seksualnych . Mój problem polega na tym że nie daje mojej dziewczynie tego co chce ! do czego zmierzam po prostu moja dziewczyna nie mam orgazmów ! Czy coś robię źle ? Ona mówi że jest jej przyjemnie ! to jeszcze nie to ... Co zrobić żebym wywołał u niej orgazm ?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie musicie się sami do siebie dopasować, nauczyć siebie a to przychodzi z czasem. Po zatem u kobiet często jest tak że na czy orgazm jest czy go nie ma ma wpływ stres, atmosfera i inne czynnik. Tak więc nie ój się i próbujcie dalej

Odnośnik do komentarza

Skoro macie za soba dopiero kilka stosunków, rozpoczynacie współżycie, musicie się jeszcze bardziej poznac, dotrzec. Nie bój się rozmawiać z partnerką o seksie zapytaj co lubi, jakie ma fantazje, zmieniajcie pozycje, wprowadzajcie długa gre wstepna masaze, wspolna kapiel - to tez duzo daje. Musicie poznac swoje ciała, dowiedziec sie co sprawia Wam przyjemnosci i co lubicie.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Skąd wiesz, że nie dajesz jej tego, czego chce? Kobieta nie zawsze ma orgazm, orgazm pochwowy od samego stosunku ma tak naprawdę niewiele kobiet. Większość ma orgazm łechtaczkowy i często poprzez masturbację moga go osiągnąć, a podczas samego seksu nie. Nie bądź tak krytyczny wobec siebie, nie znaczy, że jesteś kiepski, po prostu trafiłes na twardą sztukę :)

Porozmawiaj ze swoja partnerką, zapytaj jaki seks lubi, co jej sprawia przyjemność, gdzie lubi jak ją dotykasz. Niech weźmie Twoje ręce w swoje i pokaże Ci gdzie lubi najbardziej, wtedy nauczysz się mapy jej ciała i będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności. Zmieniajcie pozycje, przedłużajcie grę wstępną - jesli to nie pomoze, mozliwe, że Twoja partnerka moze szczytowac tylko poprzez dotykanie łechtaczki. Możesz wtedy dawać jej seks oralny - to na pewno jej się sposoba :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Oj też tak miałam :) Jednak jest lepiej od czasu jak postanowiliśmy sobie pomóc. Proponuję dwie rzeczy:
1. Sex elixir - jest to hiszpańska mucha, znacznie zwiększa ochotę na seks
2. Libi gel ( jeszcze jest libi spray, ale jeśli chodzi o mnie to o wiele bardziej pasuje mi wersja e zelu). Jak użyjecie przed stosunkiem to bedziesz miała na dole znacznie iwksze odczucia. Zwieksz ukrwienie Porównywałam sobie z durex o i ten jest znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Skąd wiesz, że nie miała orgazmów?
Orgazm kobiecy charakteryzuje się rytmicznymi skurczami mm pochwy, zwiększoną ilością śluzu, no przyjemnym jękiem: och jak dobrze mi ...
Notabene, kobieta wymaga ciągłego szorowania w piździe penisem ok. 10 minut. Jeżeli ty lejesz spermą po 3. ruchach i ci flaczeje, to niedziwota, że nie ma orgazmu. W związku z tym przyczep se do bioder dildo, posmaruj KY i dokończ tak długo aż zacznie piszczeć z rozkoszy & bólu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...