Skocz do zawartości
Forum

Wzód podczas przytulania


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. od 2 lat się masturbuję , i znalazłem sobie śliczną partnerkę, jest wprost piękna,zakochałem się w niej, co do podpuszczeń ona we mnie również , od paru tygodni zaczeliśmy się spotykać, i coraz bardziej rozkręcać, mam na myśli dotykać popychać, zartować, moj problem polega na tym że jak dotykamy się, czy przytulamy penis mi stoi i jest strasznie nie komfortowo . jest jakies na to lekarstwo . ? podobno są jakieś cherbatki ...
z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Nie ma cud lekarstwa, najlepszym lekarstwem będzie zaprzestanie masturbacji. jesteś bardzo młody, jesteś w okresie dojrzewania, Twoje hormony buzują i dlatego łatwo osiągasz wzwód. To normalne, nie masz się czym przejmować, wielu Twoich kolegów ma na pewno ten sam problem. Możliwe, że zmniejszy się on gdy przestaniesz się masturbować. Nadmierna masturbacja zwłaszcza w tak młodym wieku (masz 15 lat a robisz to juz od 2!!) może prowadzić do problemów seksualnych. Przez to możesz miec własnie szybki wzwód lub przedwczesny wytrysk w przyszłości, albo nie będziesz miał wytrysku w ogóle podczas stosunku z partnerką. Na Twoim miejscu zaprzestałabym masturbacji, a zobaczysz, że z czasem będziesz potrafił zapanować nad swoimi emocjami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...