Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia od 3 lat


Gość delma

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie 7 lat jeśmy w związku. Mamy prawie 3 letnie dziecko. Od czasu narodzin dziecka nasz seks stawał sie coraz gorszy. Na dzień dzisiejszy moge powiedzieć, że w zasadzie nie ma on sensu. Mimo starań nic z tego nie wychodzi. Ja nie czuje żadnego podniecenia. Nie czuje nic. Moj mąż się stara, ale nie udje mu się mnie rozbudzić. Już nawet pokazywałam, co lubię, ale to też na nic :( Jest mi bardzo przykro, bo jesteśmy młodzi, a ja od prawie 3 lat nie miałam orgazmu takigo, żebym czuła, że zeszło ze mnie napięcie. Od jakiegoś roku mam tak, że już wydaje mi się, że dochodzę, ale wszystko się kończy. Ostatni seks zakończył się na niemożności wprowadzenia penisa. Nigdy nie miałam orgazmu podczas seksu oralnego, podczas dotykania może raz. Jest nam z tym bardzo zle. Do wszystkiego dochodzi jeszcze jeden problem. Moj mąż bardzo szybko ma wytrysk. Czasem pdczas gry wstępnej i wtedy wszystko się kończy. Niestety na sekuologa nas nie stać, bo wizyta kosztuje 100 zł, a żeby rozwiązać problem jest potrzebe kilka sesji. Może ktoś z Was ma podobny problem. Ja już nie mam siły od tak dawna nie rozładowuje napięcia seksualnego. Nie chcę się masturbować, bonie na tym polega małżeństwo, żeby robić to samemu. Wtedy to już w ogóle wszystko nie bedzie miało sensu.

Odnośnik do komentarza

Nie, to niestety nie to. Leżałamw szpitalu na endokrynologii już 2 razy. Zawsze miałam problemy hormonalne. Miałam wykonany cały profil hormnalny. Mam nawet nadmiar męskich hormonów androgenów, także libido powinno też być spore.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...