Skocz do zawartości
Forum

Ile razy w ciągu tygodnia uprawiacie seks?


Gość Juszka

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi co ma zrobic zeby z moim partnerem kochac sie bardzo czesto?. Z moim chlopakiem widuje sie codziennie a kochamy sie bardzoo malo 4 razy w miesiacu. On chce codziennie ale ja nie odczuwam takiej potrzeby.. chociaz bardzo go kocham i nie chcialabym go stracic to i tak sie boje.. mowi mi ze nie mam sie czego bac bo kocha mnie nad zycie i nie zostawi ale zawsze jakis lek jest. Pomozcie mi !

Odnośnik do komentarza
Gość arcinthesky

U mnie sprawa jest taka, że jestem z dziewczyną 7 lat. Sex jest...hmm... średnio 2 razy na miesiąc. Wcześniej były różne perypetie... Zaczęliśmy uprawiać sex po 2 latach znajomości (nie miała ochoty). Później były tabletki anty (zmniejszone libido, sex raz na miesiąc, z czego tylko 2 razy doszedłem w niej - później był strach przed ciążą, bo akurat po tym 2 raz spóźniał jej się okres ok tygodnia). Teraz są też perypetie - ja choruję na kamienie (nie zabije mnie to i - przyznajmy - nie jest to ciężka choroba), ona ma problemy z pęcherzem. NIe uprawiałem sexu od 3 miesięcy. Ona na sex nie ma żadnej ochoty. Kocham ją, ale dla niej liczy się wyłącznie przytulanie i bliskość rozumiana nie jako kontakt seksualny. Żadna rozmowa nie pomaga (a było wiele rozmów). Kocham ją, ale niestety nie wiem co robić, bo mam bardzo duże libido. W zasadzie jestem 7 lat związku z ptaszkiem w ręce. Gdy na kilka miesięcy się rozstaliśmy miałem różne przygody z dziewczynami, które chciały to ze mną robić całą noc. Źle mi...

Odnośnik do komentarza

Na problemy z pęcherzem radzę Twojej partnerce stosować probiotyk dopochwowy lactovaginal ,sprawdzony sposób.

Co do ochoty na seks ,to po prostu nie macie zgodnych temperamentów i to się raczej nie zmieni,
druga sprawa to orgazm,podejrzewam ,że ten brak ochoty wynika też z nie osiągania orgazmu przy stosunku,który z kolei wynika z libido bądź z Twojej winy polegającej na tym ,że nie potrafisz doprowadzić jej do tego przeżycia,
też im częściej uprawiamy seks tym bardziej mamy na niego ochotę ,taki seks, jak ja to mówię, raz na kwartał jest dla kobiety niepotrzebny i podejrzewam,ze uprawia go z Tobą bardziej z obowiązku niż chęci.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość klaudiaxxx

Zastanawiam się czy to normalne że kocham się z moim ukochanym średnio 20 razy na tydzień?? rożnie czasami 2 raz rano 2 wieczorem czasami 3 razy dziennie czasami 5 nigdy nie mniej niż 2 mamy oboje na siebie ochotę jesteśmy razem 2 lata mieszkamy ze sobą praktycznie 2 lata a znamy się 7 lat. Macie tez tak ? czy jesteśmy uzależnieni od seksu? z poprzednim partnerem tak nie miałam było około 6 razy w miesiącu dodam jeszcze że ja mam 23 lata a mój TŻ 28 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Staramy się o dziecko i wyznaczam sobie dni płodne Afrodytą na ślinę. Kiedy jestem w okresie płodnym kochamy się codziennie, a w okresie niepłodnym, współżyjemy kiedy mamy na to ochotę. jakieś 2 razy w tygodniu

Odnośnik do komentarza

A co jesli to chlopak nie chce sie ze mna kochac? Robimy to max 2 razy w miesiacu,ostatnio spimy juz nawet w oddzielnych pokojach...on twierdzi ze wszytko jest w porzadku, ze kocha mnie,ale sam po prostu bardziej sie wysypia,a ma stresujaca prace i potrzebuje tego. Sama juz nie wiem co myslec....

Odnośnik do komentarza

ja kiedyś ze swoim partnerem kochaliśmy sie żyby nie skłamać 8 razy w tyg , było zajebiście teraz mamy kryzys w sypialni nasze życie sprowadziło sie przez ostatnie 2 lata że kochaliśmy sie 2 razy w ciągu całego roku kalendarzowego . w zeszłym roku było w październiku zbliżenie miedzy nami a następne mieliśmy w tym roku w kwietniu 14 po jego powrocie z urlopu . Zaznaczę że też od 2 lat staramy sie o potomka i nic okazało sie po badaniu że ma niski poziom nasienia i może dla tego jest jak jest w naszej sypialni , ale reakcje ma na piszczoty i wzwód tylko nie chce sie kochać .

Odnośnik do komentarza

kieruję to do Pana o loginie Obserwator .
Nie załamuj sie wiem jak to jest starsz sie a nic nie wychodzi ani rozmowy nic , ja jestem wiekiem może od ciebie młodsza i może nawet stażem związkowym powiem tak 9 lat jestem z moim ukochanym mężczyzną na poczatku nasze życie seksualne było mocno gorące i jest tylko nie wiem co sie stało z moim wybrankiem serca że nie chce sie ze mną kochać mimo że reaguje namoje zaloty i pieszczoty nawet jak mam sukienkę to też reakcje sa u niego jak u faceta , a jedna nic nie ma miedzy nami od kwietnia . Martwię sie tym czy aż tak mocno na nim wynik badania na płodność jego sie odbiło że za przestaje ze mną zbilżeń a zanaczę że ma zbyt niski pozimo plemników i z tego powodu lekarz skierował nas do kliniki planowania rodziny bo od 2 lat nic . Czy to może być to ?

Odnośnik do komentarza

On cierpi ja mam psychiczną rodzinę co się znęca nade mną całe życie bo lubię iść na przód i starać się o coś i zawsze jak coś mi wychodzi to są zazdrośni bo chuja im w życiu wyszło a brat to do mnie z dumą ja mam 150.000 zł długu a ja do niego przez samo trzymanie się z wami i wasze blokowanie mojego życia dorobiłem się długów ok 15 tys zł ale to nie jest powód do dumy wielokrotnie głodowałem przez co opadło mi libido i wartość siebie przez co mam kłopoty z poznaniem osób, jak chciałem iść do pracy po zarobek bym mógł iść jak człowiek na randkę albo nawet spotkanie z przyjaciółmi a potrzebowałem wsparcia to było ze się nie nadam ze gdzie ja ze jestem pozerem wkurwiałem się a po jakimś czasie jak im to wypominałem to się wypierali że to musiało mi się coś pomylić ze tak by nie mówili o własnym synu, kolejnego razu jak chciałem żeby ojciec porozmawiał z wujkiem o pożyczce dla mnie w wysokości 2000 złotych to ojciec wręcz z pizdy strzelał ze nie TY NIE gały wybałuszył i more wykrzywił jedyne co potrafił to zdołować zero wsparcia jak robiłem jedzenie przy blacie w kuchni to matkę ( choć nie powinienem jej tak nazywać) przyczaiłem z nożem już praktycznie przy moich plecach ale się zorientowała ze zerkam i ruszyła do pokoju z rodziny nikt mi nie pomógł wujka pytałem to nawet nie odezwał się banda frajerów nawet człowieka wychować nie potrafili stara to tylko nakłaniała żebym sterydy brał a ojciec żebym jarał zioło oczywiście podświadomie a co ja mogłem podejrzewać jako dziecko pełen zaufania dla autorytetów co jak się okazuje zwykłych rumunów jebanych biją mnie doświadczeniem ale co mi z tego będzie co to za nauka jak będę musiał tak postępować z innymi ludźmi u nich nie widziałem gości od długich lat nie ma się co dziwić w zimnym domu bez ciepłej wody gdzie myjesz się z wody z czajnika w misce niby nic ciężkiego odrobina pracy ale nie przesadzajmy odrobina normalności chyba nie jest złą rzeczą i co mam sobie myśleć bo w gruncie rzeczy mogli mieć jeszcze gorzej i pokazali mi życie najlepiej jak potrafili z tym też się muszę liczyć, że kiedyś była wojna i ginęli ludzie a oni to pamiętają i chuj i co robić hmmm bez kobiety bez pracy bo która by chciała biedaka choć już na prawie własnej chacie ale co z tego jak muszę kraść jedzenie bo nie mam pracy i kółko się zamyka bo nie pójdę do pracy głodny bo jak wynieść chleb ze sklepu i do tego obkład do chuja co za parodia w tej polsce tak polsce z małej litery bo sram na polske i flage i orła który jest gównianą ściemą jebać polskie kurwy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...