Skocz do zawartości
Forum

Feromony i ich działanie


Gość Gamrost

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć temat ponieważ jestem ciekaw Waszej opinii na temat feromonów. Czy takie środki Waszym zdaniem naprawdę działają i moga wzbudzić pożądanie w płci przeciwnej? Czy może jest to jedynie czcze marzenie?
Przeczytałem ostatnio pewną książkę na temat seksu i autor mówil w niej o działaniu feromonów.

Odnośnik do komentarza

No cóż nie zobaczysz dopóki nie spróbujesz. A moim zdaniem warto :) Dodam jednak,ze ich działanie zależy od wielu czynników. Jeśli ktoś jest niezadowolony z siebie, nie uważa się za osobę atrakcyjna, jest wycofany to nie wiem czy feormony w takim przypadku pomogą. Liczy się tutaj również poczucie własnej wartości. Z mojego doświadczenia wynika również, że feormony nie zadziałają jeśli spryskasz nimi ubranie. Działają jeśli uzyjesz je na czyste ciało i najlepiej jeśli zakryjesz je jakimś innym zapachem.Warto przy tym kupić sobie coś konkretnego, jakieś sprawdzone, droższe feromony bo tylko ich działanie może być dobre.

Odnośnik do komentarza

W końcu zostały naukowo potwierdzone ;) Jednak od razu zaznaczam, że prawdziwe feromony trochę kosztują, bo nie da się wyprodukować porządnej buteleczki feromonów jeśli będą kosztowały 10 czy 15 zł, a takich podróbek w sklepach jest niestety pełno. Polecam Pheromon essence, ewentualnie Love Desire ( ale te w czarnej butelce) Powiem Ci równiez ze dobieranie feromonów bardzo często wymaga dużej ilość prób i testowania ponieważ nie każdy zapach jest tak samo skuteczny i trzeba to dopasować do siebie. Jeśli Cię ciekawi to kup , co szkodzi.

Odnośnik do komentarza

Myślisz, że jak się psikniesz to dziewczyny od razu będą się na Ciebie rzucały? Oj niestety ale tak łatwo tutaj nie ma ;) Dodam, ze można czasami osiągnąć odwrotny efekt. Jak kupiłem sobie pheromone essence to pierwszym razem nawaliłem na siebie tego tak dużo, że wszyscy ode mnie uciekali :D Dopiero potem zobaczyłem,że wystarczy jedna kropla wtarta w newralgiczne miejsce. Mniejsza dawka okazała się zaskakująco pozytywna w działaniu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...