Skocz do zawartości
Forum

Seksowna bielizna na rozgrzanie męża


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 l. mój mąż pracuje za granicą, przyjeżdża co 2, 3 m-ce. Przechodziliśmy kryzys, teraz obydwoje staramy się naprawiać nasze małżeństwo. Jednak w łóżku wieje chłodem, zapewne wynika to z rozłąki, braku bliskości na codzień, może też tego co było złe. W każdym bądź razie chciałabym zaskoczyć męża seksi bielizną, romantycznym nastrojem itp. Nie wiem tylko jak on zareaguje, jest facetem o raczej chłodnym temperamencie, więc mam obawy. Ja sama mam problem z odwagą (kiedyś nie potrzebowaliśmy dodatkowych podniet). Nie chcę poczuć, że się wygłupiłam. Co myślicie? Warto spróbować?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że warto spróbować. Mężczyźni często są wzrokowcami, a widok swojej żony w seksownej bieliźnie to coś o czym marzą! Kostiumy i bielizna sprawia, że panie czują się piękne, atrakcyjne, a co za tym idzie - pewne siebie, a to zachwyca nie jednego mężczyznę. Wybór jest naprawdę duży, od bielizny koronkowej przez skórzaną, gorsety, różnego rodzaju podwiązki, kostiumy, bodystocking i oczywiście niebanalne buty. W zależności od upodobania pary, można wybrać sobie coś co zdecydowanie podniesie temperaturę w sypialni. Wszystko zależy od tego co lubicie i co Wam się spodoba, czy jesteś bardziej czy mniej odważna i co się podoba Twojemu mężczyźnie. Jedno jest pewne - na pewno nie będziecie się nudzić. Jeśli chcesz zrobić mężowi niespodziankę, zaskoczyć go - pomysł naprawdę dobry, ale pamiętaj, aby zachować pewien umiar jak na pierwszy raz. Seksowna bielizna czy gorset - jak najbardziej tak, ale nieoczekiwanie pojawienie się w kostiumie pani Mikołajowej może spowodować śmiech nie podniecenie. Więcej na ten temat możesz przeczytać pod tym linkiem:
Erotyczne przebrania
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

pamiętaj tylko, że bardzo ważne jest też Twoje samopoczucie. To co wybierzesz musi się podobać również Tobie. Odbije się to na Twoim zachowaniu i poczuciu pewności siebie i bedzie ogólnie lepiej :)

Musisz czuć się dobrze, a nie śmiesznie :)

Odnośnik do komentarza

w bieliźnie którą wybrałam czuję się świetnie. Gdy patrzę w lusterko to "sama nabieram na siebie ochotę". Nie miałam jeszcze okazji zaprezentować się, bo mąż przyjeżdza dopiero po świętach. Już się nie mogę doczekać! Jakie było wrażenie na pewno napiszę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...