Skocz do zawartości
Forum

Seks z żoną raz na rok


Gość zalamany

Rekomendowane odpowiedzi

moze beirze tabletki anty i ma spadek libido albo moze po prostu nie ma ochoty nie czuje a uklada sie miedzy Wami ok? Bo czasem jest tak, ze sa jakies niewyjasnione sprawy czy problemy i to zniecheca

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

nie bierze tabletek + przynajmniej nic o tzm nie wiem
pytalem ja cyz ma kogos bo i taka mozliwosc bralem pod uwage
z uwagi na wzchowanie sadze ze racyej nie ma
ale tego na 100% nie mozna bzc pewnzm

czesto wyjezdza w delegacje + wariuje z zazdrosci
mam klopoty ze snem i koncentracja

strasznie kocham swoich chlopakow i ja chzba nadal tez
nie bez znaczenia jest to ze strasznie jej pozadam

mam dosc jezdze nocami samochodem bez celu

q..a mial ktos podobna historie

Odnośnik do komentarza

Załamany, przede wszystkim nie stresuj się i nie denerwuj, bo brak seksu z żoną wcale nie musi oznaczać tego, że kogoś ma albo że między Wami jest coś nie tak. Nie napisałeś w jakim wieku jest żona ile dzieci mają lat, bo to też ma znaczenie. Niektóre kobiety, tak jak Fijołek napisała - tracą ochotę na seks po porodzie. Czasem utrzymuje się to dłuższy stan, dopóki hormony się nie ustabilizują. Wiele kobiet przechodzi przedwczesną menopauzę i wówczas w ogóle nie mają ochoty na seks, dodatkowo pogorsza się ich samopoczucie, są nerwowe i rozdrażnione. Kolejna sprawa - może mieć problem zdrowotny, o którym nie musiała Ci mówić, bo np. się krępuje. Może ma problemy z nadżerką, może miała wypalaną, a po wypaleniu nadżerki przez jakiś czas nie można współżyć. Kolejnym powodem mogą być także wyjazdy - jesteście z dala od siebie i po prostu seks zszedł na dalszy plan. Priorytetem jest dom, wychowanie dzieci, kobiece obowiązki - czasem w natłoku codziennych spraw jesteśmy przemęczeni i nie mamy ochoty na seks. Moze Twoja żona ma jakieś problemy w pracy, czymś się stresuje i jej myśli pochłonięte są tymi sprawami. Nie zakładaj od razu, że kogoś ma, bo przyczyn niechęci do seksu może być naprawdę wiele. Myślę, że dobrym sposobem będzie nie naciskanie żony, a zaproszenie jej na kolację. Zróbcie sobie wieczor tylko dla siebie, zróbcie coś, czego dawno nie robiliście wspólnie, co Wam przypomni fajne chwile spędzone razem. Może wyjazd na weekend, może kolacja w ulubionej restauracji żony, może kino, a może wyjście na łyżwy. Zaproś ją tak, aby odświeżyć Wasze uczucia, żeby pokazać jej, że ją kochasz, że jest w Was energie do wspólnej zabawy i oderwanie się od problemów. Po kilku takich spotkaniach postaraj się porozmawiać. Zapytaj czy wszystko w porządku czy ma jakiś problem czy może potrzebuje porady itp. Jeśli zauważysz, że coś ją gryzie, poproś jej siostrę czy przyjaciółkę aby zatroszczyła się o nią. Kobieta kobiecie prędzej się zwierzy niż mężczyźnie. Jeśli mimo tego, sprawy się nie zmienią, możesz zaproponować terapię dla par. Może powinniście porozmawiać o czymś, co dawno już minęło, a mimo wszystko tkwi gdzieś w sercu Twojej żony? Nie zniechęcaj się i nie denerwuj, ten stan na pewno się poprawi, tylko Twoja żona musi wiedzieć, że ją wspierasz i rozumiesz, nie możesz jej naciskać. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

dziekuje za wszystkie podpowiedzi

doprecyzowujac

mamy po 36 lat
mlodszy 1,5 roku
odpuscilem zebranie o seks bo jest to ponizej mojej godnosci
sygnalizowalem to kilka razy wydaje mi sie ze minimum znajomosci instrukcji faceta powinno wystarczyc

trudno byc milym i romantycznym jak sie jest skazanym przez najblizsza osobe na kilkuletni autoerotyzm przy srednim zapotrzebowaniu na seks w poprzednich zwiazkach 2-4 razy tygodniowo

po pierwszym dziecku tez bylo 5 lat suszy z jalmuzna raz na miesiac

Odnośnik do komentarza
Gość PorannaRosa

wiesz to może z nią pogadaj, nie chodzi mi o żebranie ale o szczerą rozmowę. przecież każdy ma jakieś potrzeby.Może jak jej to szczerze wyjaśnisz, na spokojnie to zrozumie. Czasami trzeba prosto w oczy powiedzieć o co chodzi a nie liczyć że ktoś się domyśli. Może ona się obawia kolejnej ciąży, której nie chce i dlatego unika seksu?

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się że żona jest po prostu oziębła z natury. Spróbuj może podejść do sprawy bardziej uczuciowo tzn bądź uwodzicielski, trochę komplementów. W końcu to kobieta, a na nas to naprawdę działa. Najpierw pobudź jej zmysły. Z tego co napisałeś wnioskuję że oczekujesz że to ona w końcu się domyśli i wyjdzie z inicjatywą.Rozumiem że ty masz dosyć proszenia się i masz swój honor, ale myślę że jeżeli miło ją zaskoczysz to ona sama będzie chciała się odwdzięczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...