Skocz do zawartości
Forum

Szybki wytrysk


Gość Alterto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam krępujący problem, podczas stosunku, zdecydowanie za szybko mam wytrysk, nie wiem czym to jest spowodowane, może to być przez to że partnerka jest bardzo zmysłowa i podnieca mnie samo patrzenie na nią przez to jest to większy bodziec do wytrysku?

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, powiem ci z własnego doświadczenia. Jestem facetem i mam fetysz kobiecych nóg, zawsze jak moja partnerka ubierała się nad to zmysłowo, to dochodziłem bardzo szybko. Kiedy uprawialiśmy sex tak jak na co dzień, znaczy jak była ubrana normalnie, to udało mi się wytrysk stanowczo dłużej utrzymać. Wszystko bierze się z głowy i każdy problem tam zalega

No i czasami warto wspomóc się jakimś środkiem, mi pomogły chusteczki orgasm control.....

Odnośnik do komentarza

chłopie, to nie choroba!!! Chorobą będzie trudnoosiągalny wytrysk lub brak wytrysku. Trudnoosiągalny doczekasz po 50-tce, a brak wytrysku po operacji na sterczu, lub po 70-tce,
Teraz rób tak: spuszczasz się tyle razy aż partnerka zawyje z rozkoszy, czyli osiągnie orgazm.Oznaką orgazmu jest szybki oddech, zwiększone tętno, skurcze mm pochwy i lubricatio. Ponieważ statystyczna kobieta aby osiągnąć 1 orgazm wymaga aż 10-ciu minut szorowania ch*jem w pi*dzie, a statystyczny mężczyzna leje spermą już po 2. minutach, to z obliczeń wynika, że czasie 10-ciu minut musisz się spuścić 5 razy na jeden orgazm kobiety. Kumasz? Ale na 5 wytrysków w krótkim czasie byle cherlak z zapadniętą klatą, palący papierosy, pociągający alkohol, nie wydoli.Zatem musisz prowadzić wyjątkowo zdrowy tryb życia aby mieć zadowolenie z seksu.. Poszukaj wstecz "vademecum zdrowia", a dowiesz się wszystkiego. Jesteś cherlakiem?

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 18-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. .

Odnośnik do komentarza
Gość metoda jedyna

tyle razy szybko się spuszczać na golasa, aż organizm się zmęczy i sam opóźni kolejny wytrysk. U mnie dzieje się opóźnienie dopiero po 4-tym wytrysku. Ale na chuj ci opóźniać wytrysk i mieć tylko jeden orgazm, jak możesz mieć np. cztery wytryski= 4 orgazmy? Czy cztery orgazmy trza leczyć? Jesteś debilem cycuś?

Odnośnik do komentarza

fpadłem na pomysł: pszet seksem z dziefczynom, daję possać penisa cielakowi półrocznemu. On wyśśie spermę i jak po tym wsadzę penisa do pizdy, to jusz moge rżnąć godzinę zanim się spuszczę, ale tylko jednom kropelkom. Zazwyczaj dziefczyna kwiczy z roskoszy, a ja mam takie odczucie, jakby mój chuj był w wiadrze z lodowatom wodom. Wienc szypki wytrysk jest lepszy milion razy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...