Skocz do zawartości
Forum

Wysuwanie się penisa z pochwy podczas seksu z prezerwatywą


Gość okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość okrągła

witam. Mam 21 lat. Współżycie rozpoczęłam ok 2 lat temu, w między czasie miałam półroczną przerwę z racji bycia singielką. Mój pierwszy partner był po wazektomii czyli nie potrzebowaliśmy się zabezpieczać, na początku był problem z dotarciem się, normalne, z czasem zaczęło nam się udawać w łóżku. Teraz mam drugiego partnera, współżyjemy z prezerwatywą. To znaczy nie do końca, bo zaczynamy bez prezerwatywy, potem ją zakładamy tylko po to, by przez nią przerwać seks i dokończyć oralnie. Bo gdy założymy prezerwatywę to penis mojego lubego co chwila wypada nam z mojej pochwy, nie umiemy utrzymać regularności, i rzecz jasna podniecenie spada. Miał ktoś tak może ? zastanawiam się, czy to nie moja wina, bo moja pochwa jest osadzona dość głęboko i jest dość skryta ? pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Gość okrągła

a no tego czy ma pełny wzwód to nie wiem, aczkolwiek mógłby być z tym problem, mój luby ma problem z alkoho. No i póki co, to po 2 miesiącach i warunkach intymnych jakie mamy zdążyliśmy tylko kochać się - lub usiłować się kochać w pozycji misjonarskiej ... więc może faktycznie inne pozycje czas wypróbować ... no ale tu znowu może być problem, bo ja serio głęboko mam pochwę i jest totalnie ukryta, i nie każda pozycja jest dobra. Tak mi się wydaje. Dzięki za pomysły :D

Odnośnik do komentarza
Gość Roksana00

jeśli Twój facet ma problem z alko to mozliwe ze ma wzwod ale jego penis jest miekki i dlatego wypada ja mialam raz taka sytuacje niby stał ale nie był twardy keidys po pijaku tak nam sie zdarzylo to w ogole masakra byla nic z tego nie wyszlo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...