Skocz do zawartości
Forum

Opadanie penisa podczas stosunku


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JohnyJohny

Witam.
Mam 19 lat, uprawiam regularnie seks z moją partnerką z którą jestem od dwóch lat.
Nie miałem wcześniej tego typu problemu, a mianowicie opadanie członka podczas stosunku.
Muszę zwrócić uwagę na to że często się masturbowałem, po 2 razy dziennie minimum. Wcześniej wszystko było ok aż do teraz, również zacząłem częściej się masturbować. Na początku stosunku członek jest bardzo twardy, ale po czasie opada. Jestem cały czas podniecony i cały czas mam ochotę na seks.
Moje pytanie brzmi czy to może być spowodowane zbyt częstą masturbacją i tym że przyzwyczaiłem się do jednego rodzaju stymulacji która jest bardziej intensywna niż seks, ponieważ mocniej uciskam członek podczas onanizacji niż robi to pochwa mojej partnerki.
Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Galiciusz

Witam!!! mam 28lat i id kilku miesięcy mam problem z potencją. Tzn. podczas stosunku mój penis zaczyna opadać bez orgazmu, nie wiem czym to może być spowodowane: czy zmiana pozycji wpłynie pozytywnie, czy może muszę zmienić prezerwatywy, a być może mam poważne problemy z potencją. Nadmienię że nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, zawsze stosunek był idealny. A moja kobieta mówiła Mi że żadnej innej Mnie nie odda. Teraz wszystko nie gra jak trzeba. I mimo że mam z początku ochotę na sex, osiągam wzwód, ale po jakimś czasie, po grze wstępnej ok 30min ;) zaczyna Mi opadać, a jak wchodzę w moją partnerkę to już po paru minutach jest malutki. Ten problem znika po alkoholu, ale nie osiągam orgazmu. Proszę o pomoc, może zioła, jakieś herbatki... cokolwiek by Mi pomogło walczyć z tym.

Odnośnik do komentarza

Na początek skróćcie grę wstępną, chyba, że to dla Was ważny aspekt, bez którego do zbliżenia nie dojdzie.
Jeśli możecie skrócić grę wstępną nawet do 10 minut, to wtedy spróbuj zauważyć czy to nie było powodem, może to było zbyt duże podniecenie i strach, że po 30 minutach zabawy nie będziesz w stanie długo wytrzymać podczas stosunku i to Cię właśnie paraliżowało. Jeśli tak nie jest to po prostu zgłoś się do lekarza, on Ci dokładnie powie, czy to występuje na tle psychicznym czy też zdrowotnym, możesz być po prostu zmęczony, ale lepiej wybrać się do specjalisty i z nim o tym porozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Hej. Na początku musisz od tego sobie głowe uwolnić aby być pewnym, ze ci psycha nie siada na problemy z członkiem .jakas powazna rozmowa z dziewczyną i te sprawy abys upewnił ja ze Ci na niej zalezy itp. Tylko cos z Toba się dzieje nie ten teges aby nie myślała, ze już cie nie podnieca itp. Do tego dorzuc kuracje z permenu raz ze zobaczyz e sam chcesz rozwiązać ten problem dwa, ze to pomoze na Twoje kłopoty z erekcja i dzwignie ci troche libido do góry. No i dodatkowo może odrobina szlaeństwaalbo wrecz przeciwnie- wieczór kolacja jakies takie klimaty romantyczne nie ma sznas żeby nie zadziałało

Odnośnik do komentarza
Gość alexandros

witam mam problem podobny do tych opisywanych z tym ze nie bardzo znajduje w ogole jakas przyczyne bo nie masturbuje sie jakos czesto temperamente mam taki sredni mozna powiedziec dziewczyne swietna i nagle niewiadomo skad problem ze wzwodem nie wiem isc do seksuologa czy poczekac az przejdzie ?

Odnośnik do komentarza

Na każdy z powyższych problemów powiedziałbym to samo : nie panikować i ogarnąć sytuację. W aptekach teraz są dobre suplementy które działają na potencję. Mi polecili jak zapytałem liderin. Biorę go godzinę przed stosunkiem i erekcja utrzymuje się długo a ja mogę się cieszyć dobrym seksem. A wcześniej potrafił mi opaść jak gumke zakładałem.

Odnośnik do komentarza

No a wiec podczas gry wstępnej, mam wzwód lecz po pewnej chwili wylewa sie prejakulat i wtedy penis opada no i nie da sie z nim nic zrobić, tylko odczekać kilka (3-5) minut aby znow był wzwód i tak w kolko. Zauważyłem rownież ze mam przyspieszone bicie serca itd pewnie jest powodowane przez stres. Ale chodzi głownie o opada ie penisa po prejalulacie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jerrry1234

Witam. Zaczne od początku. A wiec mam problem związany z wzwodem . Otóż mam ochotę na seks i po grze wstępnej krótkiej gdy już z partnerka zaczynamy stosunek to po 2 minutach zaczyna mi poprostu opadac . Albo czasem dojchodze w 2 minuty. Próbowałem z partnerka rozmawiać ale ona myśli że się masturbuje bardzo często a tak naprawdę zdazylo się to może 2 razy w życiu. Proszę o pomoc co robić?

Odnośnik do komentarza

Na początek nie polecałbym sildenafilu. Nie ma sensu brać tego typu tabletek w sytuacji jak penis opada głównie z powodow psychicznych A wydaje mi się,że tutaj głównie psychika szwankuje.Chłopak stresuje się seksem. Nakłąda gumkę modli się aby penis nie opadł. Penis opada, on stresuje się jeszcze bardziej i jest błędne koło. Proponowałbym:
seks bez gumy
trochę alkoholu dla rozluźnienia ( ale niewiele)
ewentualnie jakieś ziołowe tabletki. Penis complete czy cum on.

Odnośnik do komentarza

Bez recepty, najwygodniej będzie Ci je po prostu zamówić w sieci. Wpisz sobie któryś z tych środków i pojawi Ci się lista miejsc, w których mozesz kupić Od siebie dodam, ze środki jakie Ci tutaj polecam są zupełnie bezpieczne bo są dopuszczone przez polski nadzór farmaceutyczny.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ,ze duża rolę odgrywają tutaj kwestie psychologiczne. Może po prostu stresujesz się,że penis opadnie jak tylko dojdzie do kontaktu z dziewczyną? I potem penis sam z siebie po prostu opada. Sugerowałbym zrelaksować się przed stosunkiem. Nie zaszkodzi wypić trochę alkoholu, ale tylko trochę aby nie wpłynęło to na Twoje możliwości.

Możesz ewentualnie zorientować się jak Twoja potencja ma się w zestawieniu z tabletkami na erekcję. Na przykład Power man czy Cum on ( bierzesz tabletkę i działąnie jest praktycznie natychmiastowe).

Odnośnik do komentarza

Co polecasz z dostepnych bez recepty?? czy sam żen-szen jest wystarczajacy??? czy cos mocniejszego ale nie chce sie tez nie wiadomo jak szpikowac.. chodzilo by o cos takiego co nie musi byc brane akuratnie tam 2 godziny przed tylko po prostu biore codziennie przez kilka dni i pomaga
 

Odnośnik do komentarza

Z tych bez recepty to tak jak już wczesniej wspominali Cum on albo power man ( z wszystkich jakie stosowałem te dwa środki mają moim zdaniem najmocniejsze działąnie na erekcje)
No i jeszcze dobrym srodkiem jest orgasm control. Najlepiej w formie tabletek. Które bierzesz codziennie. Może efket nie będzie natychmiastowy ale za to z czasem będziesz widział znaczne polepzenie erekcji oraz jednoczęsnie będziesz w stanie dłużej kontrolować erekcję, uprawiać seks. Tabletki w składzie mają:
Bukwica lekarska (Betonica officinalis)- zdrowa skóra i układ moczowy
Burak (Beta) – dotlenienie i lepsze ukrwienie
Cayenne (Capsicum minimum)- potęgowanie bodźców i popędu seksualnego
Czeremcha późna (Prunus serotina)- dotlenienie i relaksacja
Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia)- energia i znieczulenie
Gotu Kola (Centella asiatica) – jędrność i większa wydolność
Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) – większa wytrzymałość
Kola błyszcząca (Cola nitida)- dobra kondycja
Lucerna siewna (Medicago sativa)- regulacja hormonalna i zdrowa prostata
Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra)- siła i sprawność seksualna
Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)- zdrowie i dobre samopoczucie
Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum) – młodość i płodność
Sarsaparilla (Smilax officinalis)- pobudzenie i potencja
Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)- siła i koncentracja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...