Skocz do zawartości
Forum

Ile razy dziennie mężczyzna może uprawiać seks?


Gość mimimi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

tyle razy ile razy mu stanie i będzie zdolny się spuścić, bo jeżeli się nie spuści, to sama kopulacja by sprawić przyjemność kobiecie mu się szybko znudzi, czego efektem będzie kompletny brak erekcji. A wiadomo, jak nie stanie, to nie wsunie do pi*dy i z seksu będzie wielki ch*j.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomaszek 50 lat

wszystko zalezy od gry wstepnej i skali podniecenia , czestosci sexu , no i formy w tym dniu czyli jak dluga przerwa to moge 2/3 razy
moj rekord zyciowy 4 razy sobota godz 21 niedziela 14 z przerwa na drzemkę.... z zona jakues 5 lat temu,
normalny standard to 3/4 razy w miesiacu jeden raz + oralne atrakcje i to tyle,
nawet jak mialem 25 lat to tez raczej raz ....
moze gdybym mial sexowniejsza zone to bylbym lepszym kogutem

Odnośnik do komentarza
Gość tamaiankowski

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek
Mam na imię sandra lat 30, wzrost 169cm, mam 14 nagich fotek na których nieźle się wypinam,
jestem na portalu randkowym http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra88x zobaczysz moje fotki i nawiążemy kontakt i być może się spotkamy
czekam na kontakt jestem dzisiaj cały dzień w domu bardzo napalona

Odnośnik do komentarza

ile razy da radę się spuścić. Statystyczna kobieta wymaga szorowania penisem w cipce aż 10 minut żeby osiągnąć orgazm, więc jeżeli tego nie potrafisz, to se dupy nie zawracaj, bo się tylko ośmieszysz, i cię z wyra wypierdoli na zbity pysk.
Radzę potrenować na łowieczce. Pszijeć dumie, to ci jom dom na noc za 10$. Jest uno dużo tańszo łot dzifki z burdela. Podej namiary/komórka, to sie skontaktujemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Darek kielce

Ja tam mogę nawet 10 razy w ciągu dnia tylko partnerka już nie może ma dosyć to wszystko jest w głowie faceta I od tego jaki poziom testosteronu jest w jego organizmie polecam zrobić badania na zawartość testosteronu w organizmie

Odnośnik do komentarza
Gość madziaxxxx

Hej umówię się z panem na sex bez dodatkowych zobowiązań. Zależy mi na dyskrecji i intymnośći. Spełnię każda Twoją fantazję. Ze względu na mój charakter pracy (delegacja) miejsce do spotkania nie jest problemem. Jeśli chcesz obejrzeć dokładnie mój profil oraz zobaczyć zdjęcia prywatne oraz nagie to zapraszam na nowy portal gdzie rejestracja jest za darmo. http://easysex.eu

Odnośnik do komentarza
Gość otpowieć

morze tyle razy ile mu stanie chuj i zdolny będzie się spuścić. W przeciwnym razie flaka nie wsunie do pizdy i nie wyzwoli miękkim chujem orgazmu babie, więc chyba wszyćko jasne, cio? Mój kolega w wieku 24l. za randkę zdolny był się spuścić 11 razy, a kurewka tyleż razy osiągała orgazm.
Dowodem jego wyczynu były zawiązane prezerwatywy pod kanapą.

Odnośnik do komentarza
Gość lekasz oszczega

nadmiar ejakulacji, tak osłabia organizm, w tym układ immunologiczny, że np. szczury laboratoryjne pozdychały!!!
Eksperyment polegał na wstawieniu do mózgu do Ośrodka Rozkoszy elektrody, a w klatce 2. przycisków seks i żarcie. Tak im przypadł do gustu seks, że zapomniały o żarciu, na konto przyjemności orgiastycznej. W taki oto sposób osłabiły układ immunologiczny i ich organizm nie będąc zdolny do obrony przed byle infekcją zdychał. Myślę, że nie pójdziecie w ślady szczurów, cio?
Ciekawe, bo szczurzyce też dupy dawały, a jakoś nie pozdychały.Kto objaśni dlaczego? Za mondrom otpowieć stawiam koniak.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Ciekawe, bo szczurzyce też dupy dawały, a jakoś nie pozdychały.Kto objaśni dlaczego? Za mondrom otpowieć stawiam koniak.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
dlatgo, że orgazm szczurzycy nie związany jest wytryskiem nasienia, zatem nie uszczupla masy ciała i tym samym nie osłabia Układu Immunologicznego. Poproszę o koniak, mogę przyjechać Ferrari pod sam dom. Daj namiary.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2011 o 04:10, Gość mimimi napisał:

Mój chłopak może się kochać tylko raz dziennie i tłumaczy mi, że faceci tak mają, że muszą się zregenerować. Ale...żeby aż cały dzień?
Ja czasem mam ochotę już godzinę po... i nie wiem czy mam się pogodzić z tym faktem, że nici z tego czy może można jakoś temu zaradzić?
Czy też powinnam wysłać lubego do lekarza?
Jak to u was jest?

odp.:
tyle razy, ile razy mu penis stanie i zdolny będzie trysnąć spermą. A, żeby tak się stało musi prowadzić zdrowy tryb życia i prawidłowo się odżywiać, gdyż z pustego nawet  Salomon nie naleje spermy, a ona jest podstawą orgazmu, czyli seksu, czyli kopulacji dążącej do wytrysku. Notabene, wytrysk jest tak przyjemny, że np. modliszek, tuż po wytrysku daje się żywcem pożreć samicy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.12.2018 o 08:56, Gość Fokus napisał:

Mój mąż chciałby co 20min się sex już czasami się zastanawiam czy nie zapalił mnie bo sex bez gumki to zagrożenie.A fiutem a z prądem nie ma żartów bo prąd zabija a fiut zalewa na 9 miesięcy.

CO XDDD?

Odnośnik do komentarza
Gość Jarek 37
W dniu 24.12.2018 o 08:56, Gość Fokus napisał:

Mój mąż chciałby co 20min się sex już czasami się zastanawiam czy nie zapalił mnie bo sex bez gumki to zagrożenie.A fiutem a z prądem nie ma żartów bo prąd zabija a fiut zalewa na 9 miesięcy.

Ja 15 razy i nie mam dzieci i to bez gumy wiem kiedy wyjść i mam 37lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...