Forum Seks

Feromony i ich działanie

~Gamrost

~Gamrost

Postanowiłem założyć temat ponieważ jestem ciekaw Waszej opinii na temat feromonów. Czy takie środki Waszym zdaniem naprawdę działają i moga wzbudzić pożądanie w płci przeciwnej? Czy może jest to jedynie czcze marzenie?
Przeczytałem ostatnio pewną książkę na temat seksu i autor mówil w niej o działaniu feromonów.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zapty

~zapty

No cóż nie zobaczysz dopóki nie spróbujesz. A moim zdaniem warto :) Dodam jednak,ze ich działanie zależy od wielu czynników. Jeśli ktoś jest niezadowolony z siebie, nie uważa się za osobę atrakcyjna, jest wycofany to nie wiem czy feormony w takim przypadku pomogą. Liczy się tutaj również poczucie własnej wartości. Z mojego doświadczenia wynika również, że feormony nie zadziałają jeśli spryskasz nimi ubranie. Działają jeśli uzyjesz je na czyste ciało i najlepiej jeśli zakryjesz je jakimś innym zapachem.Warto przy tym kupić sobie coś konkretnego, jakieś sprawdzone, droższe feromony bo tylko ich działanie może być dobre.

~gamrost

~gamrost

O jakich piszesz? Dodam od siebie,ze o feromonach pisał sam Lew sSarowicz i dlatego mnie to zaciekawiło.

~zapty

~zapty

W końcu zostały naukowo potwierdzone ;) Jednak od razu zaznaczam, że prawdziwe feromony trochę kosztują, bo nie da się wyprodukować porządnej buteleczki feromonów jeśli będą kosztowały 10 czy 15 zł, a takich podróbek w sklepach jest niestety pełno. Polecam Pheromon essence, ewentualnie Love Desire ( ale te w czarnej butelce) Powiem Ci równiez ze dobieranie feromonów bardzo często wymaga dużej ilość prób i testowania ponieważ nie każdy zapach jest tak samo skuteczny i trzeba to dopasować do siebie. Jeśli Cię ciekawi to kup , co szkodzi.

~gamrost

~gamrost

Dzięki chociaż szczerze to wydawało mi się,ze feromony same w sobie działają. Bez tworzenia jakiejś otoczki :)

~Zapty

~Zapty

Myślisz, że jak się psikniesz to dziewczyny od razu będą się na Ciebie rzucały? Oj niestety ale tak łatwo tutaj nie ma ;) Dodam, ze można czasami osiągnąć odwrotny efekt. Jak kupiłem sobie pheromone essence to pierwszym razem nawaliłem na siebie tego tak dużo, że wszyscy ode mnie uciekali :D Dopiero potem zobaczyłem,że wystarczy jedna kropla wtarta w newralgiczne miejsce. Mniejsza dawka okazała się zaskakująco pozytywna w działaniu :)