Skocz do zawartości
Forum

Nierozwinięty penis u nastolatka


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i mój penis ani trochę się jeszcze nie rozwinął. 3 tygodnie temu skonczyłem 15
mam średnie włosy łonowe, i dopiero zaczynają rosnąć włosy pod pachami. Czuję, że jestem opóźniony w dojrzewaniu ale zaczynam się bać, bo mając 15 lat sądziłem, że penis powinien już być chociaż troche rozwinięty. Jak widze na zajęciach sportowych kolegów to napewno ich penisy są bardziej rozwinięte niż mój. Dodam że mam mocną nadwagę. Wzrost 174cm waga : 88kg ale w ostatnich 3 miesiącach schudłem 14kg. Staram się dalej odchudzać.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
W tym wieku okres dorastania z pewnością nie dobiegł końca. Każdy organizm rozwija się w indywidualnym tempie. Jeśli masz wątpliwości co do prawidłowości swojego rozwoju powinieneś udać się do lekarza pediatry. Lekarz, po zbadaniu oraz zleceniu niezbędnych badań, będzie mógł zweryfikować Twoje podejrzenia.

Odnośnik do komentarza

A co masz dokładnie na myśli mówiąc "nierozwinięty". Widzisz... długośc penisa jest kwestią kompletnie indywidualną, nie ma więc sensu porównywanie się z kolegami. Poczytaj sobie artykuły dotyczące rozwoju nastolatków i jakiej wielkości średnio jest penis w Twoim wieku. To co możesz uważać za "niedorozwinięcie" może być zupełnie normalne, tylko może masz złe wyobrażenia w tym temacie, zwłaszcza jeśli oglądasz filmy dla dorosłych ;)

I jak pisze mój poprzednik, nie zapominaj, że jesteś w okresie dojrzewania i Twój penis ma jeszcze kilka dobrych lat na zmiane gabarytów :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...