Skocz do zawartości
Forum

Twardy język partnera


Gość Anita2121

Rekomendowane odpowiedzi

to moze tak po prostu ma, taki styl całowania, moze tak robi bo wtedy czuje ze panuje nad jezykiem i moze z nim robic co chce, powiedz zeby go nie napinal zeby byl taki mieciutki :D ze to Ci sprawia przyjemnosc
ale wiesz, ten twardy jezyk w innych okolicznosciach może okazać się cudem :D

Odnośnik do komentarza
Gość do Anity

niedroga Anito, taki język to skarb, bo może z powodzeniem zastąpić sflaczałego penisa, więc po kiego chuja się martwisz?
Rada: zamiast brać go do buzi, bierz go do pizdy i będzie git.
Szorstkość języka i doskonała sztywność wyzwoli ci kilka orgazmów pod rząd. Za dużo nie dawaj dupy do lizania, bo ci może narobić w cipce bolących i krwawiących ranek.

Odnośnik do komentarza
Gość Anita2121

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...