Skocz do zawartości
Forum

Ciągła ochota na seks a nimfomania


Gość Cywus

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem,
Chodzi o moją dziewczynę. Ona cały czas chce seksu, tu nie chodzi o raz czy dwa ale ona co godzinę chce seksu. Ja już nie daje radę. Myślę że jest nimfomanką. Bardzo ją kocham ale ja tak nie mogę. Czasami czuję się jak rzecz, nic się nie liczy tylko zaspokojenie jej pragnienia. wszelkie próby, rozmowy i prośby by poszła się leczyć albo przynajmniej na konsultację nie dają żadnego rezultatu. Jestem w krpoce i nie wiem co robić. Kocham ją ale już jestem emocjonalnym wrakiem, mam problemy z potencją ze stresu. Co robić, jak ją poskromić?

Odnośnik do komentarza

mam niestety ten sam problem co Twoja dziewczyna. teraz nie uznaję tego za nimfomanię choć kiedyś tak sądziłam :) potem jednak pomyślałam że przecież nimfomania to pragnienie seksu po prostu, nieważne z kim a ja chciałam tylko i wyłącznie seksu z moim mężczyzną.. na innych nawet nie chciałam patrzeć. do tego że coś ze mną nie tak doszłam sama z siebie po jakimś czasie. wtedy nagle ochota na seks bardzo mi zmalała, nie chciałam nic, szybko kładłam się spać, chciałam tylko by mnie przytulać ;) i myślę że najlepsza tu będzie rozmowa, to może być ciężkie bo wiem że do mnie słowa mojego mężczyzny że nie daje rady ze mną itp. kompletnie nie docierały ale jak dla mnie to jedyne rozwiązanie.. no poza wizyta u seksuologa..

Odnośnik do komentarza

karolinexxx
a długo ze sobą jestescie? moze jeszcze nie nacieszyła się Tobą??

Przepraszam najmocniej, ale nie rozumiem, co to za stwierdzenie. To znaczy, że co jak się nacieszy, to pozostanie rutyna, czy należy wtedy kopnąć kogoś w tyłek i poszukać sobie kogoś, kim się będzie można nacieszyć? To jest właśnie przedmiotowe podejście do seksu i innej osoby i nie prowadzi to do niczego więcej niż rozczarowania, problemów seksualnych i cierpień. Bo wybacz, ale do miłości i głębszych uczuć na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

Pomocna
a nie wydarzyło się coś mże to jakaś reakcja obronna organizmu. Może ma dużo stresu i w ten sposób chce rozładować stres

A z czego ma ten stres, skoro autor twierdzi, że co godzinę m/w chce seksu, więc wynika z tego, że się tak wyrażę w przenośni: "ona praktycznie nic nie robi, poza leżeniem w łóżku". Ludzie, którzy mają stresujące zajęcia raczej nie mają na to czasu. Rozumiałbym 3-4 razy dziennie, ale co godzinę to chyba przegięcie. To całe życie staje się leżeniem w łóżku i uprawianiem seksu. Nie ma takich osób, które na dłuższą metę nie powiedzą stop. I nie dlatego, że nie będą fizycznie mogli, ale dlatego, że nikt nie chce, by jego życie ograniczyło się do jednej sfery. To niestety trzeba leczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość hanonimus

Witam, ja tez mialem ten sam problem, moja dziewczyna chciala tylko seks na okraglo, a wiec byla a raczej jest nimfomanka, niestety juz nie jestesmy razem, przez nia musialem byc na viagrze prawie codziennie bym mog zaspokoic jej wygorowane wymagania w seksie, bylo tak ze z lozka nie wychodzilismy przez caly dzien, a na dodatek choruje na bulimia, a czytalem ze bulimia napedza apetyt seksualny do tego stopnia kobiety moga sie w nimfomania bawic, jak poszlismy na film nimfomania to tak przezywala jakby to ona byla roli glownej, niestety juz nie jestesmy razem, ale milo wspominam te fajne chwile spedzone z nia :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...