Skocz do zawartości
Forum

Trudności z wprowadzeniem penisa do pochwy podczas pierwszego razu


Gość AGA_domagała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AGA_domagała

mam 17 lat. w ostatnie wakacje byłam na wyjeżdzie kempingowym z moimi znajomymi i 2 kuzynami. ja spałam w jednej przyczepie z kuzynem i jego kolegą. pewnego wieczoru ten kolega powiedział, ze bardzo mu się podobam i czy nie chciałabym z nim tego zrobić. miał to być mój pierwszy raz.
była już noc, wróciliśmy do kempingu. zaczęliśmy się całować i przytulać. moj kuzyn (!) zacząl zdejmować ze mnie ubranie. obaj zczęli mnie dotykać. jednak kiedy on chcial we mnie wejść poczułam wielki ból, jakbym była na niego za wąska. powiedziałam mu to. nie nalegal. wiem że go zawiodłam. on powiedział że możemy z tym jeszcze poczekać. nie było to dla niego problemem.
dlaczego tak się stało? gra wstepna była długa a ja myslałam ze jestem wystarczająco rozluzniona. czy tak będzie już zawsze?

Odnośnik do komentarza

Dziewczynko droga...nie za szybko na takie gierki? 17 lat i sex i to jescze nie z osobą, którą kochasz i jescze do tego kuzyn!!! Zastanów się lepiej i nie rób takich rzeczy z pierwszym lepszym, który powie,że Ci się podoba. Proszę Cię! I to bardzo dobrze,że nie wszedł w Ciebie, widocznie tak miało być i powinno dać Ci to do myślenia. Uwierz mi,że warto poczekać na tego jedynego, który będzie Cię kochał i darzył szacunkiem. Nie ma nic wspanialszego. A jeżeli masz zamiar zrobić to z byle kim i później żałować, to proszę bardzo, tylko żeby nie było później płaczu,że ktoś się z Ciebie śmieje, bo chłopacy śmieją się z tych łatwych dziewcząt i nie mają do nich szacunku. Uwierz mi i poczekaj z tym na kogoś kogo będziesz kochała i przede wszystkim dorośnij do tego! Życzę rozwagi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

to jest Twoja sprawa co i jak z kim, nikt Cie nie osadza tylko zebys nie zalowala nie lepiej poczekac na kogos w kim sie zakochasz zeby to zrobic? zeby ten pierwszy raz byl z osoba do której czujesz motylko w brzuchu. Takie jest moje zdanie, ale wybór Twój. A co do tematu - mogłaś być bardzo zaciśnięta, mało podniecona, mało wilgotna i dlatego tak wyszło

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...