Skocz do zawartości
Forum

Niechęć mężczyzny do seksu oralnego


hockipocki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
moj chlopak, z ktorym jestem od 7 lat, nie lubi seksu oralnego. Sam nie przepada za tego typu pieszczotami jak i nie piesci mnie w ten sposob.
Przyznam, ze mnie to zasmuca, poniewaz uwielbiam tego typu pieszczoty. Rozmowy z nim niewiele daja, on tylko sie zlosci, jak probuje dowiedziec sie dlaczego nie lubi etc. Kiedys udalo mi sie tylko dowiedziec, ze on sobie wyobraza, ze dla kobiety musi byc to ponizajace/nieprzyjemne. Zapewnilam go, ze absolutnie tak nie czuje, ze taka forma kontaktow seksualnych swiadczy o duzej akceptacji partnera i otwarciu na niego.
Stad tez moje obawy, ze skoro nie chce mnie tak piescic, to moze mnie nie do konca akceptuje, cos mu przeszkadza (zapach??). NIestety, niczego sie nie moge od niego dowiedziec w tym temacie.
Skonczylo sie na tym, ze ja bardzo rzadko pieszcze ustami jego penisa (skoro nie lubi), ale bardzo brakuje mi takich pieszczot z jego strony. NIe rozumiem, ze skoro wie, ze mi taka forma pieszczot BARDZO ODPOWIADA - o czym wspominalam mu nie raz - nie potrafi , nie chce piescic mnie w ten sposob.

Dodam, ze wczesniej mialam kilkuletni zwiazek z BAAARDZO udanym seksem oralnym (w obie strony).

Bardzo prosze o rade.

Odnośnik do komentarza

Myślałam, że wszyscy faceci szaleją za seksem oralnym. Widac są wyjątki. Jak nie lubi, to tego mu nie rób. A skoro Tobie robił wczesniej a teraz nie chce to może faktycznie chodzi o zapach? Zmień płyn do higieny intymnej może. Poza tym kiedyś słyszałam, że aby miec przyjemny zapach w tamtych okolicach trzeba zjeśc brzoskwinię :) Wiem, że trochę głupio to brzmi, ale brzoskwinie sa dobre, więc może warto spróbować? ;)

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że może mieć jakąś psychiczną blokadę i nie powinnas tego brać do siebie. Może jemu to właśnie wydaje sie poniżające zarówno, gdy robi to kobieta, jak i mężczyzna. Związek to sztuka kompromisu i akceptacji. Jeśli jego niechęć jest silniejsza niż twoja chęć to może warto z tego zrezygnować? jeśli będziesz go stale namawiała i o tym w ogóle mówiła, to jego blokada prawdopodobnie stanie sie silniejsza. odpuść na jakiś czas, może z czasem coś się zmieni.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...