Skocz do zawartości
Forum

Ilość stosunków w ciągu dnia przy regularnym współżyciu


Gość li...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 22 lata jestem z dziewczyna od 3 lat. kochamy sie prawie codziennie a bynajmiej 3/5 razy na tydzień.
Wszystko jest prawie ok, doprowadzam ja do orgazmu i ona mnie do wytrysku. problem jest w tym ze istnieją dni w których ja dojdę tylko 1 raz i dalej juz nie mogę, a wcześniej mogłem być z nią w stosunku kilka razy pod rząd.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to normalne, nie masz się czym martwić. W końcu nie jesteś robotem, który zaprogramuje się na kilka stosunków pod rząd i cokolwiek by się nie działo, będzie w stanie je spełnić. Tak się nie da, to niemozliwe. Czasem, kiedy jesteś wypoczęty, zrelaksowany, nieprzemęczony, maz dobry dzień mówiąc ogólnie - możesz robić to kilka razy pod rząd, bo Twój organizm szybko wraca do własciwej formy, regeneruje się. Natomiast jeśli przez pare dni żyjesz w stresie, kiepska dieta, przemęczenie itp. To organizm jest na wyczerpaniu baterii i jeden stosunek to czasem dla niego juz dużo. To normalne, nie przejmuj się tym. Wiadomo, że chciałbyś trzymac poziom, jakąś regularność i być pewnym, że Ci się uda, że staniesz na wysokości zadania, ale musisz także wziąć pod uwagę inne czynniki, które na Ciebie wpływają. Także nie przejmuj się tym, że czasem możesz kilkukrotnie a czasem tylko raz - to się zdarza, nie przejmuj się tym. Dbaj o zdrową dietę, wysypiaj się, staraj sie nie stresować, nie denerwować, a na pewno wszystko będzie dobrze!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...