Forum Seks

Seksowna bielizna na rozgrzanie męża

~Paula

~Paula

Mam 30 l. mój mąż pracuje za granicą, przyjeżdża co 2, 3 m-ce. Przechodziliśmy kryzys, teraz obydwoje staramy się naprawiać nasze małżeństwo. Jednak w łóżku wieje chłodem, zapewne wynika to z rozłąki, braku bliskości na codzień, może też tego co było złe. W każdym bądź razie chciałabym zaskoczyć męża seksi bielizną, romantycznym nastrojem itp. Nie wiem tylko jak on zareaguje, jest facetem o raczej chłodnym temperamencie, więc mam obawy. Ja sama mam problem z odwagą (kiedyś nie potrzebowaliśmy dodatkowych podniet). Nie chcę poczuć, że się wygłupiłam. Co myślicie? Warto spróbować?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sindy81

sindy81

mysle ze bardzo dobry tylko wybierz cos seksownego ale nie zbyt wulgarnego moze jakas seksowna halka albo jakis nocny gorset?

19 sindy81 Kobieta, 38 lat, Katowice
~ZielonaHerbata

~ZielonaHerbata

mysle ze to bardzo dobry pomysl zapros go do kina na kolacje a potem w domu jakby nigdy nic zacznij sie rozbierac i pokaz mu sie w tej bieliznie na pewno zacznie czesciej przyjezdzac;))0

Kaja

Kaja

zgadzam sie faceci to lubia sprobuj moze jakis seksi gorset i haleczka albo stringi z szelkami na ponczochy - to ich kreci!

230 kaja Kobieta, 46 lat, Tychy
karolinexxx

karolinexxx

może jakis kostium troche zabawy i erotyki ;)

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 34 lata, Karolkowo
~Wioluś

~Wioluś

moim zdaniem elegancka koronkowa bielizna albo koszulka nocna nie będzie niczym złym....Może to rozgrzeje atmosferę.

karolinexxx

karolinexxx

własnie zalezy co lubicie czy zabawa i wyglupy czy romantyzm i namietnosc w sklepach jest naprawde duzy wybor spraw sobie prezent na mikolaja i zaskocz męża!

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 34 lata, Karolkowo
Sonia

Sonia

hahaha nie ale wiesz seksowna haleczka koronka kabaretki to naprawde kreci facetow i koniecznie szpilki!

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 34 lata, Radom
RockBaby

RockBaby

moim zdaniem koronkowa bielizna jest jak najbardziej ok im bardziej prześwitująca tym lepsza.

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 31 lat, Częstochowa
~Paula

~Paula

Wybrałam fajną koronkową czarną haleczkę z uroczą błękitną kokardką, do tego pończochy i szpilki. Teraz potrzebuję jeszcze odwagi. Chyba będę musiała najpierw kropnąć sobie winka, na odwagę właśnie.

Kaja

Kaja

o kurde to niezle wybrałas no no gratuluje na pewno bedzie zachwycony, nie mysl o niczym tylko o tym zeby sie fajnie bawic i zeby bylo przyjemnie w koncu to Twoj maz nie wstydz sie tylko ciesz sie tą chwilą!!

230 kaja Kobieta, 46 lat, Tychy
Rasputin

Rasputin

zamiast winka proponuję lampkę szampana:) i oczywiście truskawki

129 rasputin Mężczyzna, 43 lata, Rzeszów
Rubinowa

Rubinowa

z bitą śmietaną albo takie maczane w płynnej czekoladzie

--

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

306 rubinowa Kobieta, 39 lat, Warszawa
~Tośka

~Tośka

bita śmietana i czekolada ale na ciele partnera a nie na truskawkach:P

sindy81

sindy81

hehhehe fajne są te zabawy z bita smietana ja czytalam w jednym z pism o grach cieplo zimno pod warunkiem ze ktos nie ma problemow z zebami bo gra polega na tym zeby ssac lod zeby w buzi bylo zimno potem seks oralny partnerowi bedzie chlodno potem lyk cieplej herbaty i dalej seks oralny wtedy partner naprawde ma przyjemnosc!:D

19 sindy81 Kobieta, 38 lat, Katowice
Natalia Bator

Natalia Bator

Myślę, że warto spróbować. Mężczyźni często są wzrokowcami, a widok swojej żony w seksownej bieliźnie to coś o czym marzą! Kostiumy i bielizna sprawia, że panie czują się piękne, atrakcyjne, a co za tym idzie - pewne siebie, a to zachwyca nie jednego mężczyznę. Wybór jest naprawdę duży, od bielizny koronkowej przez skórzaną, gorsety, różnego rodzaju podwiązki, kostiumy, bodystocking i oczywiście niebanalne buty. W zależności od upodobania pary, można wybrać sobie coś co zdecydowanie podniesie temperaturę w sypialni. Wszystko zależy od tego co lubicie i co Wam się spodoba, czy jesteś bardziej czy mniej odważna i co się podoba Twojemu mężczyźnie. Jedno jest pewne - na pewno nie będziecie się nudzić. Jeśli chcesz zrobić mężowi niespodziankę, zaskoczyć go - pomysł naprawdę dobry, ale pamiętaj, aby zachować pewien umiar jak na pierwszy raz. Seksowna bielizna czy gorset - jak najbardziej tak, ale nieoczekiwanie pojawienie się w kostiumie pani Mikołajowej może spowodować śmiech nie podniecenie. Więcej na ten temat możesz przeczytać pod tym linkiem:
Erotyczne przebrania
Powodzenia!

26 natalia-bator Kobieta, 32 lata, Lublin
~Złośliwa

~Złośliwa

ale to takie dziwne, takie przerwy... jest ci dobrze nagle przerwa łyk herbaty, znowu jest ci dobrze, przerwa kostka lodu...

~ela

~ela

pamiętaj tylko, że bardzo ważne jest też Twoje samopoczucie. To co wybierzesz musi się podobać również Tobie. Odbije się to na Twoim zachowaniu i poczuciu pewności siebie i bedzie ogólnie lepiej :)

Musisz czuć się dobrze, a nie śmiesznie :)