Skocz do zawartości
Forum

Jak przedłużyć wzwód?


Gość ex...em

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem intymny : kiedyś w wieku 15-18 lat gdy tylko pomyślałem o seksie, lub ładnej kobiecie przechodzącej obok, czy włączyłem zwykły film, to mój penis od razu robił się sztywny i był taki długi czas bez problemu, a teraz mam lat 24 i już tak się nie dzieje, żeby ustał nie wystarczy mu już tylko sam widok nagiej dziewczyny, potrzebna jest stymulacja (mogę patrzyć na film lub nagą kobietę i nic się już nie dzieje :() i mam pytnie tutaj czy to jest normalne? Czy to jest związane z wiekiem, że już teraz penis nie staje jak kiedyś? 24 lata to chyba jeszcze nie tak źle? dodam że prowadzę aktywny tryb życia, bieganie, siłownia,basen, staram się odżywiać zdrowo jeśli w ogóle to jest możliwe w tym świecie :), nie piję alkoholu bynjmniej rzadko i nie palę papierosów.
Bardzo proszę o odp w tej kwesti i rozwianie moich obaw. czy można coś zrobić by znów było jak dawniej?

dzielny pacjent :)

Odnośnik do komentarza

A ja za bardzo nie widze problemu mówiąc szczerze :)
Bo w wieku 15-18 lat, to normalne, że miałeś wzwód dośc szybko, że tak powiem. W wielu sytuacjach, czesto bez konkretnego powodu. Na samą myśl, widok lub zbliżenie miałeś wzwód - u nastolatków to normalne, bo hormony szaleją, okres dojrzewania itd. A teraz, jesteś juz po okresie dojrzewania i to normalne, że nie masz wzwodu na widok kobiety w bikini. Gorzej by było jakbyś miał ;))
Teraz Ci się wydaje, że chciałbyś aby było tak jak wcześniej, ale po pierwsze nie dzieje się nic złego i to normalne, że w tej chwili jest tak jak jest, a po drugie, uwierz że jednak nie chciałbys mieć wzwodu tak czesto. Ci, którzy tak mają bardzo się tego krępują, bo mają wzwód podczas przytulenia na powitanie z kolezanką czy w jakieś stresującej sytuacji. Często w najmniej odpowiednim miejscu spotyka ich taka sytuacja i dla nich jest to problematyczne, dlatego ciesz się, że tak nie masz i nie przejmuj się tym, bo to jest naturalne, oznacza to, że jesteś dojrzałym mężczyzną, który panuje nad swoimi emocjami i popędem. To jest normalne, nie przejmuj się tym bo wszystko jest w porzadku! :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...