Skocz do zawartości
Forum

Mały penis u nastolatka a pierwszy raz


Gość li...ka

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 16 lat i mam pewien problem z moim penisem. otóż ma on tylko 9cm jak stoi. dodam że włosy łonowe miałem już jakoś przy wieku 11-12 lat, teraz są większe niż mój członek. mutacje przechodziłem jakoś ponad rok temu, a z tym urosły włosy pod pachami i trochę podrosłem o jakoś 10-15cm (mam 175-178cm). a penis jaki był taki jest. dodam że jak byłem młody, to grzybka ze skóry wyjąłem sam siłowo w wannie, ale przez całe moje 16 lat, ledwo co urósł (nie wiem ile miałem jako bardzo młody chłopak bo ta sprawa mnie nie obchodziła). mam dziewczyne i ona chce przeżyć ze mną swój pierwszy raz, ale wstydzę się z tak małym członkiem.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj jeśli sprawa bardzo cię martwi to możesz iść do lekarza i zrobić sobie badania hormonalne, może masz jakiś niedobór. Ale sądze że Twój penis jeszcze urośnie bo Ty przecież nie zakończyłeś okresu dojrzewania. Ja bym na Twoim miejscu tak się nie przejmowała.

Odnośnik do komentarza

Nie masz się czego wstydzić, przeciez to nie Twoja wina, że tak masz. Po pierwsze, nie przejmuj się tym, mężczyźni dojrzewają nawet do 18-19 roku życia, więc masz jeszcze czas aby w pełni dojrzec. Jesli przechodziłeś juz mutację i masz włosy łonowe, to znaczy, że wszystko jest w porządku. Bądź cierpliwy, na pewno zdąży jeszcze urosnąć. Jeśli bardzo się niepokoisz możesz sobie wykonac badania hormonalne, aby sprawdzić czy wszystko w porządku z Twoimi hormonami. Możesz także udac się na wizytę do androloga, który Cię zbada, ale uwazam, że powinieneś jeszcze poczekać - widać potrzebujesz jeszcze trochę czasu, aby w pełni dojrzec.

Druga sprawa jest taka, że zastanów się czy aby na penwo juz chcesz rozpocząć swoje życie seksualne. Nie jestes jeszcze za młody? A co jeśli Twoja partnerka zajdzie w ciążę? Na pewno powiesz, że będziecie się zabezpieczać, ale przecież każde zabezpieczenie może polec, zawsze jest jakieś ryzyko. Zastanów się czy nie jestes na to za młody, nie dojrzały, bo fizycznie, z tego co piszesz - nie jesteś, psychicznie, wydaje mi się, że równiez nie. Jestes dopiero nastolatkiem. Wstrzymaj się aż znajdziesz partnerkę, tę jedyną, jeśli sadzisz, że Twoja obecna partnerka nią jest - poczekaj jeszcze trochę, aby się w tym upewnić. Jeśli Twoja partnerka jest w Twoim wieku, musisz wziąć pod uwagę także jej stronę, czy jest pewna, że chce stracić tak wczesnie dziewictwo i czy nie będzie tego żałowała? Zastanów się nad tym, Twój wybór, ale ja bym się jeszcze trochę wstrzymała.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Radzę poczekać aż ci siurek órośnie i dojrzeje twój dziecinny musk, bo wpadniesz jak śliwka w gówno i zmarnujesz se życie, bo przes to pewnie nie ukończysz żadnej szkoły i wylondijesz w noclegowni dla meneli.
Teraz proponuję dobrze umyć genitaia i łay, na dłonie nalać lubrykanta i wzajemnie się popieścić. Po wytrysku umyć siurka i łapy i jusz nie dotykać jej pi*dy, bo zacionrzy.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

~kipsk
W jakim wieku kończy rosnąć członek? Sam mam 19 lat i członka o wielkości 12 cm i nie wiem czy urośnie.

Akurat u ciebie przestał rosnąć, ale możesz go zmusić do rośnięcia ćwiczeniami tak jak w kulturystyce.
A ile cm byś chciał mieć? I co chcesz kopulować kobietę czy kobyłę? Notabene, dla normalnej kobiety, by uzyskać orgazm wystarczy siurek nawet 5 cm byleby stał 10 minut zanim się spuści i sflaczeje.minimum 5 cm , bo łechtaczka wyzwalająca orgazm leży parę cm poniżej spojenia łonowego. Długi i gruby chuj, to ból dla normalnej kobiety.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Działa, aczkolwiek duzo tutaj zależy od tego jakie są to tabletki bo są tabletki o wiele skuteczniejsze, są również tabletki mniej skuteczne. Dobrej jakości są tabletki Penilarge oraz Penis complete ( podobne w składzie). Kuracja trochę kosztuje ale daje efekt z uwagi na to dużą zawartość L argininy w składzie. Dobrze jest kupić sobie równiez pompke,która dodatkowo polepszy skutecznośc kuracji.

Odnośnik do komentarza

Jesteś już dorosłym mężczyzną, tak wiec nie zaszkodzi. Jedynym efektem niepożadanym w przypadku tych srodków może byc niespodziewana erekcja ale to jedynie na początku kuracji. Jesli chodzi o rożnicę pomiedzy penilarge a penis complete to nie wiem jaka jest konkretnie bo brałem jedynie penilarge. Penis complete to nowsze tabletki ale również mają wiele pozytywnych opinii.

Odnośnik do komentarza

Siemanko, miałem ten sam problem i strasznie mi to utrudniało kontakt z kobietami i powodowało wstyd na wielu płaszczyznach życiowych, więc w poszukiwaniu odpowiedzi przeszukałem cały internet i trafiłem na ten produkt - http://nikodream.cfolks.pl/LINK (jeśli nie możesz kliknąć - skopiuj w pasek przeglądarki i wciśnij Enter haha, czasami na forum linki nie działają bezpośrednio), poprawił moją pewność siebie i zwiększył rozmiar penisa o około 3 cm, ale wiadomo najważniejsze jest podejście mentalne i " nie sprzęt a technika robi z ciebie zawodnika " haha, więc nad tym też trzeba popracować, jeśli ci pomogłem lub wam!, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia!.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...